Posłuchaj nowej piosenki My Chemical Romance „The Foundations Of Decay”

Mój chemiczny Romans wrócili z niespodziewanym wydaniem nowej piosenki „The Foundations Of Decay”. Sprawdź to poniżej.

Zjednoczone legendy emo są ustawione na rozpocząć trasę po Wielkiej Brytanii i Europie w przyszłym tygodniu, w tym masowe koncerty w Milton Keynes z Placebo z gorączką i nie tylko. Przed tymi wielkimi koncertami zespół podzielił się swoim pierwszym nowym materiałem od ośmiu lat z utworem „The Foundations Of Decay”.

Piosenka zaczyna się jako powolny i pełen emocji numer, z frontmanem Gerard Way cicho śpiewa: „Zobacz człowieka, który stoi na wzgórzu, marzy o wszystkich wygranych bitwach / ale los pozostawił swoje blizny na jego twarzy, ze wszystkimi wyrządzonymi przez niego szkodami”.

Hipnotyczny, progresywny utwór przeradza się w subtelne crescendo emo. Podczas sześciominutowej epopei Way wydaje się również komentować ataki z 11 września, mając omówiono wcześniej, w jaki sposób doprowadziło to do powstania My Chemical Romance.

W nowej piosence Way śpiewa: „I był tam, w dniu, w którym upadły wieże / I tak wędrował drogą / I wszyscy budowaliśmy własne wieże / Tylko po to, by patrzeć, jak korzenie korodują / Ale jest już za późno / Bierzesz udział w wyścigu / Więc wciśniemy / I naciskamy, aż nie będziesz mógł tego dłużej znieść”.

„Uruchomienie Mychem było bezpośrednim wynikiem wszystkiego, czego doświadczyliśmy i byliśmy świadkami podczas tych przerażających wydarzeń” Way wcześniej pisał o atakach na Bliźniacze Wieże w Nowym Jorku. „Świat zmienił się tego dnia, a następnego dnia zaczęliśmy próbować zmienić świat.

„Mychem zawsze był większy niż jego części. Nawet gdy zespół nie miał czasu, MCRmy szerzyło pracę i żyło przesłaniem „Keep Yourself Alive!” Dzisiaj jesteśmy zbiorowo starsi i mądrzejsi, ale wciąż jesteśmy gotowi do kontynuowania, gdy usłyszymy wezwanie. Ostatnie 20 lat to uzdrawianie, odkurzanie i podnoszenie się oraz życie na najwyższym poziomie. W tę monumentalną rocznicę pomyślmy wszyscy o tych, których straciliśmy tego dnia i dni później. Utrzymuj tych bliskich blisko siebie i żyj ich wspomnieniami, myśląc „co chcieliby, abyśmy dzisiaj robili?”

Kontynuował: „Z dumą żyjemy i oddychamy naszym prawdziwym, autentycznym ja? Bycie dla siebie życzliwymi i współczujący? Bycie kreatywnym, wyjątkowym i niezwykłym? Może po prostu starasz się być lepszy niż byłeś wczoraj?

„Odkryliśmy, że w przypadku wątpliwości miłość jest i zawsze będzie odpowiedzią. Dziękujemy za okazanie nam miłości i chodzenie u naszego boku przez ostatnie 20 lat. Naprawdę jesteśmy razem silniejsi i dziękujemy, że jesteś z nami. Romantycznie twój, ⁣ MCR⁣ ”.

Mój chemiczny romans (zdjęcie: Getty)

Fani zastanawiają się teraz, czy nadchodzące koncerty zespołu będą zawierały więcej nowych piosenek i być może czwarty album.

Zespoły ostatni nowy materiał pojawił się w 2014 roku z „Fake Your Own Death”‘, wcześniej opisywany jako “pochwała zespołu” ich rozstanie rok wcześniej.

„Uważam „Fake Your Death” za „ostatnią piosenkę MCR”, a dla mnie jest to absolutnie ostateczna, w pełni zrealizowana współpraca między członkami zespołu”, napisał wtedy Way. „To, co nie było wtedy tak oczywiste, to to, że piosenka była i będzie pochwałą zespołu, chociaż powinienem był to wiedzieć z tekstów. Myślę, że wewnętrznie tak zrobiłem, ponieważ poczułem dziwne poczucie smutku i straty po tym, jak usłyszałem słowa na tle muzyki ”.

Kontynuował: „Poczułem też dziwną dumę z tego, jak szczerze to było, i nie pamiętałem, żeby zespół nagrywał piosenkę tego rodzaju, będąc tak świadomym siebie. Zakończenie wydawało się czymś uczciwym, a uczciwość zawsze wydaje się czymś nowym. Tak więc będzie istnieć i nie jest to tchórzostwo, aby wypuścić coś w tym rodzaju, ale służba tym, którzy wierzyli w zespół, który nie poszedł na kompromis, i fala pożegnań ze wszystkimi. I tak, to jest cholernie bolesne ”.

Wszelkie pozostałe bilety na koncerty MCR MK, a także inne koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii w tym miesiącu, pozostań w sprzedaży tutaj. Poniżej możecie zobaczyć daty nadchodzącej trasy koncertowej zespołu.

Móc
16 – Sesje Eden, St Austell
19 – Stadion MK, Milton Keynes
21 – Stadion MK, Milton Keynes
22 – Stadion MK, Milton Keynes
24 – Royal Kilmainham Hospital, Dublin
25 – Royal Hospital Kilmainham, Dublin
27 – Victoria Park, Warrington
28 – Sophia Gardens, Cardiff
30 – OVO Hydro, Glasgow

Odwiedź tutaj aby dowiedzieć się więcej o innych nadchodzących trasach My Chemical Romance w Europie, Australii, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Program zjazdowy My Chemical Romance.  Źródło: Pooneh Ghana
Program zjazdowy My Chemical Romance. Źródło: Pooneh Ghana

MCR zagrał historyczny koncert zjazdowy w grudniu 2019 r. w Los Angeleszanim większość innych dat ich powrotu została przełożona z powodu pandemii.

W pięciogwiazdkowej recenzji koncertu, NME zauważył: „Były łzy, och, było dużo łez. To było fizycznie niemożliwe stać w tym pokoju i nie rozumieć do głębi duszy, dlaczego ten zespół tak wiele znaczy dla tak wielu ludzi.”

Leave a Comment