Podsumowanie: recenzje są już dostępne dla Nintendo Switch Sports

W tym tygodniu premiera Nintendo Switch Sport – kontynuacja popularnego Wii Sport gra wydana w 2006 roku.

Najnowszy wpis zawiera sześć sportów w momencie premiery i pozwoli graczom cieszyć się nimi zarówno lokalnie, jak i online. Jeśli byłeś już dzisiaj na Nintendo Life, prawdopodobnie widziałeś już naszą recenzję w toku, ponieważ funkcja online nie jest jeszcze dostępna.

To nie powstrzymało jednak innych placówek przed nałożeniem numeru na ich recenzję, więc mając to na uwadze, oto podsumowanie niektórych dotychczasowych recenzji. Pamiętaj, że jedna z tych recenzji również jest w toku.


Zaczynam od IGNdał grze 7/10 gwiazdek – zwracając uwagę, jak odzyskał radość z Wii Sports, ale ostatecznie zabrakło mu głębi:

„Nintendo Switch Sports, podobnie jak wcześniej Wii Sports i Wii Sports Resort, najlepiej sprawdza się jako gra imprezowa, przeznaczona na każde spotkanie, które wymaga szybkiego zastrzyku głupkowatej, aktywnej zabawy. Jakość Switch Sports w dużej mierze opiera się na tym, co sprawiło, że jego poprzednicy zapadli w pamięć: intuicyjne sterowanie ruchem, możliwość bezproblemowego poruszania się grupy ludzi i zabójcza muzyka z menu, która może utknąć w twojej głowie przez cały dzień. spodziewaj się, że spędzisz z nim dużo czasu, zanim nowość przestanie działać ”.

NME przyznał Switch Sports cztery z pięciu gwiazdek – stwierdzając, z jaką wartością gry trudno było się spierać:

Nintendo Switch Sport wprowadza ukochaną serię na nowoczesne platformy z pewnością siebie. Chociaż niektóre minigry są nieco słabsze od innych, niektóre imponujące wyróżnienia – a mianowicie Chambara i Football – zapewniają wyjątkowo dobrą zabawę. Jeszcze lepiej, Nintendo Switch Sport„Cena 31 funtów jest tańsza niż większość gier Nintendo, a z taką wartością trudno się spierać”.

Dexerto był tak samo zajęty, dając mu 8,5 na 10:

„Nintendo Switch Sports dokonuje niemożliwego – w sprytny sposób opiera się na Wii Sports, tworząc nową wersję dla nowej generacji, jednocześnie tchnąc życie w uśpioną rywalizację przez ponad dekadę. To świetna wizytówka dla Switcha i jest z pewnością jednym z najlepsze gry na platformie – jeśli masz znajomych, z którymi możesz w nie grać.”

Wccftech nie był tak pod wrażeniem przyznania grze 6,5 na 10:

„Nintendo Switch Sports to zabawna i nostalgiczna zabawa, która oferuje ładnie ulepszoną grafikę i dobrze zaimplementowane sterowanie ruchem, ale po prostu jest tego za mało. Z niewielką liczbą sześciu sportów (tylko dwa z nich wnoszą coś naprawdę nowego do stołu) i bardzo mało dodatków, ten prawdopodobnie nie będzie długo walczył o twoją uwagę ”.

I Recenzja GameSpot jest nadal w toku, ale obecnie spadła o 7 na 10:

„Granie samemu przez dłuższy czas było nudne i monotonne, a brak niektórych trybów dla jednego gracza jest poważnym przeoczeniem. Ale Nintendo Switch Sports to fantastyczna gra wieloosobowa, która w większości zaprasza każdego i wszystkich do podnoszą kontroler i wymachują kończynami. Ma swoje problemy, ale odpadają, gdy masz innych ludzi do zabawy i radośnie idą od stóp do głów w wirtualnych sportach. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Wii Sports, Nintendo Switch Sports odnajduje piękno i zabawę w prostocie. A kręgle są świetne. Lepsze niż kręgle w prawdziwym życiu. “

Czy w tym tygodniu wybierzesz Nintendo Switch Sports? Zostaw komentarz poniżej.

.

Leave a Comment