Policja twierdzi, że podejrzany w Burlington próbował porwać w areszcie

Mężczyzna podejrzany o usiłowanie porwania kobiety w Burlington w Massachusetts znajduje się w areszcie. Szef policji w Burlington Thomas Browne powiedział, że 23-letni Tyler Healey został aresztowany we wtorek w Winthrop. Healey został zabrany do Departamentu Policji w Burlington około 18:05. Kuzynka kobiety będącej celem ataku powiedziała Mary Saladnie z NewsCenter 5, że kiedy ich rodzina dowiedziała się o aresztowaniu mężczyzny, ofiara była widziana po raz pierwszy od dwóch dni. smiling.Browne powiedział, że funkcjonariusze otrzymali telefon pod numer 911 w niedzielę o 20:20 od osoby, która powiedziała, że ​​wracają z pracy do domu, gdy zobaczyli kobietę ciągniętą przez mężczyznę na Middlesex Turnpike w pobliżu Great Meadow Road. Ofiara była w stanie uciec, a policja zlokalizowała ją chwilę później po przybyciu, powiedzieli urzędnicy.Mężczyzna, najwyraźniej zainicjowany przez dzwoniącego z 911, który zatrzymał swój pojazd w pobliżu, uciekł pieszo, jak powiedzieli urzędnicy.-letnia kobieta rozmawiała z Nathalie Pozo z NewsCenter 5, która przetłumaczyła komentarze ofiary z hiszpańskiego na angielski: „Kiedy spojrzałem, mężczyzna był tuż nade mną. Pomyślałem: »Ten człowiek mnie zgwałci, zamierza mnie zabić«, ofiara powiedział. “Wrzeszczałem. Próbowałem z nim walczyć. Ciągnął mnie za ramię. W walce zostałem topless. “Kiedy kobieta w SUV-ie przejechała, dzięki niej, wszystko się zatrzymało.” – dodała ofiara. Dzwoniąca na 911 powiedziała WCVB, że była w drodze do domu, kiedy była świadkiem ataku. „Przeszedłem przez ostatni róg i tam była dziewczyna ciągnięta przez parking jak jej włosy”, powiedział dzwoniący na 911. Nie miała ubrania w górnej połowie, zerwał je z niej i ciągnął ją, a ona walczyła jak diabli. „Nagranie wideo z monitoringu z pobliskiego budynku pokazuje rozwój sytuacji. Początek filmu pokazuje kobietę idącą dalej Chodnik w oddali, z mężczyzną podążającym tuż za nim. Kobieta przechodzi przez ulicę w kierunku Great Meadow Road. Mężczyzna widzi ją goniącego ją, w końcu dogania ją na skrzyżowaniu. Ofiara mocuje się ze swoim napastnikiem, próbując się bronić Mężczyzna chwyta ją i zaczyna odciągać przed przejeżdżającym pojazdem schodzi do pomocy. Mężczyzna puszcza kobietę i ucieka z okolicy. „Możliwość pomocy komuś innemu i upewnienia się, że mogła udać się do swojej rodziny i wrócić do domu, to wiele znaczy” – powiedział dzwoniący z 911. „To jest pobudka dla nas wszystkich. Potrzebujemy czujności opinii publicznej. Wszyscy myślą, że tego typu rzeczy nie zdarzają się w Burlington i zwykle tak się nie dzieje, ale wszyscy musimy pamiętać, że tak naprawdę może się to zdarzyć wszędzie. Potrzebujemy ludzi, aby zwracali uwagę, korzystali z systemu kumpli i byli świadomi swojego otoczenia ”- powiedział Browne.

Mężczyzna podejrzany o próbę porwania kobiety w Burlington w Massachusetts znajduje się w areszcie.

Komendant policji w Burlington, Thomas Browne, powiedział, że 23-letni Tyler Healey został aresztowany we wtorek w Winthrop. Healey został zabrany do Departamentu Policji w Burlington około 18:05

Kuzynka kobiety będącej celem ataku powiedziała Mary Saladnie z NewsCenter 5, że kiedy ich rodzina dowiedziała się o aresztowaniu mężczyzny, po raz pierwszy od dwóch dni ofiara była widziana z uśmiechem.

Browne powiedział, że funkcjonariusze otrzymali telefon pod numer 911 w niedzielę o 20:20 od osoby, która powiedziała, że ​​wracają z pracy do domu, kiedy zobaczyli kobietę ciągniętą przez mężczyznę na Middlesex Turnpike w pobliżu Great Meadow Road.

Ofiara była w stanie uciec, a policja zlokalizowała ją po przybyciu chwilę później, powiedzieli urzędnicy.

Mężczyzna, najwyraźniej rozpoczęty przez dzwoniącego z 911, który zatrzymał swój pojazd w pobliżu, uciekł pieszo, jak powiedzieli urzędnicy.

Ofiara ataku, 27-letnia kobieta, rozmawiała z Nathalie Pozo z NewsCenter 5, która przetłumaczyła komentarze ofiary z hiszpańskiego na angielski.

„Kiedy spojrzałem, mężczyzna był nade mną. Pomyślałem: »Ten człowiek mnie zgwałci, zabije«” – powiedziała ofiara. „Krzyczałem. Próbowałem z nim walczyć. Ciągnął mnie za jedno ramię. W walce zostałam topless.

„Kiedy przejeżdżała kobieta w SUV-ie, dzięki niej wszystko się zatrzymało” – dodała ofiara.

Dzwoniąca 911 powiedziała WCVB, że była w drodze do domu, kiedy była świadkiem ataku.

„Przeszedłem przez ten ostatni róg i zobaczyłem dziewczynę ciągniętą przez parking, jak jej włosy”, powiedział dzwoniący z 911. „Nie miała ubrania w górnej połowie, zerwał to z niej i ciągnął ją, a ona walczyła jak diabli”.

Nagranie wideo z monitoringu z pobliskiego budynku pokazuje rozwój sytuacji.

Na początku filmu widać kobietę idącą chodnikiem w oddali, a tuż za nią podążający mężczyzna. Kobieta przechodzi przez ulicę w kierunku Great Meadow Road. Mężczyzna goniący ją w końcu dogania ją na skrzyżowaniu.

Ofiara mocuje się ze swoim napastnikiem, próbując się bronić. Mężczyzna chwyta ją i zaczyna odciągać, zanim przejeżdżający pojazd zwolni, by pomóc. Mężczyzna puszcza kobietę i ucieka z okolicy.

„Możliwość pomocy komuś innemu i upewnienie się, że była w stanie udać się do swojej rodziny i wrócić do domu, to wiele znaczy” – powiedział dzwoniący z 911.

„To pobudka dla nas wszystkich. Potrzebujemy czujności opinii publicznej. Wszyscy myślą, że tego typu rzeczy nie zdarzają się w Burlington i zwykle tak się nie dzieje, ale wszyscy musimy pamiętać, że tak naprawdę może się to zdarzyć wszędzie. Potrzebujemy ludzi, aby zwracali uwagę, korzystali z systemu kumpli i byli świadomi swojego otoczenia ”- powiedział Browne.

.

Leave a Comment