Podejrzany porwał 3-miesięcznego dziecka z domu SJ, podczas gdy babcia rozładowywała artykuły spożywcze, mówi policja

SAN JOSE, Kalifornia. (KGO) – Podejrzany przyłapany na nagraniu wideo, jak zabiera chłopca ze swojego mieszkania w San Jose, porwał niemowlę, podczas gdy jego babcia rozładowywała zakupy, poinformowała policja na poniedziałkowej konferencji prasowej.

„Dziecko miało na sobie biały kombinezon z dinozaurami, z długimi rękawami, tego właśnie teraz szukamy” – powiedział sierż. Christian Camarillo z Departamentu Policji San Jose.

Członkowie rodziny udostępnili zdjęcia dziecka w ABC7 News. Funkcjonariusze twierdzą, że babcia Brandona zabrała go ze sobą na zakupy spożywcze i oboje właśnie wrócili do domu.

„Wzięła dziecko do mieszkania, zeszła na dół, żeby rozładować artykuły spożywcze, iw tym krótkim czasie ktoś wszedł do mieszkania” – powiedział sierż. Camarillo.

Policja twierdzi, że babcia chłopca, która obserwowała go, gdy jego matka była w pracy, zadzwoniła około godziny 13:00, aby zgłosić, że dziecko zostało zabrane. Mówią, że zabrała 3-miesięcznego Brandona Cuellara do sypialni, kiedy rozładowywała zakupy z samochodu. Funkcjonariusze twierdzą, że dziecko zostało zabrane w ciągu zaledwie kilku minut.

Funkcjonariusze twierdzą, że babcia nie widziała, jak podejrzany wchodził do mieszkania.

WIDEO: SJPD przekazuje aktualne informacje na temat 3-miesięcznego dziecka porwanego z domu

Funkcjonariusze twierdzą, że w tym momencie obrazy z monitoringu to wszystko, co muszą zrobić, i mówią nam, że rodzina nie rozpoznała osoby na nagraniu. Mówią, że bursztynowy alert nie został wydany, ponieważ nie ma opisu pojazdu, który można by podać.

Sąsiedzi, z którymi rozmawialiśmy, zareagowali na wideo.

„Jeśli obejrzałeś nagranie, schodził w dół z czapką z maską wciągniętą w kurtkę, prawie wiedział, czego szuka lub wiedział, co chce zrobić, ponieważ nie rozglądał się” – powiedziała Rachel Rosete, która mieszka w pobliżu.

„Nie rozpoznaję, że kiedykolwiek widziałem go tutaj wcześniej, ale jak mówiłem od czasu do czasu, spotkamy kogoś, kogo nie widziałem. Zazwyczaj będą jeździć na rowerze” – powiedział Jerry Jaszkowski.

Policja twierdzi, że matka Brandona była w pracy, kiedy został porwany. Mówią, że tata Brandona jest obecnie w więzieniu, ale nie rozwieją tego, mówiąc tylko, że będą z nim rozmawiać.

Funkcjonariusze desperacko wzywający społeczeństwo w poniedziałek wieczorem.

„Dzisiaj ktoś chodzi z 3-miesięcznym dzieckiem, którego nie miał wczoraj. Jeśli masz to dziecko, oddaj je matce. Poradzimy sobie z konsekwencjami później. Każdy, kto jest matką czy ojcze, nie kochasz niczego bardziej niż kochasz swoje dziecko, ta mama przechodzi bardzo, bardzo zły czas, podobnie jak babcia. . Camarillo.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o telefon do SJPD pod numer 408-277-4166 lub 911.

Policja San Jose otworzyła również kilka innych gorących linii, aby przesyłać wskazówki:

  • 408-537-1142
  • 408-537-1916
  • 408-537-1282
  • 408-537-1522
  • 408-537-9066

Jeśli korzystasz z aplikacji ABC7 News, kliknij tutaj, aby oglądać na żywo

Copyright © 2022 KGO-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.

Leave a Comment