Podsumowanie i reakcje NXT (26 kwietnia 2022): Wchodzi z rykiem, wychodzi z jękiem

NXT 2.0 jest już dostępny w tym tygodniu z tego samego miejsca! Jestem twoim gospodarzem dziś wieczorem lub rano, lub kiedykolwiek czytasz, a moja współprowadząca Claire jest gotowa z najlepszymi blog w internecie.

Porozmawiajmy o NXT 2.0!


NA WZROK!

Lash Legend i Nikkita Lyons mają najlepszy spór na tym terenie. Powiedziałem już wcześniej i wykrzyczę to najgłośniej jak potrafię z najwyższej góry, na której mam dość odwagi, by się wspiąć.

Obie panie otworzyły w tym tygodniu NXT i nie marnowały czasu, ponieważ Lash był na polowaniu. Przemoc wydawała się prawdziwa i przez chwilę trochę zbyt realna. Było straszne miejsce, w którym Lyons ledwo uniknęła lądowania na głowie, kiedy Lash wyrzucił ją z ringu.

Dwie kobiety nie są jeszcze dopracowane na ringu, ale nadrabiają to czystą oglądalnością i pracą nad postaciami. Poza tym to tylko wciągająca kłótnia. Podczas gdy Lyons wygrała dzięki swojej normalnej ofensywie inspirowanej sportami walki, to jeszcze nie koniec. Nawet nie blisko.

Nattie, pamiętając, że Nikkita podeszła do niej w zeszłym tygodniu, z pomocą Lasha zaatakowała zwycięzcę. Potem pojawiła się Cora Jade, która wyrównała te szanse, a teraz mamy mecz tagów między wszystkimi czterema kobietami w Wiosenne przerwanie ‘.

Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć o tej kłótni, poza tym, że jest po prostu zabawna i wydaje się prawdziwa. A czasami to wszystko, czego potrzebuję.

Wiosna Gacy

Publiczność NXT skandowała „chcemy wrestlingu”, gdy Joe Gacy usypiał ich promocją, która zakończyła występ w tym tygodniu. To był najmniejszy z moich problemów tutaj.

Pamiętaj, to tylko moje myśli, dobre lub złe, tak właśnie się wtedy czuję. I właśnie teraz? To jest do bani.

W zeszłym tygodniu doszliśmy do tego zaskakującego wniosku, w którym Bron Breakker został zrzucony ze sceny z czekającymi na niego stworami w szatach. Zaroiło się od niego, krzyczał, a program zniknął.

Jak możemy to sprawdzić w tym tygodniu? Gacy opowiada o kontuzji, jakiej doznał Bron, ale nie chce jej ujawnić, Rick Steiner wychodzi z najgorszą muzyką w historii i mówi, że Bron jest w porządku, sługusy Gacy’ego w szatach krążą wokół Ricka, muzyczne hity Brona, a mistrz NXT bije tylko kilka sługusów do rozplanowania przez Gacy.

Jaki był zatem sens zeszłego tygodnia, jeśli nie otrzymamy dalszych informacji? Narzekałem na to w zeszłym tygodniu iw ostatnim odcinku naszego podcastu, ale to jest marne opowiadanie. W rzeczywistości cała ta sprawa między Gacym i Bronem jest pogrążona w przypadkowej fabule i jeszcze gorszej logice. Te urwiska z jednego odcinka do następnego nic nie znaczą, jeśli ciągle tęsknimy za interesującymi rzeczami. Albo, i to jest duży problem, nie ma faktycznego powodu wydarzeń.

Bron krzyczał o swoje życie w zeszłym tygodniu, ale teraz jest po prostu w porządku? Rick Steiner został wcześniej porwany przez Gacy’ego, a teraz nie ma nic przeciwko wychodzeniu na ring? Właściwie, lepszy sposób, Bronowi nie przeszkadzało, że jego tata sam wychodził na ring? To obraźliwe, ponieważ jako maniak horrorów mogę rzucać lotką i trafiać w całkiem niezłe punkty fabuły, które NXT może wykorzystać. To wcale nie jest nauka o rakietach, ale robią to w ten sposób, ponieważ odmawiają wykonania pracy.

Nie widzę, jak ten kąt sprawia, że ​​ktoś wygląda dobrze, a już najmniej Bron. Ostatni obraz z serialu nie jest nawet wart wspominania, więc nie zrobię tego. Ale to się wydarzyło i było całkowicie meh.


Zajęcia dodatkowe

Mistrz? Pewnie

Von Wagner pokonał Tony’ego D’Angelo w meczu, który znudził mnie prawie do łez. Von Wagner po prostu nie jest i to smutne, że Tony D wziął tutaj L. Mimo to był oznaczony gwiazdką. Santos Escobar i LdF wtrącili się z zemsty, pokonując przy tym Goons i Tony’ego z Monty Pythona.

Później w serialu otrzymaliśmy imiona wspomnianych zbirów: Troy „2 Dimes” Donovan i Channing Lorenzo. Pozdrowienia dla Troya za wykonanie uniwersalnego znaku pieniędzy, kiedy podszedł do ekranu. Wiesz, bo nazywa się „2 Dimes”.

Santos powinien uczynić to interesującym, ponieważ wszystko, co robi, to narkotyk.

Chcę Nate’a Frazera

Grayson Waller chce kogoś z Nathana Frazera, a Tiffany Stratton chce pomóc. Debiut Frazera nie miał miejsca, ponieważ Waller pobił swojego przeciwnika i gadał dużo bzdur przez mikrofon. Waller następnie pobiegł Chase U, niszcząc ich szkołę, kobiety i ogólny styl życia.

Nathan zaatakował Wallera, gdy ten poruszał ustami, a teraz Waller jest rozgrzany.

Powrót Macków

Katana Chance i Kayden Carter pokonali Valentinę Feroz i Yulisę Leon w meczu. Spodziewałem się tutaj więcej, mimo że był to fajny mecz. Chance i Carter mają naprawdę wysoką poprzeczkę, podczas gdy Feroz i Leon robią wrażenie za każdym razem, gdy ich widzę. Mecz ucierpiał z powodu braku czasu, który jest stałym motywem na NXT 2.0: Za mało czasu, aby naprawdę każdy mecz świecił, ponieważ jest tak wiele wydarzenie.

Legado zyskuje…

To, co miało być meczem trios, w którym po jednej stronie ringu będzie Legado del Fantasma, a po drugiej Briggs, Jensen i Fallon Henley. Ale tajemniczy napastnik wyeliminował Jensena przed meczem, zmieniając trzy na trzy w trzy na dwóch.

Teraz, zanim przejdziemy do wyników meczu, zastanówmy się, dlaczego Jensen przegapił mecz. Wcześniej w serialu błądzące oko Jensena zauważyło tę samą kobietę krążącą wokół Roberta Stone’a i Von Wagnera. Szczerze mówiąc, trafiła prosto w twarz ziomka, więc trudno było jej nie zauważyć.

Stone i Wagner najwyraźniej nie przyjęli tego zbyt uprzejmie, ponieważ Stone pojawił się na stole z komentarzami i wziął na siebie pełną odpowiedzialność za pobicie.

Nie zgadzam się z decyzją dotyczącą historii tutaj. Briggs i Henley byli przekonani, że to Legado było winowajcą. Zamiast pozwolić, aby ta historia się rozegrała i dała nam jakąś tajemnicę na następny tydzień, a nawet przez następne dwa tygodnie, natychmiast wyjmujemy z tego powietrze i wiemy dokładnie, kto to zrobił. I wiemy dlaczego: Jensen spojrzał na kobietę, której Stone uważa, że ​​należy do niego. Ok spoko. Ale wciąż jest tajemnica w tym konkretnym związku, więc trudno jest naprawdę zaangażować się w tę historię.

LdF otrzymał W, ponieważ trzy osoby są lepsze niż dwie każdego dnia tygodnia. Żałuję tylko, że wokół tego wszystkiego zbudowano silniejszą historię i nie wypuszczaliśmy wszystkich kotów z ich toreb.

Bez sztuczek, bez smakołyków

Trick Williams nadal jest człowiekiem. Mimo że przegrał z Solo Sikoa, wyglądał jak człowiek ze świetlaną przyszłością. Przede wszystkim dlatego, że dobrze się sprzedaje i sprawia, że ​​wszystko i wszyscy wyglądają dobrze.

Cameron Grimes w komentarzu zasiał kilka interesujących nasion, które odnoszą się do Carmelo Hayesa i jego najlepszego przyjaciela. Grimes powiedział, że Trick jest gwiazdą, a Melo nie tylko go powstrzymuje, ale także samolubny. Nie chcę, żeby ta dwójka szybko się rozpadła, ale wygląda na to, że przynajmniej kładziemy podwaliny pod to, jak może wyglądać ich rozstanie jeśli zdarza się. Coś wartego naszej uwagi.

Z drugiej strony, gdy mecz się skończył, Grimes i Melo podeszli do niego ustnie, tylko po to, by Sikoa znokautował Grimesa. Wyglądało na to, że celował w Melo, ale wcale nie wyglądał na skruszonego. Intryga, której mogę się zatrzymać.

NALOT

Viking Raiders przybyli do NXT na rozkaz Rodericka Stronga. Czemu? Strong uważa, że ​​Kopalnia Diamentów staje się miękka i wierzy, że Creed Brothers muszą twardnieć. Wyraźnie ustanawia moment, w którym Strong zostaje wypchnięty z Kopalni, ponieważ, jak wspomniano powyżej, po prostu już nie pasuje. Zwłaszcza z ostatnim występem The Creed, który w zasadzie uczynił ich dobrymi facetami.

Niestety oznacza to, że ktoś musi z nimi przegrać. Edris Enofe i Malik Blade, chodźcie!

Co jest do bani, bo ci dwaj zaczęli od iskry. Teraz są trochę komediowym duetem i paszą dla innych zespołów. Lub dla toksycznego przyciągania. Albo jakakolwiek kobieta z pulsem w serialu.

Po tym, jak Wikingowie najechali na nich, Creed Bros. pojawił się na opatentowane wrestlingowe spojrzenie w dół. Te dwie drużyny zmierzą się w Wiosenne przerwanie ‘ i szczerze mówiąc, bardziej interesują mnie implikacje niż sam mecz.

Jestem ponad tym

Chcę powiedzieć coś miłego o Mandy Rose i Roxanne Perez. Sam mecz nie był okropny. O to chodzi.

Wendy Choo pojawiła się po meczu i… upuściła sieć na Toxic Attraction po tym, jak uniknęli jej super nasiąkacza. Wendy i Roxanne następnie spryskały TA głupim sznurkiem.

Tak, to nie to.


Nie czułem NXT w tym tygodniu. Program rozpoczął się od najgorętszego kąta, nawet jeśli mecz pozostawiał wiele do życzenia. A stamtąd było już w dół z małymi szczytami, ale głównie dolinami. Historia mistrzostw NXT to pożar na śmietnik. Niestety na świecie nie ma wystarczająco dużo gaśnic, aby ugasić płomienie. A ponieważ jest to centralny punkt programu, wszystko wokół niego cierpi.

Mamy trochę przygotowań do turnieju kobiet, Kay Lee Ray jest teraz Alba Fyre, a Wes Lee jest w podróży, i to było prawdopodobnie najbardziej interesujące.

Stopień: D

To moja ocena i się jej trzymam. Twoja kolej.

Leave a Comment