Proces Johnny’ego Deppa: Adwokat aktora mówi, że wideo Marilyn Manson „zburzyło” oskarżenia Amber Heard o nadużycia

Adwokat Johnny’ego Deppa twierdził, że wideo nagrane przez Marilyn Manson „zburzyło” zarzuty Amber Heard, że była wykorzystywana przez swojego byłego męża.

Zeznanie Adama Waldmana, który pracował z przerwami w zespole prawnym pana Deppa od października 2016 r., zostało rozegrane w sądzie w czwartek podczas rozprawy byłej pary. w Fairfax w stanie Wirginia o zniesławienie o wysoką stawkę.

Pan Waldman, który znajduje się w centrum roszczenia wzajemnego pani Heard po tym, jak nazwał jej oskarżenia o nadużycia „fałszywe” i „mistyfikację”, złożył zeznanie wideo w lutym po tym, jak został wezwany przez zespół prawników aktorki Aquaman.

Adwokat, który został zablokowany na Twitterze za naruszenie jego polityki prywatności, upierał się, że „widział rzeczy, które pokazują [Ms Heard’s] oświadczenia są fałszywe ”.

Pan Waldman zeznał, że wierzy, iż zdjęcia i filmy, które przysłał mu gwiazdor rocka, pan Manson, pomagają obalić oskarżenia pani Heard o jeden rzekomy incydent z użyciem przemocy, który miał miejsce w Święto Dziękczynienia 2013.

„Jeśli chodzi o ten incydent – ​​Święto Dziękczynienia, być może 2013 – myślę, że te filmy i zdjęcia zniszczyły jej roszczenia” – zeznał.

Wygląda na to, że pan Waldman odnosi się do wideo z Święta Dziękczynienia 2015, które zostało odtworzone podczas brytyjskiej sprawy o zniesławienie pana Deppa przeciwko Słońce gazeta – którą zgubił.

W przypadku Wielkiej Brytanii sądowi pokazano materiał filmowy przedstawiający pana Mansona, ojca pani Heard Davida i syna pana Deppa Jacka, którzy żartowali na zgromadzeniu w Los Angeles.

W filmie pan Manson żartował, że ojciec pani Heard był „potworem”, zanim David zaczął gonić Jacka.

Zespół prawny pana Deppa twierdził w sprawie w Wielkiej Brytanii, że wideo przedstawia „szczęśliwe wydarzenie rodzinne” – i w ten sposób poddaje w wątpliwość wersję wydarzeń pani Heard z tamtego dnia.

Pani Heard twierdzi, że para wdała się tego dnia w bójkę, w której pan Depp podarł jej koszulę, rzucił przez pokój i rzucił w nią szklanką.

Pan Waldman powołał się również na kilku świadków, którzy, jak powiedział, zeznawali, że nie widzieli obrażeń na twarzy pani Heard w okresie od 21 do 27 maja 2016 r.

Pani Heard twierdzi, że pan Depp znęcał się nad nią w dniu 21 maja. Incydent miał miejsce na dwa dni przed złożeniem przez nią wniosku o rozwód i sześć dni przed złożeniem wniosku o nakaz powstrzymywania się od przemocy domowej.

Pan Waldman wcześniej oskarżył panią Heard o sfingowanie sceny nadużycia tej nocy, mówiąc w wywiadzie dla mediów w 2020 roku, że „była to zasadzka, mistyfikacja”.

Komentarze pana Waldmana oskarżające panią Heard o inscenizację „mistyki” są głównym przedmiotem roszczenia wzajemnego pani Heard w procesie o zniesławienie.

Pan Depp pozywa swoją byłą żonę o zniesławienie w związku z artykułem z 2018 roku, do którego napisała Washington Post gdzie opisała siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”.

ten Piraci z Karaibów aktor nie jest wymieniony w artykule zatytułowanym „Wypowiedziałem się przeciwko przemocy seksualnej – i stawiłem czoła gniewowi naszej kultury. To musi się zmienić ”.

Jednak pan Depp twierdzi, że fałszywie sugeruje, że jest sprawcą przemocy domowej – czemu stanowczo zaprzecza – i że zmusiło go to do walki o zdobycie ról w Hollywood. Pozywa za 50 milionów dolarów.

Pani Heard domaga się 100 milionów dolarów, oskarżając pana Deppa o zorganizowanie „kampanii oszczerstw” przeciwko niej i opisując swój pozew jako kontynuację „nadużyć i nękania”.

Jej powództwo wzajemne o zniesławienie zostało początkowo złożone w związku z komentarzami pana Waldmana, w których oskarżył on panią Heard o kłamstwo na temat przemocy domowej, której, jak twierdziła, cierpiała z rąk pana Deppa, piętnując jej oskarżenia jako „fałszywe”, „oszustwo związane z przemocą seksualną” i „zasadzkę” .

Pan Waldman został później podobno usunięty z zespołu prawnego pana Deppa, ale teraz ponownie pracuje jako jego doradca.

Pan Manson został wspomniany wcześniej w procesie o zniesławienie, kiedy pan Depp zeznał, że brał narkotyki z gwiazdą rocka.

Aktor Piratów powiedział sądowi, że kiedyś dał panu Mansonowi pigułkę, aby przestał tak dużo mówić.

Dzieje się tak w czasie, gdy pan Manson pozywa również swoją byłą dziewczynę Evan Rachel Wood o zniesławienie po tym, jak oskarżyła go o zgwałcenie i znęcanie się nad nią podczas ich związku.

Pani Wood przedstawiła zarzuty w zeszłym roku. Kilka innych kobiet również wystąpiło z oskarżeniami.

Leave a Comment