Reakcja Olivii Wilde na obsłużenie na CinemaCon jest naprawdę imponująca

Jest naprawdę profesjonalistką.

CinemaCon jest znany z tego, że jest pełen niespodzianek, ale w tym roku pojawiła się taka, która była na wyższym poziomie. Kiedy Olivia Wilde była w trakcie prezentowania zwiastuna swojego nowego filmu, Nie martw się kochanieprzerwał jej pracownik procesowy, który wręczył jej dokumenty prawne od jej byłego Jason Sudeikis.

Valerie Macon / AFP przez Getty Images, Frazer Harrison / Getty Images dla CinemaCon


To było co najmniej szokujące. Ale Olivia poradziła sobie z tym jak absolutna profesjonalistka.

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

Kiedy omawiała swój nadchodzący film, w którym zagrają Florencja Pugh i obecny partner Olivii, Harry Styles, kelner podszedł do Olivii i podsunął jej na scenę dużą kopertę z manili. Koperta była oznaczona jako „Osobiste i poufne”.

Gabe Ginsberg / WireImage przez Getty Images

– To dla mnie, prawda? Olivia powiedziała po otrzymaniu go. “Bardzo tajemnicze. Teraz go otworzę.”

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

„Czy to jest scenariusz?” zapytała, zanim rzuciła okiem na dokumenty w środku i zamknęła kopertę. “OK, rozumiem. Dziękuję.”

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

Najwyraźniej dokumenty w kopercie dotyczyły ustaleń dotyczących opieki między Olivią i Jasonem. Była para ma dwoje dzieci – 8-letniego Otisa i 5-letnią Daisy – i zakończyła swój związek pod koniec 2020 roku, po prawie dziesięciu latach zaręczyn.

David Crotty / Patrick McMullan przez Getty Images

Jednak według przedstawiciela Jasona nie miał pojęcia, że ​​dokumenty zostaną przekazane Olivii w środku jej prezentacji na CinemaCon. „Pan Sudeikis nie miał wcześniejszej wiedzy o czasie ani miejscu, w którym koperta zostałaby dostarczona, ponieważ zależałoby to wyłącznie od zaangażowanej firmy zajmującej się obsługą procesów i nigdy nie zgodziłby się, aby została doręczona w tak nieodpowiedni sposób”, powiedział jego przedstawiciel. Różnorodność.

Roy Rochlin / WireImage przez Getty Images

Fakt, że Olivia była w stanie bezproblemowo kontynuować ważną prezentację po otrzymaniu dokumentów dotyczących opieki nad dziećmi – na scenie przed 4000 osób – jest dość niewiarygodny.

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

Po otrzymaniu dokumentów po prostu kontynuowała prezentację swojego thrillera z kopertą w dłoni – i ponownie tego nie potwierdziła.

Frazer Harrison / Getty Images dla CinemaCon

To było naprawdę imponujące.

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

Wiedząc, że stało się to na CinemaCon – gdzie uczestnicy spoza branży filmowej i telewizyjnej muszą kupić odznaki, aby wejść i każdy musi zostać zweryfikowany zanim ich rejestracja zostanie zatwierdzona – też jest dość dzika. Idąc dalej, konwencja wprowadza pewne zmiany, aby upewnić się, że tego rodzaju rzeczy się nie powtórzą.

Valerie Macon / AFP przez Getty Images

„Nigdy w historii konwencji nie zdarzył się incydent, w którym na scenę zbliżył się delegat, który nie był upoważniony do tego, by tam być” – powiedział E! Aktualności w oświadczeniu. „W świetle tego incydentu dokonujemy ponownej oceny naszych procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym uczestnikom”.

Ani Olivia, ani Jason nie skomentowali jeszcze tej sytuacji publicznie. Ale mam nadzieję, że będą w stanie to rozwiązać.

Leave a Comment