Najlepszy kandydat MLB z dumą reprezentujący południowo-zachodnią Atlantę

Metro Atlanta po raz kolejny wydaje się być dobrze reprezentowane w tegorocznym drafcie Major League Baseball. MLB.com ma obecnie trzech graczy ze szkół średnich z rejonu Atlanty w swojej dziesiątce najlepszych kandydatów. Dwóch z tych graczy pochodzi z potężnych programów Gwinnett County w Druw Jones z Wesleyan i Dylan Lesko z Buford. Trzeci gracz Atlanty w pierwszej dziesiątce pochodzi z liceum, co może nie być twoim pierwszym przypuszczeniem.

Mays High School ma swój udział w talentach baseballowych, umieszczając graczy w programach dywizji I, ale trenerzy twierdzą, że nigdy nie mieli kogoś takiego jak Termarr Johnson.

„Jego nietoperz jest nierealny, jego pośpiech, postawa, dzieciak z charakterem. W klasie Termarr jest numerem 3 w klasie. Ma GPA 4,3. Na boisku i poza nim jest tym facetem” – powiedział asystent trenera Mays, Michael Jennings.

Oglądanie Mays Raiders zajmuje około dwóch sekund, aby zobaczyć, kto jest ich kapitanem.

„Myślę, że moje przywództwo staje się lepsze z każdym meczem. Pokazuję się jako lider i jeden z tych facetów, na których faceci mogą patrzeć, gdy są przygnębieni i takie rzeczy. Wnoszę trochę energii. Zawsze się uśmiecham, jestem zawsze szczęśliwy i zawsze głośno” – powiedział Johnson.

To dlatego, że kiedy jest w tym pudrowoniebieskim Mays, Johnson jest w domu.

To duża rodzina. Wszyscy moi bracia chodzili do Mays High School, znam wielu nauczycieli, znam wielu trenerów. To dla mnie jak duża rodzina i po prostu nie chciałem tego stracić, przechodząc przez liceum ”, powiedział Johnson.

Johnson ma talent, w którym każda prywatna szkoła w mieście z radością by go powitała, ale dorastając w systemie Atlanta Public School, właśnie tam chciał skończyć.

„To jeden z największych powodów, dla których tu zostałem. Ci faceci utrzymywali mnie w pokorze. Bez względu na to, kim jestem i jak dobrym jestem graczem w baseball, nadal jestem osobą” – powiedział Johnson.

Podczas gdy uderza ponad 500 w liceum w Mays, Johnson gra również w piłkę podróżną w East Cobb, zapewniając mu dynamikę, która, jak mówi, czyni go bardziej wszechstronnym.

„East Cobb to inne doświadczenie. Te dwa doświadczenia to doświadczenia, których muszę mieć. Granie tutaj w Mays z facetami, którzy mogą nie mieć tego samego celu co ja, grając w baseball. Niektórzy są 3-gwiazdkowymi piłkarzami, niektórzy chcą do robienia rzeczy takich jak biznes. East Cobb to banda baseballistów. Banda dobrych baseballistów, którzy mają ten sam cel – powiedział Johnson.

Wiele napisano o tym, że tylko 7 procent graczy Major League Baseball było Afroamerykanami w 2021 roku, ale Johnson miał przykłady czarnych graczy z Atlanty, którzy udali się na pokaz. Ostatnio CJ Abrams, zredagował 6. miejsce w 2019 roku z Błogosławionej Trójcy, który właśnie znalazł się na liście pierwszego dnia dla San Diego Padres.

. Patrzę na tych facetów. Kiedyś oglądałem CJ w liceum. Kiedyś oglądałem Mylesa Austina. Kiedyś obserwowałem wszystkich tych różnych typów facetów dorastających, kiedy byłem w gimnazjum. Po prostu widziałem ich ścieżkę i żeby zobaczyć, że mogę podążać podobną ścieżką i robić to samo, co oni. To sprawia, że ​​chcę ciężej pracować i być lepszym graczem w baseball” – powiedział Johnson.

Podczas gdy Johnson ma przed sobą świetlaną przyszłość i ekscytujące lato z MLB Draft, mówi, że nie jest jeszcze gotowy, aby przestać być Mays Raiderem, zwłaszcza w obliczu zbliżających się play-offów GHSA w baseballu.

.

Leave a Comment