Plotki o NBA: Najnowsze informacje o Donovanie Mitchellu, Kyrie Irving-to-Lakers o handlu Buzzem i nie tylko | Raport trybuna

0 z 3

  Alex Goodlett/Getty Images

  Poza sezonem NBA wciąż się rozwija i do tej pory był to trąba powietrzna. Akcja rozpoczęła się od wiadomości, że Kevin Durant miał wymagany handlu z Brooklyn Nets i nie ustąpił.

  Podczas gdy Brooklyn nie znalazł jeszcze nowego domu dla Duranta, Nets kupili Royce’a O’Neale’a z Utah Jazz. Utah też na tym nie poprzestała i cent wyróżniający się Rudy Gobert do Minnesoty Timberwolves w osobnej rzemiośle.

  Transakcje O’Neale i Gobert były dwoma dużymi wczesnymi domino, nie będą ostatnimi, które upadną. Utah prawdopodobnie wykona inne ruchy, prośba Duranta przesłania przyszłość Kyrie Irving na Brooklynie, a rynek handlu pozostaje szeroko otwarty dla większości drużyn z całej ligi.

  Jaki jest najnowszy szum, gdy NBA kończy swój pierwszy weekend wolnej agencji? Spójrzmy.

1 z 3

  Melissa Majchrzak/NBAE przez Getty Images

  Ponieważ O’Neale i Gobert przebywają w Utah, można się zastanawiać, jak zbliżająca się odbudowa wpłynie na gwiezdnego gwardzistę Donovana Mitchella. Pojawiły się sprzeczne raporty.

  Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN (h/t SNY Ian Begley)Utah zamierza zmienić listę wokół gwiezdnego strażnika Donovana Mitchella, zamiast całkowicie zburzyć i odbudować listę.

  Jednak Brian Windhorst z ESPN poinformował, że zespoły uważają, że Mitchell może zostać kupiony w handlu.

  „Rozmawiając z kierownikami ligi, którzy widzieli, jak to nadchodzi, uważają, że byłoby nienormalne, gdyby Donovan nie chciał się wycofać w tym momencie” – powiedział Windhorst. NBA dzisiaj (h/t Mówię o NBA).

  Windhorst poinformował również, że niektóre zespoły przygotowują się do startu w Mitchell, jeśli rzeczywiście można go mieć.

  „W tej chwili istnieją zespoły, które zwiększają możliwość zadzwonienia do Utah i zobaczenia, czego potrzeba, aby zdobyć Donovana Mitchella, ponieważ tego nie da się zrobić” – powiedział.

  Logan Murdock z Ringera stał się jeszcze bardziej szczegółowy, sugerując, że Mitchell może już przyglądać się przeprowadzce do Miami Heat.

  „Ale wszystko wskazuje na to, że napis jest na ścianie, aby Donovan Mitchell odszedł” – powiedział Murdock w podcaście Ringera (h/t Thomas Darro ciężkiego). „…Nie wiem, czy torby są spakowane, ale my (Mitchell) patrzymy na miejsca w niektórych domach przy plaży gdzieś na Florydzie”.

  Zgodnie z tym Wojnarowski, Heat należą do ulubionych miejsc Durant. Jeśli zarówno on, jak i Mitchell są zainteresowani dołączeniem do Miami, to Heat może skończyć z nową gwiazdą poza sezonem.

2 z 3

  Maddie Meyer/Getty Images

  Z Durantem, który opuszcza Brooklyn, przyszłość Irvinga jest całkowicie w powietrzu. 30-latek zdecydował się na sezon 2022-23, ale zrobił to, aby „wypełnić swoje czteroletnie zobowiązanie” wobec Nets i Durant, zgodnie z Szams Charania Lekkoatletyki i Stadionu.

  Wygląda na to, że Los Angeles Lakers próbują teraz ponownie połączyć Irvinga z LeBronem Jamesem w Los Angeles.

  „Los Angeles Lakers i Brooklyn Nets są aktywnie zaangażowane w dyskusje na temat pakietu handlowego, który wysłałby gwiazdora Russella Westbrooka na Brooklyn w zamian za gwiazdę, Kyrie Irvinga, powiedział Yahoo Sports źródła ligi”. Chris Haynes z Yahoo Sports napisał.

  Oczywiście istnieją przeszkody w zamianie Irvinga i Westbrooka. Haynes zauważył, że projekt wynagrodzenia jest „punktem ciągłych rozmów” i że Brooklyn chce zwolnić Joe Harrisa w ramach umowy.

  As Windhorst wskazany on Pierwsze podejście (zaczynają się o 4:30) w piątek Nets zamierzają wykorzystać Irvinga, aby zrobić to, co najlepsze dla serii. To może oznaczać sprzedanie go do zespołu innego niż Los Angeles.

  Zgodnie z tym Charaniakilka zespołów jest „zaangażowanych” w próbę zdobycia Irvinga. Tak więc, podczas gdy zamiana Irvinga-Westbrooka wydaje się tak prawdopodobna jak kiedykolwiek w 2022 roku, wciąż jest daleka od sfinalizowania transakcji.

3 z 3

  Mary Kate Ridgway/NBAE przez Getty Images

  Niezależnie od przyszłości Mitchella, Utah musi odbudować swój skład po handlu O’Neale i Gobertem. Zgodnie z tym Marc J. Spears ESPN, Tacko Fall może stać się nowym centrum Utah.

  „Po odejściu Rudy’ego Goberta Jazz sprawdzają kolejnego giganta w 7-6 centrum wolnego agenta Tacko Fall” – napisał na Twitterze Spears. „Fall gra w letniej drużynie ligowej Utah i jest związany z Dannym Ainge, który sięga czasów jego czasów w Celtics”.

  26-letni Fall po raz pierwszy dołączył do NBA w 2019 roku jako wolny agent, który nie brał udziału w projekcie. Jak zauważył Spears, swoją karierę rozpoczął w Boston Celtics, kiedy Ainge był prezesem ds. operacji koszykarskich.

  Teraz CEO Jazz, Ainge wydaje się celować w znajomą twarz, aby pomóc w przeładowaniu listy. A przynajmniej Ainge chce dać szansę Fall.

  Produkt UCF miał ograniczoną ekspozycję w NBA i spędził większość swojego czasu gry w G-League. Od czasu podpisania kontraktu w 2019 roku Fall pojawił się w zaledwie 37 meczach z Celtics i Cleveland Cavaliers, a jego średnia przeciętna wynosi nieco ponad sześć minut na mecz.

  Jesień nie zastąpi produkcji Goberta. Ma jednak intrygującą kombinację wielkości i zestawu umiejętności i powinien stworzyć intrygujący projekt w Utah.

Leave a Comment