Milwaukee Bucks najlepszy zakład na środę

Obstawiający NBA mają do wyboru tylko dwie gry na środowej planszy, ale to nie zniechęciło do sensownej akcji.

Wszystkie informacje, które mają zostać przedstawione, pochodzą z Raport sieci akcji PROktóry zapewnia procentowe obstawianie i pięć „sygnałów” — ostre pieniądze, duże pieniądze, systemy PRO, przewaga modelu i typy ekspertów — które pomagają odróżnić określone zagrania.

Dziś jedna strona wyzwala większość powyższych sygnałów, podczas gdy dwie przyciągają uwagę ostrych graczy.

Tak więc, zanim postawisz zakłady, rozważ następujące trendy jako sposób na udoskonalenie planszy.

Gra nr 1 – Denver Nuggets w Golden State Warriors (-8,5, 225,5) (GSW prowadzi w serii 3-1)

Warriors mają szansę zakończyć swoją pierwszą rundę u siebie w środę, ale uwaga graczy skupia się na Nuggets.

Śledziliśmy ostrą akcję, która pojawia się po odwiedzinach Nuggets, które otrzymały 41 procent wszystkich zakładów na spready w porównaniu z zaledwie 24 procentami całkowitego uchwytu spread. Ponadto Nuggets mają jeszcze jeden ulubiony czynnik: czynnik prognozowania modelu. Według ocen mocy Action Network NBA, spread Nuggets powinien być bliższy +6,4 przeciwko Warriors, co daje graczom dwa punkty wartości.

Ale Warriors mają również dwa sygnały przemawiające na ich korzyść. Poprzez swoje wartości procentowe – 59 procent zakładów, 76 procent pieniędzy – Warriors uruchamiają zarówno sygnał zakładów dużych pieniędzy, jak i system Action Network PRO. Ten system – Play-offy: więcej pieniędzy na ulubionych – ma 61-procentowy historyczny wskaźnik wygranych i 19-procentowy zwrot z inwestycji.

Jeśli chodzi o całość, po obu stronach są mniej znaczące sygnały. Prześledziliśmy ostrą akcję z wynikiem poniżej 225,5 punktu, który otrzymał 39 procent wszystkich zakładów i 37 procent chwytu.

Podsumowanie raportu PRO

Sharps i nasz model mówią, że postawić Bryłki w +8,5
Duże pieniądze i system PRO mówią obstawiaj Wojownicy przy -8,5

NBAE przez Getty Images

Mecz nr 2 – Chicago Bulls w Milwaukee Bucks (-10, 219,5) (MIL prowadzi w serii 3-1)

Bucks mają również szansę na zakończenie serii w środę i, w przeciwieństwie do Warriors, obstawiający poświęcają im całą uwagę.

Bucks otworzyli jako dziesięciopunktowi faworyci u siebie przeciwko Bulls i w dużej mierze utrzymali tę ​​liczbę na stałym poziomie, pomimo otrzymywania zarówno ostrej akcji, jak i dużych zakładów pieniężnych. W chwili pisania tego tekstu Bucks otrzymali 59 procent wszystkich zakładów na spready przeciwko aż 88 procentom, co stanowi najwyższy procent pieniędzy na tablicy.

Dodatkowo, w wyniku tych wartości procentowych, Bucks uruchamiają również ten sam system (Playoffs: Więcej pieniędzy na ulubionych), co Warriors wyzwalają trzy sygnały na swoją korzyść.


Sprawdź najlepsze strony i aplikacje z zakładami sportowymi


Chociaż Bulls wyzwalają sygnały zerowe, warto zauważyć, że odwiedzający mają dostęp do dobrych cen. Obstawiający, którzy chcą poprzeć Bulls, mogą znaleźć +12, a nawet +12,5 w zależności od tego, gdzie robisz zakupy.

Jeśli chodzi o całość, tylko jeden sygnał idzie w każdą stronę. Jeden z czołowych ekspertów NBA z Action Network popiera undera, który został otwarty w 219,5, ale od tego czasu wzrósł do 220 w jednej książce ze Wschodniego Wybrzeża. Jeśli chodzi o wartości procentowe, under otrzymał 71 procent wszystkich zakładów przeciwko 82 procentom całkowitego rozdania.

Wybór raportu PRO: Milwaukee Bucks Spread (-10)

.

Leave a Comment