Na horyzoncie: Cubs vs. Zapowiedź serii Diamondbacks

The Cubs grali w Diamondbacks sześć razy w ciągu 10 dni w lipcu ubiegłego roku, wszystko przed wielką wyprzedażą, a następnie skończyli z nimi na cały rok.

Od ostatniego spotkania drużyn minęło nie tylko 292 dni i 92 mecze Cubs, ale to całkiem nowy skład Cubs, który walczy z Arizoną od czasu ich ostatniego spotkania.

Więcej informacji na temat Diamondbacks znajdziesz tutaj Jack Sommers z naszej strony SB Nation D-Backs AZ Snakepit.

Rzadko kiedy drużyna zajmująca czwarte miejsce jest uważana za miłą niespodziankę. Ale takie jest życie, kiedy kończysz sezon 52-110 i grasz w NL West, gdzie każda drużyna ma obecnie ponad 0,500.

Diamondbacks 17-15 wyprzedzają Rockies o pół meczu, wychodząc z piwnicy na sile 11-4. Menedżer Torey Lovullo, który nieco niespodziewanie otrzymał przedłużenie kontraktu pod koniec zeszłego roku, całkowicie odnowił swój sztab szkoleniowy. Najsłynniejszym pracownikiem był Brent Strom, uczony wcześniej w organizacji Astros. Jego wpływ był natychmiastowy, przynajmniej w początkowej rotacji. Ma nawet byłego Cub Zach Daviesa (3,34 ERA / 3,58 x ERA) rzucającego ciosy i agresywnego. Zac Gallen jest jednym z pierwszych nazwisk walczących o nagrodę Cy Young Award z ERA 0,95 i 2,12 xERA. Madison Bumgarner i Merrill Kelly byli znakomici, a Humberto Castellanos był solidnym piątym starterem, utrzymując zespół w meczach.

Nie przełożyło się to jednak na bullpen, w którym zespół plasuje się na samym dole lub blisko niego w każdym kluczowym wskaźniku. Przede wszystkim nowo podpisany bliżej Mark Melancon ma cztery straty. Zmniejszona prędkość, komenda i ruch zaowocowały kilkoma katastrofalnymi wypadami. W środę w finale serii z Marlinami miał kolejny krach.

Wykroczenie było okropne na początku roku, prawie wszyscy się załamali, ale zmienili to w ciągu ostatnich kilku tygodni. Daulton Varsho był najlepszym zawodnikiem w zespole i wyróżnia się tym, że grał w środkowej defensywie Złotej Rękawicy, ale teraz jest głównym łapaczem z Carsonem Kellym w IL z kontuzją ukośną. Ketel Marte miał fatalny początek, potem miał serię dziewięciu meczów, zanim w ostatnich dwóch meczach z Miami przegrał 0:7. Jego .204 BA i 88 OPS + nie jest tym, co zespół miał na myśli, kiedy podpisywał go na przedłużenie w minionym sezonie. Prospekt ze środkowego pola Alek Thomas został powołany i dał zespołowi strzał w ramię w zeszłym tygodniu.

D-backi ostatnie 6 meczów mrugnięcia:

Śmieszny fakt

Cubs mieli straszne chwile, próbując wygrać w Arizonie od powstania Diamondbacks w 1998 do 2014 roku. Mieli 23-41 lat w Chase Field / Bank One Ballpark w tym okresie. To się całkowicie odwróciło od 2015 roku. Cubs mają 12-7 lat w Chase Field w ciągu ostatnich sześciu sezonów (nie grali tam w 2020 roku) i zajęli tam dwa z trzech w zeszłym roku.

Rozgrywki na boisku

Piątek: Drew Smyly, LHP (1-3, 3,04 ERA, 1225 WHIP, 5,06 FIP) vs. Zach Davies, RHP (1-1, 3,34 ERA, 1213 WHIP, 4,27 FIP)

Sobota: Kyle Hendricks, RHP (2-3, 4,38 ERA, 1256 WHIP, 4,74 FIP) vs. Zac Gallen, RHP (2-0, 0,95 ERA, 0,706 WHIP, 2,13 FIP)

Niedziela: Wade Miley, LHP (0-0, 9.00 ERA, 3333 WHIP, 7,45 FIP) vs. Humberto Castellanos, RHP (2-1, 4,32 ERA, 1200 batów, 3,44 FIP)

UWAGA: Sobotnie i niedzielne rozruszniki Cubs nie zostały oficjalnie opublikowane w momencie podglądu tej serii. Zostały one wymienione w ten sposób w notatkach z gry Diamondbacks na początku tego tygodnia. Jeśli nastąpią zmiany, zostaną one odzwierciedlone w codziennych podglądach gry.

Godziny i kanały telewizyjne

Piątek: 20:40 CT, Apple TV + (gra dostępna za darmo z Apple ID, oto jak oglądać)

Sobota: 19:10 CT, Marquee Sports Network

Niedziela: 15:10 CT, Marquee Sports Network

Prognoza

Jak wspomniano powyżej, D-Backs mieli dobry początek i szokujące jest to, że Zach Davies radzi sobie tak dobrze. Nie pokazało się to jeszcze w frekwencji Chase Field – tylko 9058 zapłaciło za środowy mecz z Marlinami. Myślę, że w Chase Field będzie duży kontyngent fanów Cubs.

To może nie robić żadnej różnicy, ale podejrzewam, że Cubs mają dość, by wziąć tutaj dwa z trzech, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w tym roku radzili sobie całkiem dobrze w grach drogowych i właśnie zdobyli dwa z trzech w San Diego.

W przyszłym

Cubs wracają na Wrigley Field na serię trzech meczów przeciwko Pirates, która rozpocznie się w poniedziałek wieczorem.

Głosowanie

Ile gier wygrają Cubs z Diamondbacks?

Oto kursy DraftKings dla Cubs przeciwko D-Backs. Arizona jest dziś faworyzowana.

Leave a Comment