Mit streamera Twitcha komentuje wpływ, jaki streamer ma na swoich odbiorców

Twitch streamer i sensacja Fortnite Ali”Mit„miał kilka punktów do powiedzenia na temat trwających kontrowersji na Twitchu dotyczących hazardu i promowania automatów w transmisji strumieniowej.

Kilku streamerów przedstawiło swoje podejście do sponsorowanego hazardu, w tym Matthew „Mizkif” i Thomas „Sykkuno”.

Mit był dość prosty w swoim stanowisku i stwierdził, że streamer powinien uznać ich wpływ na publiczność i zachować czujność. Zdecydowanie powiedział, że:

“To twoja skurwysyna robota króla.”


Twitch streamer Myth opowiada o influencerach na Twitchu

Myth prowadził transmisję IRL w dniu 18 maja i mówił o popularnych tematach poruszających się w przestrzeni transmisji na żywo. Przedstawił swoje przemyślenia na temat trwających kontrowersji wokół Feliksa „xQc„akceptowanie sponsorowanego strumienia hazardu i wpływu wpływowych osób na swoich odbiorców.

Były członek TeamSolo Mid (TSM) przyklasnął Mizkifowi, gdy ten stwierdził, że każdy ma swoją cenę na koniec dnia i akceptowanie ogromnych transakcji w celu zarabiania pieniędzy jest humanitarne.

Mit dołączył do przemyśleń współzałożyciela Jedynego Prawdziwego Króla (OTK) i wspomniał:

„I myślę, że Mizkif miał naprawdę dobry punkt, kiedy mówił o tym, że każdy ma swoją cenę, jak być może, w większości”.

Był trochę niezdecydowany, czy przedstawić swój punkt widzenia, ale poszedł dalej, stwierdzając:

“Więc, jak… nie wiem, stary. Nie sądzę, żeby to była dobra rzecz, wiesz? Nie sądzę, żeby to było, nie sądzę, że to neutralna rzecz. Naprawdę nie lubię, gdy twórcy treści przyjmują stanowisko, że nie jestem… nie jest moim moralnym obowiązkiem martwienie się o to, co robią moi odbiorcy, czy cokolwiek ”.

Nie zgadzał się z ideą wielkich streamerów z ogromną liczbą fanów, którzy zlekceważyli odpowiedzialność i wpływ, jaki ich treści mogą mieć na wrażliwych widzów. Streamer Twitcha kontynuował rozmowę, mówiąc:

„Myślę, że to rodzaj; nie wiem, nie lubię, gdy twórcy treści przyjmują to podejście, ponieważ myślę, że pracujesz w… pracujesz w branży wpływów. Niezależnie od tego, czy chcesz zaakceptować tego skurwysyna, musisz to zaakceptować”.

Gdy dyskusja dobiegła końca, streamer Twitcha stanowczo powiedział, że zadaniem twórców treści na platformie jest zaakceptowanie ich odpowiedzialności za wpływanie na swoich odbiorców.


Fani reagują na podejście Myth

Wątek reakcji na r / LivestreamFail miał ponad 600 komentarzy, ponieważ fani chcieli wyrazić swoje opinie na temat streamerów, dając przykład swoim widzom i jak wpływają na decyzje swoich fanów.

Kilku fanów chciało, aby Twitch zabronił Stake promocji na platformie do transmisji na żywo.

To nie pierwszy raz, kiedy Myth wyraził swoje obawy dotyczące streamerów i twórców treści na platformie Twitch. Kiedy dołączył do podcastu Imane „Pokimane” OfflineTV, obie osobowości mówiły o tym, jak streamerzy mają tendencję do tworzenia przykład dla młodych odbiorców.


.

Leave a Comment