Pivetta kończy passę, Martinez przedłuża zwycięstwo w Red Sox | Major League Baseball

ARLINGTON, Teksas (AP) – Nick Pivetta po raz pierwszy od sierpnia wygrał serię i trzy trafienia w trwających cały sezon siedmiu inningach, a Boston Red Sox wygrał cztery rundy w szóstym inningu, pokonując Texas Rangers 7-1 w piątkową noc.

JD Martinez rozpoczął wielką rundę w Bostonie, ustawiając pole od jednego do lewej, które skakało u stóp Brada Millera. Trafienie przedłużyło passę Martineza do 14 meczów, a jego passę na bazie do 30 meczów do września ubiegłego roku, co jest najdłuższą passą w głównych ligach.

Pivetta (1-4) zakończył osobistą serię przegranych siedmiu meczów w ciągu 13 startów. Jego poprzednie zwycięstwo to sierpień. 13, 2021, nad Baltimore. Uderzył cztery i szedł jeden. Jego licytacja zakończyła się w siódmym inningu, kiedy Kole Calhoun potroił się do środka i strzelił gola na dzikim boisku.

Uzyskaj więcej z Kroniki Hrabstwa Citrus

Pivetta rzucił sześć bezbramkowych inningów w swoim poprzednim meczu w ostatnią sobotę u siebie przeciwko Chicago White Sox, ale wyszedł bez decyzji w przegranym 3:1 Bostonie. W dwóch wypadach przeszedł łącznie dwa baty.

„Konkurencja w strefie, ograniczenie spacerów” – powiedziała Pivetta. „Dużo wczesnych huśtawek, co dziś było naprawdę miłe. Pozwoliło mi to zagłębić się w grę w baseball”.

To było ważne, ponieważ Red Sox planował niedzielną grę w bullpen w finale serii.

„Potrzebowaliśmy go, aby zagłębił się w grę” – powiedział menedżer z Bostonu, Alex Cora.

“Pivetta – ma dobrą szybką piłkę”, powiedział menedżer Teksasu Chris Woodward. „Wiem, że nie pojawia się na radarze jako 98, jak niektórzy inni faceci, ale jego 92 gra jak 95”.

The Red Sox wygrali dwa z ostatnich trzech meczów po trwającej cały sezon serii pięciu przegranych, które uplasowały ich na ostatnim miejscu na AL East.

Calhoun miał trzy z czterech trafień w Teksasie.

Alex Verdugo i Franchy Cordero zdobyli deble RBI w szóstym inningu.

Xander Bogaerts był liderem American League w odbijaniu i wygrał 2 na 5, z dwoma RBI, i podniósł swoją średnią z 0,345 do 0,347. Obejmowało to przerzucenie singla złamanego nietoperza na shorta na początku kluczowego szóstego rundy.

Martinez dodał dublet z zasady podstawowej w siódmym inningu.

Dane Dunning (1-2) pozwolił na jeden przejazd na dwóch singli, przechodząc do szóstego. Odszedł z dwoma outami i został oskarżony o najwyższą w sezonie piątkę z sześcioma trafieniami z sześcioma skreśleniami, dwoma spacerami i dzikim rzutem.

Dunning odniósł swoje jedyne zwycięstwo w tym sezonie u siebie w ostatnią sobotę, pokonując mistrzynię świata Atlantę Braves w rekordowym w karierze 7 2/3 inningach.

PRAWIE DOM NA DOBRE?

Trevor Story, będący na pierwszym roku, drugi bazowy Red Sox, dorastał w pobliżu Arlington w Irving, a teraz mieszka w pobliskim Colleyville. Jego obóz był w rozmowach wolnych agentów z Rangersami poza sezonem, zanim podpisał kontrakt z Bostonem na sześć lat i 140 milionów dolarów pod koniec marca. To było kilka miesięcy po tym, jak Teksas dodał środkowych infieldów Coreya Seagera i Marcusa Semiena za łączną kwotę 500 milionów dolarów.

„Dorastając tutaj, wszyscy myśleli, że to taka możliwość” – powiedział Story o dołączeniu do Rangers. „Ale wszystko ułożyło się tak, jak się udało, i wierzę, że to nie bez powodu i jestem szczęśliwy tam, gdzie jestem”.

Story, która w sześciu meczach w Globe Life Field trafiła czterech graczy z domu, podczas gdy grała w Kolorado, miała pojedynczą i ofiarną muchę.

CO DO INNYCH STRUMIENIE

Rangers 1B, Nathaniel Lowe, zaliczył pojedynek w piątym miejscu i zakończył suszę 0 do 22. … Red Sox CF Kike Hernandez rzucił singla w płytkie w dziewiątym inningu, aby również zdobyć 0-do-22. Hernandez również strzelił gola po pierwszym ze swoich dwóch spacerów i został trafiony przez boisko. … Texas 2B Marcus Semien wygrał 0 na 4 i jest bezcelowy w swoich ostatnich 21 nietoperzach. … Rangers 3B Andy Ibanez jest bezcelowy w swoich ostatnich 19 nietoperzach po przejściu 0-na-3.

POKÓJ TRENERA

Red Sox LF Alex Verdugo opuścił grę w siódmym inningu z kontuzją prawej stopy po faulowaniu poza boiskiem. Promienie rentgenowskie były ujemne.

W PRZYSZŁYM

Red Sox: LHP Rich Hill (0-1, 2.86 ERA) dołączył do zespołu w piątek i oczekuje się, że wystartuje po raz pierwszy od 5 maja, będąc na liście COVID, a następnie na liście nagłych przypadków żałoby / rodziny.

Rangers: RHP Glenn Otto (1-0, 3,14) w niedzielę rzucił 86 wyciągów przeciwko New York Yankees, co było największą jego dwuletnią karierą w wielkiej lidze, i dorównał swojej karierze, rzucając pięć inningów w meczu, w którym Teksas wygrał 4- 2.

———

Więcej AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB oraz https://twitter.com/AP-Sporty

Strefa przygotowań

Otrzymuj aktualizacje i profile graczy przed piątkowymi meczami w szkole średniej, a także podsumowanie soboty z historiami, zdjęciami i filmami Częstotliwość: sezonowo Dwa razy w tygodniuPrawa autorskie 2022 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, rozpowszechniany, przerabiany ani redystrybuowany bez zezwolenia.

.

Leave a Comment