Przeżyłem raka, zapalenie stawów i usunięcie pęcherzyka żółciowego

  • Antonia Hall powiedziała, że ​​miała „Perfekcyjną burzę” szeregu problemów zdrowotnych.
  • Powiedziała, że ​​początkowo odmówiła uznania ich surowości i kontynuowała życie jako „pracoholik”.
  • Teraz napisała książkę o znaczeniu pozytywnego nastawienia w obliczu wyzwań takich jak jej własne.

Większość pacjentów z rakiem odpoczywałaby po przejściu kolejnej rundy chemioterapii, ale Antonia Hall powiedziała, że ​​przeciwstawiła się zaleceniom swojego onkologa, nadal będąc pracoholikiem, siedząc przy biurku do 16 godzin dziennie.

„Byłem zdeterminowany, aby zbudować swoją markę” – powiedział Insiderowi publicysta, który przekształcił się w seksuologa, dodając: „Nie stawiałem na pierwszym miejscu swojego zdrowia i nie słuchałem swojego ciała”.

rak szyjki macicy przeszedł remisję w 2007 roku. Ale Hall’s rak powrócił cztery lata temu. Czasami podczas leczenia pracowała podparta w łóżku.

Powiedziała, że ​​stała się niebezpiecznie chuda i w pewnym momencie ważyła 76 funtów.

Ale według 51-latki dopiero w maju 2019 roku, po tym, jak całkowicie wyleczyła się z raka, ale doświadczyła straszliwych bólów pleców, w końcu posłuchała swoich lekarzy. Powiedzieli jej, żeby odpoczywała w domu, przestała pracować 16 godzin dziennie i miała więcej niż zwykłe sześć godzin snu.

„Wiedziałem, że muszę zmienić swoje życie, jeśli chcę pozostać przy życiu” — powiedział Hall. Spędziła cztery noce w szpitalu, zanim w wieku 47 lat zdiagnozowano u niej spondyloartropatię, chorobę zapalną stawów i kręgosłupa.

Teraz napisała poradnik samopomocy, „The Happy Human Playbook: Praktyczny przewodnik po uzdrowieniu ciała, umysłu i emocji z radością i przyjemnością” co wyjaśnia, jak porzuciła swój karny harmonogram na rzecz spokojniejszej egzystencji.

Hall porzuciła pracoholizm i skupiła się na swoim dobrym samopoczuciu

Powiedziała, że ​​postanowiła podzielić swój czas między Los Angeles w Kalifornii i bardziej wyluzowane środowisko Maui na Hawajach, gdzie stała się bardziej uważna i ugruntowana, robiąc rzeczy dla siebie, na przykład medytując na plaży. To przebudzenie, jak powiedziała, zainspirowało ją do wydania poprzedniej książki zatytułowanej „The Ultimate Guide to a Multi-Orgasmic Life”.

„Wierzę w przeżywanie orgazmu każdego dnia” – powiedział Hall. Została weganką i, jak powiedziała, przysięgała medyczne stosowanie marihuany głównie w postaci czopki dopochwoweaby złagodzić objawy jej stanu zdrowia.

Ale, jak powiedziała Hall, podczas gdy jej zdrowie psychiczne się poprawiło, niektóre z jej problemów fizycznych pogorszyły się, podczas gdy inne pojawiły się po raz pierwszy.

Antonia Hall pozuje w niebieskim T-shircie i czarnych spodniach w pobliżu swojego domu na Maui na Hawajach, z kijami, które wspierają ją podczas spacerów.

Antonia Hall przeszła od chodzika do kijków turystycznych, aby pomóc jej się poruszać.

Dzięki uprzejmości Antonii Hall


Powiedziała, że ​​jej spondyloartropatia tak się pogorszyła, że ​​zgarbiła się i musiała zacząć używać chodzika.

Następnie, w sierpniu 2021, powiedziała, że ​​się rozwinęła kamienie żółciowe.

Potrzebowała wymiany stawu biodrowego, ponieważ staw ulegał degeneracji

„Miałam pilną operację, kiedy usunięto mój woreczek żółciowy dodatek jako środek ostrożności i pobrano węzeł chłonny do biopsji” – powiedziała.

Potem, trzy miesiące później, Hall powiedziała, że ​​powiedziano jej, że jej kość biodrowa ulega degeneracji, częściowo z powodu spondyloartropatii. Miała wymiana biodra operacji, po której, jak powiedziała, była hospitalizowana przez 17 dni.

Antonia Hall, widziana tutaj w długiej sukience i ciemnych okularach przeciwsłonecznych w pobliżu swojego domu na Maui na Hawajach, z chodzikiem, którym kiedyś chodziła.

Antonia Hall powiedziała, że ​​odsadziła się od chodzika i teraz używała kijków turystycznych, żeby się poruszać.

Dzięki uprzejmości Antonii Hall


„Szczerze czułem się, jakbym miał problemy zdrowotne w „Perfekcyjnej burzy” — powiedział Hall, odnosząc się do filmu „The Perfect Storm” z 2000 roku, o rzadkiej zbieżności warunków pogodowych, które spowodowały śmierć i zniszczenie.

Dodała: „Po tym wszystkim, przez co przeszłam, wiedziałam, że mam szczęście, że żyję”.

Powiedziała, że ​​wierzy, że „pozytywne nastawienie”, które rozwinęła w 2019 roku po drugim ataku raka, dobrze jej służyło. Powiedziała, że ​​odstawiła się od chodzika i teraz używa kijków turystycznych, aby stać prosto i poruszać się po okolicy. Jej ból w większości ustąpił i powiedziała, że ​​„nie może się doczekać tego, co przyniesie przyszłość”.

„Lekarze i pielęgniarki pytali mnie, dlaczego zachowuję dobre nastawienie”, powiedział Hall, dodając: „Myślę, że to dlatego, że te wyzwania dały mi cel”.

Leave a Comment