Nowy sposób NBA na promowanie wulgarnych bandziorów

Pamiętaj: po tym, jak „wykręcisz tę sztuczkę”, pamiętaj, aby powiedzieć jej, że ją kochasz. Ale najpierw pomóż jej stanąć na nogi.

Jak każdy inteligentny, dobrze pracujący fan sportu może nie przewartościować się ze sceptycznego na cyniczny? Jak będzie można przywrócić fanów i klientów do miejsca, w którym nigdy nie byli?

Ostatni tydzień w tej przestrzeniNapisałem, że jako legalny przedstawiciel fanów NBA Grizzlies, ESPN z dumą zaprezentowało czat na żywo z raperem Juicy J z Memphis.

Nie wyglądał na znającego się na rzeczy fana, więc trudno było nie stwierdzić, że jego zaproszenie opierało się na jego wypełnionych nienawiścią, przepełnionych przechwałkami wyzwaniach związanych z miłością własną i brutalnymi wyzwaniami, wulgarnymi tekstami, w tym słowem nawiązującym do czarnych mężczyzn i niewydrukowana bluźniercza degradacja seksualna młodych kobiet. Innymi słowy, zwykłe śmieci.

Juicy J to tylko najnowsza błogosławiona przez ESPN uroczystość rapera, który promuje i podtrzymuje najbardziej żrące, kryminalne stereotypy miejskiej czarnej Ameryki.

Innym raperem, który znalazł swojego faworyta w ESPN, jest trafnie nazwany Young Thug, niewiele różni się od Juicy J, jak na gatunek. Przeczytaj sam. Proponuję „Get the F – k Out of My Face” jako pierwszy przystanek.

W zeszłym tygodniu, faworyzowany przez ESPN, Mieszkający w Atlancie pan Zbir został ponownie aresztowanytym razem oskarżony o stos zbrodni od posiadania niewielkiego arsenału broni szturmowej, poprzez dystrybucję narkotyków, popełnienie przestępstw z bronią w ręku i udział w sponsorowanych przez gangi przestępstwach ulicznych.

Wracając do Memphis, gdzie system nagłaśniający Grizzlies i na korcie cheerleaderki, mężczyźni i kobiety, prowadzą teraz pep-chant „Whoop That Trick!” zaczerpnięty z rapowej „piosenki” wypowiedzianej przez faceta, który uroczo nazywa siebie Al Capone.

„Whoop that trick”, według Urban Dictionary, to slang uliczny na: „Co robisz, gdy twoja dziewczyna wychodzi poza linię. Zasadniczo daje jej alfonsa klapsa, kiedy się zachowuje ”. Uroczy. Czyjaś dziewczyna nie jest lepsza niż „sztuczka” wymagająca alfonsa.

NBA
Ja Morant i Draymond Green
NBAE przez Getty Images

Tak więc celebrowany jest kolejny smutny, zacofany stereotyp, który należy wykorzenić. Na profesjonalnej grze w koszykówkę! Czemu? I dlaczego czarna Ameryka miałaby po cichu oddawać się temu gdziekolwiek? Dlaczego Al Sharptonowie nadal to wszystko ignorują, łącznie z regularnymi strzelaninami i dźganiem raperów przez rywali?

W zeszłym tygodniu Warriors zagrali Steph Curry i Draymond Green, wraz z fanami domowymi Friday, dołączyli do „Whoop That Trick”. Byli słyszani i widziani, że to pokochali. Więc gdzie są zobowiązania NBA i Stowarzyszenia Graczy do aktywizmu społecznego i rasowego w dążeniu do pozytywnych zmian?

Ponieważ NBA w zeszłym sezonie było finansowo, politycznie i wyraźnie wciągnięte przez dobrze brzmiące (nie)organizacyjne oszustwo Black Lives Matter, co komisarz Adam Silver zrobił z tym? Jak dotąd nic.

Powinien domagać się – nakazując – jego eliminację z rozgrywek NBA, na arenach iw ogólnopolskiej telewizji.

A jeśli głupcy narzekają, Silver powinien być dumny! A może Silver, NBA i NBPA opowiadają się za przemocą domową?

A w zeszłym tygodniu Josh Kosman i Brian Lewis z The Post donieśli że ceny biletów NBA wzrosły, podczas gdy frekwencja spadła.

W czwartek kolejne aresztowanie NFL. Szeroki odbiornik Broncos Jerry Jeudy, wybór w pierwszej rundzie 2020 z Alabamy, został oskarżony o manipulowanie dowodamipod nagłówkiem prawnym stanu Kolorado „wzmacniacz przemocy domowej”, jego domniemana ofiara jest matką jego małego dziecka – chociaż matka zażądała oddalenia zarzutów.

Wszystkie nasze sporty są przytłaczane przez akty nieuprzejmości, czy to między graczami lub graczami a pobliskimi „fanami”, czy to na Yankee Stadium, czy na American Airlines Center w Dallas.

Wydaje się, że co tydzień zawodowi tenisiści rzucają wulgarne ataki wymierzone w tłum lub urzędnika dworskiego. W zeszłym tygodniu na Italian Open, był to Kanadyjczyk Denis Shapovalovktóry zajmuje 16 miejsce na świecie.

Fani Rangersów, którzy zaludniają Ogród, a następnie skandują „dziura!” u urzędników meczowych lub odwiedzających graczy napędzana jest mentalnością nieobywatelnego uczestnictwa w tłumie. A może ośmieliliby się być sami wśród tysięcy wykrzykujących prymitywne pieśni?

Nie kibicujesz już swojej drużynie, kpisz i przeklinasz drużynę gości. Jest to równoznaczne ze złożeniem grupowej przysięgi lojalności, a nie skandowaniem „dziura!” przy rodzinnym stole lub podczas samotnego oglądania meczu w telewizji. A może oni?

Dlaczego zło się pogorszyło? Czy osoby na stanowiskach kierowniczych – zaczynając od komisarzy – boją się przewodzić? Czy unikają ryzyka potępienia przez imbecylów? A może są dobrzy w tym, co się dzieje – w dół – na ich zegarku?

Uprawianie złych drużyn wiąże się z dodatkowymi korzyściami związanymi z planowaniem w NFL

Harmonogram NFL ujawnił w czwartek, czego można się spodziewać: całkowicie niezamierzony zwrot z fałszywego twierdzenia Rogera Goodella, że ​​zakupy PSL Jets i Giants „są dobrymi inwestycjami”.

Pomimo tego, że drużyny znajdują się w domu na największym rynku telewizyjnym w kraju, obie drużyny mają grać głównie w niedzielne mecze domowe o godzinie 13:00 – niegdyś najbardziej dogodny dla fanów, odpowiedni do pogody i logiczny czas na rozpoczęcie wszystkich meczów NFL.

Patroni Jets i Giants w tym sezonie zostali „pobłogosławieni” tym „prezentem” tylko z jednego powodu:

Przewiduje się, że ich zespoły nie będą lepsze niż przeciętne, dlatego sieci telewizyjne NFL, które kupują od NFL swoje uprawnienia do planowania i „uginania” w czasie rozpoczęcia, nie chcą mieć żadnego udziału w ich lepiej ocenianym późnym niedzielnym popołudniu i w czasie największej oglądalności programy telewizyjne.

W ten sposób osiem z dziewięciu gier domowych Giants zostało wyznaczonych na początek godziny 13:00, a siedem z ośmiu gier domowych Jets zaplanowano na godzinę 13:00.

Albo jak powiedziała Alice Kramden, kiedy Ralph powiedział jej, że jeśli zostanie wybrany Wielkim Wysokim Wywyższonym Mistycznym Władcą Loży Szopów, oboje będą uprawnieni do bezpłatnego pochówku na Cmentarzu Szopów w Bismarck, ND, odpowiedziała: podekscytowany, nie wiem, czy żyć, czy umrzeć.”

Norman liberał o „błędach”

Cytat tygodnia wypowiedział Greg Norman przyznając, że ostatnia nowa trasa golfowa, którą kieruje, jest prowadzona z pieniędzy rządu saudyjskiego, rządu oskarżonego o sankcjonowanie politycznie celowego morderstwa:

„Wszyscy popełniliśmy błędy”.

Morderstwo? Zobaczmy, czy kiedykolwiek popełniłem morderstwo? Próbuję myśleć. Hmm. Nie, nie mogę powiedzieć, żebym kogokolwiek zamordowała, przynajmniej od śniadania. Ty?

„Wszyscy popełniliśmy błędy” Normana nie różni się niczym od tweeta Kadariusa Toneya z szerokopasmowego odbiornika Giants: „My young. Wszyscy popełniają błędy… ”- w obronie radiostacji Raiders Henry Ruggs III po tym, jak został oskarżony o zabójstwo pojazdu pod wpływem jazdy pod wpływem pojazdów, wpadając na samochód swojej ofiary przy prędkości 156 mil na godzinę.

PGA Tour odrzucił prośby golfistów o udział w turnieju LIV Golf Invitational wspieranym przez Arabię ​​Saudyjską w przyszłym miesiącu.
PGA Tour odrzucił prośby golfistów o udział w turnieju LIV Golf Invitational wspieranym przez Arabię ​​Saudyjską w przyszłym miesiącu.
Luke Walker / WME IMG przez Getty Images

To wszystko oszustwo. W zeszłym tygodniu reklama telewizyjna dla NYRA Bets powiedziała graczom konnym: „Specjalizujemy się w… zwiększaniu twojego bankrollu”. Gdyby tak było – gdyby nie było odwrotnie – nie byłoby zakładów NYRA.


Biorąc pod uwagę, że NFL, MLB, NBA i NHL rzekomo zbierają miliony dolarów rocznie w formie grzywien, czy nie byłoby miło wiedzieć dokładnie, ile, gdzie trafiają pieniądze i kto, jeśli ktokolwiek, płaci podatki od kasy? Lub, jeśli idzie na cele charytatywne, kto otrzymuje odpisy?


Nie wiem, co się dzieje w środku, ale przykro mi było, że Wyspiarze zwolnili Barry’ego Trotza. Podobał mi się jego stoicki styl. Nie mogę przestać się zastanawiać, czy opóźnienie ukończenia areny Wyspiarzy – ich pierwszych 13 meczów rozegrano na drodze – i lista osób dotkniętych COVID nie przeszła zbyt daleko.


W reklamach, w których główną rolę gra Pete Alonso, obijacz Metsa jest określany jako „Pete Alonso, prawdziwy klient CarShield”. Oznacza to, że na stary samochód lub samochody, którymi jeździ, wygasła pierwotna gwarancja. Jasne, czemu nie?

.

Leave a Comment