Nadal możesz uzyskać dostęp do wersji beta Overwatch 2. Oto jak

To tu. W końcu jest naprawdę tutaj. Teraz mamy swoje ręce na Obserwacja 2 beta, nieco ponad 900 dni od ogłoszenia kontynuacji zespołowej strzelanki pierwszoosobowej opartej na bohaterach. Długo czekaliśmy na tych z nas, którzy błagali o znaczną nową zawartość – w ciągu ostatnich dwóch lat nie wydano żadnych nowych bohaterów, a aktualizacje balansu były bardzo nieliczne.

Ale wersja beta Overwatch 2 jest tutaj, aby tchnąć życie z powrotem w franczyzę. A Blizzard wciąż oferuje sposoby na uzyskanie dostępu do wersji beta.

Gra była pierwszy ogłoszony na BlizzConie 2019, ale wieści o grze były trudne do zdobycia. To prawda, że ​​od tamtego czasu pandemia i poważny proces sądowy dotyczący kultury pracynie wspominając Microsoft kupuje Activision Blizzard. Ale dawni i obecni fani byli spragnieni kolejnych przebłysków nadchodzącej kontynuacji.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wersji beta Overwatch 2.

Jak zdobyć wersję beta Overwatch 2 PVP?

Być może uzyskałeś już dostęp do wersji beta, biorąc udział w procesie wyboru wersji beta na stronie oficjalna strona Overwatch. Jeśli zostałeś wybrany, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od Blizzarda z instrukcjami, jak uzyskać dostęp do wersji beta. Deweloperzy Overwatch powiedzieli, że będą udostępniać dostęp falami, więc możesz uzyskać dostęp w ten sposób później.

Jeśli nie zostałeś wybrany, nie panikuj – nadal masz inne szanse, aby dostać się do Overwatch 2. W weekend otwarcia Overwatch League, Blizzard rozdaje tokeny beta dla osób, które oglądają co najmniej 1 godzinę wybranych gier:

  • Gladiatorzy z Los Angeles vs. Nowy Jork Excel – 5 maja w południe czasu PT
  • Tytani kontra Vancouver Powstanie Bostońskie – 6 maja o 13:30 czasu PT
  • Waszyngton kontra Toronto Defiant – 7 maja w południe czasu PT
  • Florida Mayhem kontra Paris Eternal – 8 maja o 13:30 czasu polskiego

Mecze Overwatch League (powszechniej nazywane OWL) streamuj na YouTubei będziesz musiał połącz swoje konto Blizzard z kontem YouTube kwalifikować się. Blizzard co godzinę rozdaje 1500 tokenów beta, ale musisz oglądać na komputerze, w aplikacji mobilnej YouTube lub na Witryna mobilna YouTube.

Możesz również wysłać wiadomość e-mail do Blizzarda, aby zgłosić się w celu uzyskania dostępu do wersji beta. Zostaniesz umieszczony w tej samej puli, co ludzie oglądający Overwatch League. Aby wziąć udział, wyślij wiadomość e-mail z tematem „OWL Beta Sweepstakes Entry” na adres OWLBeta@teamdigital.com i dołącz:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Jurysdykcja miejsca zamieszkania (np. USA)
  • Blizzard Bitwa Tag

Jeśli przegapisz tę rundę, wypatruj przyszłych beta testów.

Kiedy jest data premiery wersji beta Overwatch 2?

Wersja beta została otwarta we wtorek 26 kwietnia o godzinie 11:00 czasu polskiego i potrwa do wtorku 17 maja. Blizzard będzie udzielał dostępu przez cały okres beta, więc jeśli nie dostaniesz się w dniu 1, śledź swój e-mail na za kilka tygodni – możesz uzyskać dostęp później.

Jak mogę pobrać wersję beta Overwatch 2?

Po pierwsze, aby uzyskać dostęp do wersji beta, potrzebujesz kopii Overwatch. Jeśli jeszcze go nie masz, Blizzard powiedział, że gracze zaproszeni do wersji beta będą mogli pobrać bezpłatną wersję próbną Overwatch. Stamtąd już tylko kilka kroków dzieli Cię od pobrania wersji beta:

1. Zaloguj się na swoje konto Battle.net i przejdź do Overwatch w programie uruchamiającym grę.

2. W lewym dolnym rogu kliknij Wersja gry upuścić.

3. Wybierz Overwatch 2 Tech Beta żeby zainstalować.

4. Po zakończeniu pobierania naciśnij niebieski Bawić się przycisk, aby rozpocząć.

Zrzut ekranu przycisku instalacji programu uruchamiającego Overwatch

Jeśli zostałeś wybrany do wersji beta, możesz zmienić wersję gry na Overwatch 2 Tech Beta i pobrać grę.

Zrzut ekranu / Adam Benjamin

Czy Overwatch 2 beta jest tylko na PC?

Przepraszamy, gracze konsolowi: Pierwsza beta Overwatch 2 jest dostępna wyłącznie na PC. Blizzard powiedział jednak, że przyszłe wersje beta będą zawierać konsole.

Co jest w becie Overwatch 2?

Wersja beta to nasza pierwsza okazja, aby sprawdzić nową rozgrywkę 5 na 5, w której znajdzie się jeden czołg, dwóch bohaterów zadających obrażenia i dwóch wspierających. Jest to także debiut Sojourn, nowego bohatera zadawania obrażeń z karabinem i pierwszej czarnej kobiecej postaci Overwatch. Gracze będą mogli wypróbować nowy tryb gry Push na mapach Rome i Toronto, a także nowe mapy z ładunkiem, takie jak Circuit Royale i Midtown.

Oprócz nowej zawartości beta Overwatch 2 zaprezentuje przeróbki starszych bohaterów Overwatch. Na przykład Sombra otrzymuje nową mechanikę hakowania i EMP, Orisa zamienia swoją rozkładaną tarczę na oszczep, a Pięść Zagłady zostaje przeniesiona z kategorii obrażeń do czołgu.

Czego szczególnie nie ma w becie Overwatch 2: mapy szturmowe. Bardzo oczerniany tryb gry został usunięty z sequela. Sayonara, Hanamura.

I to wszystko! Pamiętajcie, że jest to build testowy, więc nie wszystko będzie dopracowane, nie wszystko zostanie uwzględnione i nie wszystkie zmiany w becie będą ostateczne. Powodzenia wszystkim, którzy mają nadzieję na dostęp, i niech beta będzie jeszcze lepsza, niż się spodziewaliśmy.

Leave a Comment