Mąż Britney Spears, Sam Asghari, nazywa życie małżeńskie „bajką” trzy tygodnie po ślubie

Sam Asghari znajduje się w bańce nowożeńców, trzy tygodnie po swoim wystawnym ślubie z Britney Spears.

Irańsko-amerykański aktor usiadł w środę z Good Morning America, aby omówić swój nowy projekt, ale rozmowa wkrótce przeszła na życie małżeńskie.

Sam stwierdził, że małżeństwo z ikoną popu to „bajka”, gdy pokazywał swoją obrączkę korespondentowi Willowi Reeve’owi.

Nowożeńcy: Sam Asghari nazwał życie małżeńskie z Britney Spears „bajką” trzy tygodnie po ich wystawnym ślubie

Sam, który pojawił się w amerykańskim programie, aby porozmawiać o swoim nowym filmie Hot Seat, błysnął złotym pierścionkiem, żartując: „Muszę to założyć teraz”.

„Jest fajny, to dobry rock. Jest ciężki, więc ćwiczę z nim.

„To było po prostu surrealistyczne”, dodał o małżeństwie. „Minęła minuta, to było dla nas bardzo spóźnione. Wyobraziliśmy sobie, że ta rzecz jest bajką i tak było.

Para, która spotkała się na planie teledysku piosenkarki z 2016 roku dla Slumber Party, związała się 9 czerwca w domu Britney w Thousand Oaks w Kalifornii. Sam zaproponował we wrześniu 2021 roku po pięciu wspólnych latach.

Ring @ Irańsko-amerykański aktor usiadł w środę z Good Morning America, aby omówić swój nowy projekt, ale rozmowa wkrótce przekształciła się w życie małżeńskie, a Sam żartował o swoim pierścionku

Ring @ Irańsko-amerykański aktor usiadł w środę z Good Morning America, aby omówić swój nowy projekt, ale rozmowa wkrótce przekształciła się w życie małżeńskie, a Sam żartował o swoim pierścionku

Panna młoda: Para, która spotkała się na planie teledysku piosenkarki do Slumber Party z 2016 roku, związała się 9 czerwca w domu Britney w Thousand Oaks w Kalifornii

Panna młoda: Para, która spotkała się na planie teledysku piosenkarki z 2016 roku dla Slumber Party, związała się 9 czerwca w domu Britney w Thousand Oaks w Kalifornii

Podczas gdy para miała swój wymarzony dzień, na weselu doszło do dramatu po tym, jak były mąż Britney, Jason Alexander, próbował rozbić wesele.

W poniedziałek twierdzono, że Jason próbował wejść do sypialni Britney, gdy była w niej.

Były ochroniarz Britney, lat 40, zeznawał podczas wstępnego przesłuchania w sprawie Jasona w poniedziałek że Jason próbował otworzyć drzwi do jej sypialni, ale były zamknięte, donosi TMZ. Britney była wtedy w pokoju.

Happy: „To było po prostu surrealistyczne”, powiedział Sam o małżeństwie.  „To było dla nas bardzo spóźnione.  Wyobraziliśmy sobie, że ta rzecz jest bajką i tak było” (na zdjęciu w dniu jego ślubu)

Happy: „To było po prostu surrealistyczne”, powiedział Sam o małżeństwie. „To było dla nas bardzo spóźnione. Wyobraziliśmy sobie, że ta rzecz jest bajką i tak było” (na zdjęciu w dniu jego ślubu)

Strażnik, który został zwolniony w wyniku wypadku, twierdził, że Alexander wielokrotnie powtarzał, że musi porozmawiać z Britney i szuka jej, mimo że nie znajduje się na liście gości.

Były strażnik Britney twierdził, że Jason udał się bezpośrednio do sypialni gwiazdy popu po tym, jak zakradł się na jej posiadłość i wszedł do głównego domu.

Strażnik powiedział również, że Jason był wielokrotnie widywany przed weselem na obrzeżach jej posiadłości.

Moc gwiazd: na weselu wzięło udział wiele gwiazd, w tym Donatella Versace, Paris Hilton, Madonna, Selena Gomez i Drew Barrymore

Moc gwiazd: na weselu wzięło udział wiele gwiazd, w tym Donatella Versace, Paris Hilton, Madonna, Selena Gomez i Drew Barrymore

Twierdził, że Jason był również widziany dzień przed ślubem, mimo że powiedziano mu, aby trzymał się z dala od nieruchomości.

Detektyw z szeryfem hrabstwa Ventura był również świadkiem i zeznał, że Britney nazwała Aleksandra „przerażającym” podczas rozmowy ze swoim długoletnim agentem Cade Hudsonem.

Jason nie przyznał się do winy za cztery zarzuty, kiedy został postawiony w stan oskarżenia w sądzie w Ventura w Kalifornii na początku tego miesiąca, oskarżony o próbę rozbicia ślubu idola popu w zeszłym tygodniu, gdy był uzbrojony w nóż.

Dramat w dniu ślubu: Podczas gdy para miała swój wymarzony dzień, na weselu doszło do dramatu po tym, jak były mąż Britney, Jason Alexander, próbował rozbić wesele

Dramat w dniu ślubu: Podczas gdy para miała swój wymarzony dzień, na weselu doszło do dramatu po tym, jak były mąż Britney, Jason Alexander, próbował rozbić wesele

Ubrany w niebieski więzienny kombinezon i pomarańczowy podkoszulek, Alexander, który transmitował na żywo swoje wysiłki mające na celu przerwanie ślubu, zaprzeczył jednemu zarzutowi prześladowania, jednemu pobicia, jednemu wandalizmu i jednemu wtargnięcia i odmowy opuszczenia $ 7,4 miliona Thousand Oaks firmy Spears posiadłość, w której tego dnia wyszła za mąż za długoletniego narzeczonego Sama Asghari.

Mimo jego wtargnięcia ślub przebiegł bez przeszkód. Ale następnego dnia, 10 czerwca, nowożeńcy otrzymali tymczasowy zakaz zbliżania się do Aleksandra, zmuszając go do pozostania co najmniej 100 jardów od nich lub ich domu. 13 czerwca sędzia przyznał Britney trzyletni zakaz zbliżania się do Jasona.

Na 15-minutowej rozprawie sędzia sądu najwyższego hrabstwa Ventura, Catherine Voelker, ustaliła kaucję w wysokości 100 000 dolarów i nakazała Aleksandrowi stawić się ponownie w celu „przedprocesowej oceny ryzyka”.

Sędzia powiedział Aleksandrowi – który pojawił się w sądzie za pośrednictwem połączenia wideo z lokalnego więzienia – że jeśli zdoła podnieść kaucję w wysokości 100 000 dolarów z powodu oskarżenia o prześladowanie, nie będzie mógł „kontaktować się, drażnić, nękać” Britney i jej nowego męża i nie zbliżać się do nich na odległość 100 jardów przez trzy lata.

Np. Alexander i Spears pobrali się zaledwie 55 godzin po ślubie o 4 nad ranem w A Little White Wedding Chapel w Las Vegas w 2004 roku

Np. Alexander i Spears pobrali się zaledwie 55 godzin po ślubie o 4 nad ranem w A Little White Wedding Chapel w Las Vegas w 2004 roku

Spears poślubiła Aleksandra, jej przyjaciela z dzieciństwa, w Las Vegas w styczniu 2004 roku. Małżeństwo zostało unieważnione 55 godzin później, a prawnicy Spears twierdzili, że piosenkarka „nie rozumie jej działania”.

Spears była wcześniej żoną Kevina Federline’a w latach 2004-2007, z którym ma dwóch synów w wieku 15 i 16 lat.

Poznała Asghari w 2016 roku na planie teledysku do jej piosenki Slumber Party.

Według zastępców szeryfa hrabstwa Ventura, zaledwie kilka godzin przed bajkową ceremonią, Alexander wspiął się na ogrodzenie i zszedł ze skalistego zbocza, aby dostać się do 20-akrowej posiadłości blond piosenkarki w ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu.

Biegnąc do Spears „willi o powierzchni 12 464 stóp kwadratowych” we włoskim stylu, podobno krzyczał: „Jestem Jason Alexander. Pierwszy mąż. Jestem tu, żeby rozbić wesele.

Posłowie twierdzą, że wszedł następnie do namiotu weselnego, gdzie wkrótce miały się odbyć zaślubiny 40-letniej Spears, krzycząc: „To moja pierwsza żona, to moja jedyna żona”.

Po rzekomej walce z ochroniarzami Britney, został powalony na ziemię, a następnie aresztowany pod zarzutem pobicia w wykroczenia, wandalizmu i wtargnięcia do środka. Oskarżenie o prześladowanie zostało dodane dopiero w poniedziałek.

Jeden z ochroniarzy biorących udział w incydencie otrzymał również zakaz zbliżania się do Aleksandra.

W swoim wniosku o zakaz zbliżania się Spears i Asghari, 28 lat, twierdzili, że Aleksander miał przy sobie nóż, kiedy został aresztowany.

Britney od tego czasu zwolniła ochroniarzy, którzy byli obecni podczas wypadku i zastąpiła ich zupełnie nowym zespołem, według TMZ.

Według TMZ, kaucja dla Aleksandra została ustalona na 100 000 dolarów i ma on ponownie stanąć w sądzie 12 lipca. Jest w więzieniu od czasu aresztowania 9 czerwca.

Były mąż: małżeństwo Britney i Jasona zostało unieważnione 55 godzin później, a prawnicy Spears twierdzili, że piosenkarka „nie rozumie jej działania”;  na zdjęciu 2005

Były mąż: małżeństwo Britney i Jasona zostało unieważnione 55 godzin później, a prawnicy Spears twierdzili, że piosenkarka „nie rozumie jej działania”; na zdjęciu 2005

.

Leave a Comment