Rajd Trumpa dla Tima Michelsa w Waukesha: Pięć dań na wynos

WAUKESHA – Były prezydent Donald Trump chciał wzmocnić swojego wybranego kandydata na gubernatora Wisconsin na republikańskich przedmieściach Milwaukee podczas piątkowego wiecu, zwiększając presję na kontrowersyjna podstawowa decyzja zostanie podjęta we wtorek.

Oto pięć dań na wynos z rajd odbyła się na terenach targowych hrabstwa Waukesha:

Tim Michels został zwolniony

Republikański kandydat na gubernatora Tim Michels przemawia, gdy były prezydent Donald Trump zorganizował wiec wyborczy dla Michelsa na terenach targowych hrabstwa Waukesha w Waukesha w piątek, sierpnia.  5, 2022.

Nadzieja gubernatora, Tim Michels, wygłosił jedno ze swoich najbardziej energicznych przemówień, podniesiony na duchu przez późny występ Trumpa. Kierownik budowy, który spóźnił się do wyścigu i… strzelił w sondażach po aprobacie Trumpa ma nadzieję wykorzystać impet, szczególnie na przedmieściach Milwaukee Domowa murawa Kleefischa. Uczciwość wyborcza, powiedział Michels, jest jego nie. 1 priorytet.

„Zamierzamy powstrzymać Zuckerbucksów, spoza stanu miliarderów przybywających do naszego stanu i przejmujących kontrolę nad naszym procesem wyborczym. To się już nie wydarzy”. Michels miał na myśli dotacje dla gmin Wisconsin finansowane przez założyciela Facebooka Marka Zuckerberga i jego żonę Priscilla Chan. Sądy podtrzymały dotacje prywatne, z których większość trafiła do większych miast, w których skoncentrowani są wyborcy Demokratów.

Leave a Comment