Rays 2022 Minor League Baseball Road Trip — mecz 1: Bulls Home Opener

Uwaga redaktora: W tym sezonie powracamy autora Waltera Triebela, który niedawno opublikował przewodnik podróżowania po Lidze Południowoatlantyckiej, aby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z piłką baseballową Rays minor. Cieszyć się!

Gra 1: Durham Bulls kontra Jacksonville Jumbo Shrimp w Durham Bulls Athletic Park 12 kwietnia 2022 r.

Drużyna triple-A Tampa Bay Rays, Durham Bulls, rozpoczęła sezon 2022 Minor League w trasie od serii sześciu meczów, która rozpoczęła się we wtorek, 5 kwietnia, przeciwko drużynie Milwaukee Brewers AAA — Nashville Sounds. Byki wygrały 2, 4 przegrały z Dźwiękami. Następnie Durham Bulls wrócili do domu w Durham w Północnej Karolinie, aby rozegrać sześciomeczową serię przeciwko Jacksonville Jumbo Shrimp (Miami Marlins), która rozpoczęła się 12 kwietnia.

Wziąłem udział w ich otwarciu domu przeciwko Jumbo Shrimp w Durham Bulls Athletic Park (DBAP) 12 dnia.

Gracze z listy Bulls 2022, którzy zadebiutowali w Major League.

Uczestnictwo w meczach Durham Bulls pozwala fanom Bull, Rays i ogólnie baseballu zobaczyć wielu graczy, którzy grali już w meczach na poziomie Major League.

Tabela zawiera trzynastu członków składu pierwszego dnia Bulls 2022, dziewięciu miotaczy i czterech graczy terenowych, którzy grali już w głównych turniejach. Zwróć uwagę, że tabela określa pozycję, którą zazwyczaj grają, niezależnie od tego, czy uderzają praworęczną, leworęczną, czy też rzucają w prawo lub w lewo. Co więcej, określa datę, w której zadebiutowali w Major League oraz klub MLB, w którym grali tego dnia.

Zauważ, że z trzynastki tylko trzech graczy zadebiutowało w stroju Tampa Bay Rays. Są to miotacze Colin Poche i Ryan Thompson oraz „zapolowy” Vidal Bruján.

Po zagraniu w piłkę uniwersytecką dla Dallas Baptist University, Colin Poche został powołany i podpisany w 2016 June Amateur Draft przez Arizona Diamondback, a nie Tampa Bay Rays. Po krótkim występie w klasie podwójnego A w organizacji Diamondback’s Minor League w 2018 roku, Poche został sprzedany do Rays 1 maja. Zagrał trzy krótkie występy dla drużyny AA Tampy — Montgomery Biscuits i został awansowany do Durham Bulls (AAA). Pod koniec sezonu 2018 Colin Poche przeszedł 5W: 0L w 26 występach z ulgą i 2 startach dla Bulls.

Poche powrócił na boisko w 2019 roku, ale jak pokazano w tabeli na Rysunku 2, został powołany przez Tampę i 8 czerwca zadebiutował w Major League w mundurze Rays. Tego dnia, w meczu wyjazdowym z Boston Red Sox, wszedł do gry z 1 outem w dolnej części drugiej inningu; rozbił tylko 1,1 rundy i zrezygnował z 2 przejazdów na 2 trafienia. Boston wygrał mecz 5 rund do 1, a Poche przegrał. Szybko przyjął rolę regularnej ulgi w późnych rundach dla Tampy i do końca sezonu 2019 wystąpił w 51 występach z ulgą. Poche opublikował rekord 5W: 5L podczas nagrywania 16 trzymań i 2 zapisów.

Colin Poche rzuca się w meczu przeciwko Jumbo Shrimp.

Jednak podczas wiosennego treningu w 2020 r. Colin Poche doznał kontuzji łokcia na ramieniu rzucającym, co ostatecznie doprowadziło do zapotrzebowania na Tommy John Surgery. Ze względu na powrót do zdrowia po tej kontuzji Poche przegapił zarówno cały sezon 2020, jak i 2021.

Powrócił do aktywnej gry z Bulls w trzecim meczu sezonu 2022. Tego dnia wszedł do gry, aby rozpocząć dolną część siódmej rundy; rozbił rundę zamkniętą; i nagrał blokadę, gdy Durham pokonał Nashville Sounds 6-3. Rozbił kolejny zamknięty inning w ulgi w grze 5 serii iw tym meczu uderzył w bok. Colin Poche również zagrał z ulgą w otwierającym dom Bulls 12 kwietnia.

Najważniejsze cechy gry

Jak wspomniano wcześniej, uczestniczyłem w meczu otwierającym dom Durham Bull w 2022 przeciwko Jacksonville Jumbo Shrimp 12 kwietnia.

Tego wieczoru Durham wysłał na skocznię praworęcznego Adriana De Hortę jako startera. De Horta po raz drugi pojawił się na boisku w nowym sezonie, ale jako pierwszy. W trzecim meczu sezonu pojawił się na krótko. Tego dnia rzucił ósmą rundę w Bulls 6 run do 3 zwycięstwa nad Nashville Sounds i otrzymał wstrzymanie tego występu. Zdjęcie na Rysunku 4 przedstawia Durham Bulls na boisku w meczu z Jacksonville i De Horta, które wygłaszają pierwszy rzut w meczu.

Rozrusznik Jacksonville Max Meyer dostarczający narzut do pałkarza Durham Bulls.

Krewetka Jumbo wysłała praworęcznego Maxa Meyera do kopca. Wszedł do gry z rekordem 0W:0L w jednym starcie. Meyer był starterem dnia otwarcia sezonu 2022 w Jacksonville. Tego dnia przeszedł 4 pełne inningi, ale odszedł z remisem 2 rund.

Jacksonville Jumbo Shrimp jako pierwszy znalazł się na tablicy wyników i szybko zbudował 6 run do 0 przewagi. W pierwszej fazie pierwszego inningu, strzelec numer 2, lewy obrońca Peyton Burdick uderzył piłkę De Horty za 1 piłkę, 2 uderzenia nad lewą środkową ścianą boiska i wyprowadził Jumbo Shrimp 1-0.

Następnie, na szczycie drugiego miejsca, Adrian De Horta wycofał się z dwóch pierwszych pałkarzy Jacksonville, z którymi się zmierzył, ale potem wpadł w tarapaty. The Jumbo Shrimp załadował bazy na singla ich numer dziewięć Joe Dunand (3B), idź do ich snajpera Briana Millera (CF), a następnie kolejny spacer do ciasta nr 2 Peyton Burdick (LF). To był koniec dnia De Horty. Zastąpił go leworęczny Zach Erwin. Ale Erwin zrezygnował z kolejnych trafień RBI do hitów Jacksonville od 3 do 5 — Lewin Diaz (singiel), Lorenzo Quintana (dwójka) i JJ Bleday (singiel). Dzięki tym trafieniom wykonali pięć przejazdów, aby po zaledwie dwóch rundach objąć prowadzenie 6-0.

Jacksonville strzelił solo w pierwszej rundzie piątej rundy, zwiększając przewagę do 7-0. Napastnik Jumbo Shrimp #5, prawy obrońca JJ Bleday wyprowadził, przeszedł i awansował na drugie miejsce w parterze przez szóstego strzelca Hicka Fortesa (C). Następnie dostarczono ciasto nr 7, drugi bazowy Charles Leblanc. Podwoił się, aby jechać w Bleday z drugiej bazy.

Tymczasem rozrusznik Jumbo Shrimp, Max Meyer, całkowicie zamknął ofensywę Durham Bulla. Rzucał perfekcyjną inning po perfekcyjnym inningu. Ogólnie rzecz biorąc, Meyer przeszedł pięć rund i zanotował osiem z tych piętnastu outów poprzez skreślenie. W rzeczywistości uderzył w bok w 4. inningu i tylko jeden z pozostałych siedmiu outów był po uderzeniu piłki z pola bramkowego. Zdjęcie na rysunku 6 pokazuje tablicę wyników, gdy Meyer opuścił grę po ukończeniu piątej rundy na kopcu. Jak pokazano na tablicy wyników, Durham Bulls nie miały przebiegów ani trafień. Ponadto, żaden z bicza byków nie doszedł do bazy na bazie na piłce, uderzony przez narzut lub błąd. Dlatego, kiedy Max Meyer odszedł z gry, rzucał „idealną grę”.

Meyer został zastąpiony przez prawowitego zastępcę Zacha Popa. To była jego trzecia krótka ulga w tym sezonie. Pop wycofał się z dwóch pierwszych pałkarzy Durham Bulls, z którymi zmierzył się pod koniec szóstej rundy, ale doszedł do pełnej liczenia na dziewiątym, środkowym polowym Calu Stevensonie. Następnie rzucił kolejną piłkę i Stevenson zajął pierwszą bazę na bazie piłek. Fani Bulls wiwatowali głośno! Gra nie była już grą idealną. Z drugiej strony, Pop uderzył następnego pałkarza, aby utrzymać zero uderzeń przez sześć rund.

Isaac Paredes łączy się z boiskiem Zach Pop.

Zach Pop powrócił, by rozbić dno siódmej rundy. Pierwszym pałkarzem, z którym się zmierzył, był strzelec nr 2 Durhama, trzeci bazowy Isaac Paredes.

Paredes podłożył 1 piłkę Popa, 1 rzut na lewe pole dla jednego. Kibice Bulls na stadionie znów głośno wiwatowali – nikt nie bił. Zdjęcie z Rysunku 7 pokazuje huśtawkę, na której Isaac Paredes otrzymał cios łamiący bez ciosu. Jednak Paredes został szybko wymazany z podkładek, gdy następny uderzający, lewy obrońca Ryan Boldt uderzył w podwójną grę. Ale byki jeszcze się nie skończyły. Następny pałkarz, sprzątacz, Rene Pinto (C), postawił kolejny Pop, po lewej stronie na singla. To był koniec dnia Zach Popa. Został zastąpiony przez lewostronnego zawodnika, Jake’a Fishmana, który pokonał następnego strzelca i wycofał się z drużyny.

Od szóstego do dziewiątego rundy rzut ulgi Durham Bulls ustalił i utrzymał ofensywę Jacksonville Jumbo Shrimp bez bramek. Trzech miotaczy Bulls zamknęło grę — leworęczny Colin Poche (IP (1), R (0), H (1), BB (0), SO (1)) i praworęczny Seth Blair (IP (2), R (0), H (1), BB (0), SO (2)) i Joel Peguero (IP (1), R (0), H (2), BB (0), SO (0)),

Jake Fishman, który zakończył siódmą rundę, wrócił na dół ósemki i rzucił 1, 2, 3 rundę. Następnie, prawy obrońca Huascar Braoban wyszedł w nocy, aby zakończyć grę o Jumbo Shrimps. Rozbił kolejne 1, 2, 3, inning i uderzył dwóch z trzech pałkarzy Durham Bulls, z którymi walczył, aby zapewnić zwycięstwo 7-0 Jacksonville.

Pitch Jacksonville Jumbo Shrimp był doskonały. Starter Max Meyer i trzej towarzysze, którzy za nim podążali, rzucili 2 trafienia; pozwoliło tylko trzem bykom dotrzeć do bazy; i nie pozwolił biegaczowi z bazy Durham przejść poza pierwszą bazę. Co więcej, zanotowali 14 z 27 aut w grze poprzez strajk. Max Meyer, który rozegrał 5 doskonałych rund, wygrał i ustanowił swój rekord rzutów 1W:0L.

Przegląd serii

Durham Bulls przegrali mecz 1 z Jumbo Shrimp 7 rund do 0. W drugim meczu serii w środę 13 kwietnia Bulls zremisowali 3-3, a Jacksonville wszedł do szóstego inningu, gdy ich ofensywa wybuchła w dolnej części tej inningu. Zgromadzili się przez 3 przejazdy, aby objąć prowadzenie 6-3 i osiągnąć zwycięstwo 10-5. Ostatni przejazd, który przekroczył tablicę w 6. inningu, został strzelony przez strzelca numer sześć, shortstop Tristana Graya i wjechał w singla RBI przez strzelca numer 9 Milesa Mastrobuoni (2B). Odciążający prawą rękę Calvin Faucher, który wszedł do gry jako pierwszy w 5. inningu, a odszedł po szóstej, wygrał, aby wyrównać swój rekord miotacza w sezonie na 1W:1L.

Następnego dnia Bulls ponownie zwyciężyły, ale tym razem wyszły zza mody.

Początkowo tracili trzy przejazdy do zera, ale w 3. i 4. inningu zdobyli przewagę, aby objąć prowadzenie 5-3. Jednak mecz zakończył się remisem 6-wszystkich, wchodząc na dół ósmego. Jednak pod koniec tej rundy tristan Gray (SS) z numerem 6 Durham trafił do czołówki. Następnie, z dwoma autami i Grayem nadal na pierwszym miejscu, pałkarz z numerem 9, środkowy obrońca Cal Stevenson potroił, aby pojechać w biegu naprzód. Z Bulls teraz 7 rund do 6, leworęczny Colin Poche przyszedł na zamknięcie. Poche odnotował każdy z trzech outów na szczycie dziewiątego miejsca, skreślając ciasto Jumbo Shrimp w zwycięstwie Durham 7-6 i zanotował swój pierwszy zapis w sezonie.

Ale to była ostatnia wygrana Durham Bulls w serii. W każdej z pozostałych trzech gier ofensywa Jacksonville Jumbo Shrimp zdobyła wiele przejazdów w pierwszym inningu i ostatecznie wygrała duże — 8-3 w grze 4, 13-5 w grze 5 i 8-1 w grze 6. Jacksonville wygrało ogólna seria 4 do 2. Dlatego po pierwszych dwóch tygodniach sezonu 2022, ogólny rekord Durham Bull wyniósł 4W:8L i zajęli 9 miejsce wśród dziesięciu drużyn w International League’s East Division.

W serii sześciu gier z Jacksonville Jumbo Shrimp tylko dwóch graczy terenowych Durham pojawiło się we wszystkich sześciu meczach: trzeci bazowy Isaac Paredes i łapacz Ford Proctor. Obaj byli starterami w pięciu z tych gier i weszli do drugiej gry w roli zastępczej. W stosunku do ofensywy w sześciomeczowym secie, strzelec nr 2, Isaac Paredes, prowadził drużynę Bulls z 7 trafieniami w 23 w nietoperze (średnia mrugnięcia 0,304) i runami z uderzeniami w (7). Wcześniej wspomniałem, że dostał singiel w 7. inningu gry 1, który zakończył kijem Jumbo Shrimps.

Następnie Niko Hulsizer, który pojawił się tylko w 4 meczach, trafił na miejsce nr 7 lub nr 8 i grał w lewe lub prawe pole, zajmując pierwsze miejsce w drużynie w runach z wynikiem 5. Wreszcie pałkarz nr 9, środkowy obrońca Cal Stevenson, który również pojawił się tylko w czterech meczach, prowadził drużynę w bazach na piłkach z 5. Jak podkreślono wcześniej, Stevenson jest graczem, który przeszedł w szóstej rundzie gry 1, aby przełamać idealną grę Jacksonville.

Walter Triebel jest autorem książki „Road-Tripping the South Atlantic League: A Guide to the Teams, Ballparks and Cities” wydanej przez McFarland. Można go kupić na ich stronie internetowej, a także Amazonka. Walter spędził wcześniej 15 lat jako adiunkt na Uniwersytecie Fairleigh Dickinson i prowadził długą karierę jako autor podręczników i podręczników. Możesz śledzić go na Twitterze tutaj.

Leave a Comment