Przyczyna i sposób śmierci „Toddlers & Tiaras” Kailia Posey potwierdzony przez lekarza sądowego z Waszyngtonu

Od redakcji: Ta historia dotyczy samobójstwa. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma myśli samobójcze, skontaktuj się z National Suicide Prevention Lifeline pod numerem 1-800-273-TALK (8255).

Kailia Posey przyczyna i sposób śmierć został potwierdzony w środę przez Urząd Lekarza Medycznego Hrabstwa Whatcom w komunikacie udostępnionym online.

16-latek gwiazda konkursu zmarł przez „uduszenie z powodu powieszenia podwiązki, a sposób to samobójstwo”, według władz.

„Biuro lekarzy sądowych hrabstwa Whatcom zakończyło badanie 16-letniej kobiety” — czytamy w komunikacie.

„Jej tożsamość nie zostanie tutaj ujawniona z szacunku dla rodziny. Samica została znaleziona zmarła 2 maja 2022 r. w Blaine w stanie Waszyngton. Przyczyną śmierci jest uduszenie z powodu powieszenia ligatur, a sposobem jest samobójstwo.

„Raporty z autopsji i toksykologii nie są informacjami publicznymi”.

Fox News Digital skontaktował się z żołnierzem Washington State Patrol prowadzącym śledztwo.

Matka Posey, Marcy Posey Gatterman, w zeszłym tygodniu opublikowała na Facebooku informację o śmierci córki.

„Nie mam słów ani myśli” – napisała. „Piękna córeczka odeszła. Proszę, daj nam prywatność, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze”.

Ostatnim konkursem przed śmiercią Posey był konkurs Miss Washington Teen USA w lutym, gdzie zajęła drugie drugie miejsce, a także zdobyła nagrodę Miss Photogenic w oparciu o publiczne głosy.

MAMA CZERWIEC SHANNON UJAWNIA, ŻE W OSTATNICH LAT UZALEŻNIENIA wydała 1 mln USD

Maureen Francisco, producent wykonawczy NW Productions, LLC, pracowała z Posey podczas konkursu Miss Washington na początku tego roku i była zszokowana śmiercią Kailii.

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem post, który jej mama opublikowała o Kailii, byłem w szoku, nie mogłem w to uwierzyć” – powiedział Francisco. „Na początku myślałem, że może Facebook jej matki został zhakowany, więc musiałem poczekać. Zdałem sobie sprawę, że to nie zniknie, że to naprawdę jest prawdziwe. Wtedy naprawdę mnie uderzyło – jak wow.

Była taką miłą dziewczyną. Była taka miła dla naszej drużyny, kolegów zawodników. Pamiętam ją tylko podczas weekendu konkursowego, a ona ciągle się uśmiechała, śmiała i jest typową nastolatką. Energia wokół niej zdecydowanie jest na pewno będzie nam bardzo tęsknić ”.

Posey po raz pierwszy zyskała sławę w przebojowym programie TLC „Toddlers & Tiaras”, kiedy miała zaledwie pięć lat, i żyje w historii memów jako „Grinning Girl” z odcinka z 2011 roku. Program zapoczątkował także karierę Alany Thompson, znanej również jako Honey Boo Boo, i jej rodziny, która wyprodukowała wiele spin-offów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BIULETYN ROZRYWKI

Posey kontynuowała rywalizację na torze konkursowym długo po zakończeniu reality show w 2013 roku i krótkotrwałym odrodzeniu programu w 2016 roku.

„Ta młoda kobieta ma tak wielki potencjał, tak wielki potencjał i po prostu trudno jest owinąć umysł wokół kogoś z tak wielkim potencjałem i tym, jak odeszli zbyt wcześnie” – powiedział Francisco. „Ponownie, rodzina była tylko miła dla Northwestants. Współpraca z Kailią, z naszym zespołem, z innymi zawodnikami była wspaniała. Po prostu absolutnie miła.

„To, co najbardziej zapamiętam, to jej dobroć”.

Francisco przypomniał sobie chwilę podczas konkursu Miss Washington Teen USA, kiedy osobowość Posey była w pełni widoczna.

„Pamiętam, kiedy byłam na pokazie, a ona odpowiedziała na jej pięć najważniejszych pytań. Rozśmieszała całą publiczność, a ja naprawdę bardzo starałam się nie uśmiechać, ponieważ nie chciałam faworyzować” – powiedziała. „To rodzaj energii, którą ona daje. Ponownie, będzie mi bardzo brakować, a ja wciąż zastanawiam się, czy to jest prawdziwe.

„Będzie tęsknić za nią. Mam na myśli, że to ogromna strata dla społeczności konkursowej, dla świata i tylko tyle potencjału”.

Larry Fink i Janelle Ash z Fox News przyczynili się do powstania tego raportu.

Leave a Comment