Recenzja Bose Sleepbuds 2: Najlepsze słuchawki do spania, jakie możesz kupić

Dobry sen w nocy ma kluczowe znaczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. I, niestety, większość z nas ma przynajmniej pewne problemy z regularnym zasypianiem lub snem. W przeszłości byłem mocno na spektrum „usypiania”, z niewielkim problemem z zasypianiem, ale konsekwentnym nawykiem budzenia się w środku nocy. Ale po sześciu miesiącach noszenia Bose Sleepbuds 2 jestem zmienioną kobietą.

Słuchawki Bose Sleepbuds 2 są specjalnie zaprojektowane tak, aby wygodniej mieściły się w uszach niż tradycyjne wkładki douszne, blokują hałas i zapewniają specjalistyczne treści medytacyjne zamiast ulubionych utworów. I chociaż 249 USD może wydawać się drogie, spokój tych wkładek dousznych zapewnia mi co wieczór jest warty swojej ceny.

Bose Sleepbuds 2 to najlepsze słuchawki do spania. Najbardziej komfortowe do całonocnego noszenia, tłumią hałas z zewnątrz (nawet chrapanie) i mają 50 różnych opcji dźwięku i białego szumu, które pomogą Ci zasnąć i pozostać w tym miejscu.

Co kochaliśmy

Tobey Grumet, CNN podkreślone

Chociaż przetestowaliśmy cztery różne wkładki douszne do snu dla naszego najlepsze słuchawki do spania Podsumowując, Bose Sleepbuds 2 były zdecydowanie moimi ulubionymi, z łatwością przewyższając bardziej bogate w funkcje, ale mniej wygodne Amazfit ZenBuds.

Nie tylko najlepiej pasują do strojów całonocnych konkurencji, ale nawet bez ukochanej przez firmę funkcji redukcji hałasu, zapewniły mi również najbardziej niezawodną uszczelkę, chroniącą przed hałasem zewnętrznym, takim jak ruch uliczny i nasz największy problem w nocy, mój mąż. chrapanie. Dodatkowo, za pośrednictwem prostej w obsłudze aplikacji towarzyszącej dostępnych jest 50 różnych opcji dźwięku i białego szumu, które dodatkowo maskują wszelkie niepokoje. Ale niestety, jeśli miałeś nadzieję, że odpłyniesz do swojego ulubionego podcastu lub listy odtwarzania, Sleepbuds 2 nie będzie odtwarzać żadnej innej muzyki ani osobistego dźwięku; są przeznaczone wyłącznie do odpoczynku.

Małe, gładkie wkładki douszne wygodnie mieszczą się w moich uszach – w rzeczywistości nie używałem żadnej innej wkładki dousznej, która byłaby tak wygodna w każdej sytuacji. Stabilizatory w stylu skrzydeł pomagają utrzymać słuchawki Sleepbuds 2 na miejscu, a wkładkę douszną zgubiłem tylko raz, tęskniłem za nią tak bardzo, że po przebudzeniu się gorączkowo szukałem, tylko po to, by znaleźć ją rano pod poduszką .

Tobey Grumet / CNN z podkreśleniem

Sleepbuds 2 są odejściem dla Bose – nie tylko do czasu, gdy przestaną działać, aż do redukcji szumów, ale jak wspomniano, nie odtwarzają muzyki ani żadnych innych treści. Działają tylko z aplikacją Bose Sleep. Aby skonfigurować, użyj aplikacji, aby połączyć słuchawki Sleepbuds 2 z telefonem przez Bluetooth, a następnie wybierz jeden z 50 kojących dźwięków pogrupowanych w kategorie, takie jak Maskowanie hałasu, Krajobrazy przyrody i Spokój.

Wystarczy kliknąć przycisk „Dodaj do Sleepbuds” i załadować swój wybór bezpośrednio do samych słuchawek – i możesz aktywować tryb bez telefonu i korzystać z nich bez posiadania w pobliżu urządzenia (chociaż nie możesz zmieniać dźwięków ani używać Sleepbuds 2 budzika w tym trybie). Doceniam to, ponieważ jestem bojownikiem o to, aby nie trzymać telefonu w sypialni na noc, aby zapewnić lepszą higienę snu. I w końcu nie przeszkadzało mi, że przegapiłem te funkcje (alarm był bardzo subtelny i mnie nie obudził, chociaż twój przebieg może się różnić).

Jeśli chodzi o wybór dźwięku, odkryłem, że „Swell”, przypominająca biały szum, pętla fal rozbijających się, zadziałała dla mnie. Ustawiłem go tak, aby co noc grał przez półtorej godziny, co skutecznie maskowało dźwięki zewnętrzne (w tym wspomniane chrapanie) zgodnie z reklamą. W rezultacie w końcu mogłem szybko zasnąć, jeśli i kiedy obudziłem się w nocy. Przed Sleepbuds 2 spędzałem godziny na czytaniu na moim Kindle Oasis z wbudowaną regulacją światła Kiedy to się stało. Teraz cudem spędzam nawet kilka nocy zupełnie nie niepokojona.

Okrągłe etui ładujące z wysuwaną pokrywą łączy się przez USB-C; Bose twierdzi, że żywotność baterii wynosi około 10 godzin na jednym ładowaniu, ale etui ładujące dodaje dodatkowe trzy ładunki. W moich testach nigdy nie zabrakło mi soku, ale doceniłem ubezpieczenie dodatkowych godzin na wypadek, gdybym kiedykolwiek zapomniał ich podłączyć lub zostawił ładowarkę w domu podczas krótkiej podróży.

Co nam się nie podobało

Tobey Grumet / CNN z podkreśleniem

Chociaż Bose Sleepbuds 2 zdecydowanie zmieniły moje życie, mają kilka dziwactw.

To może być tylko mój gust, ale niektóre klipy audio zorientowane na naturę są dla mnie zbyt aktywne i rozpraszające. Dźwięki Noise Masking, takie jak Cascade i Downstream, sprawiły, że chciałem biec do łazienki, podczas gdy Naturescapes, takie jak Country Road, sprawiły, że poczułem się, jakby ktoś zamierzał wciągnąć pick-upa do mojej sypialni.

Ale raz na jakiś czas, gdybym chciał się zrelaksować przed pójściem spać, próbowałem Tranquility, takiego jak Drift, który przypominał leżenie na łóżku do masażu. Problem polega na tym, że skoro korzystam z trybu bez telefonu, musiałbym go fizycznie wyłączyć, wstać i położyć telefon w drugim pokoju, co trochę mija się z celem. Ponadto w tym trybie nie można zmieniać dźwięków ani używać budzika.

Wreszcie, jestem zdruzgotany myślą o utracie Sleepbuda, ponieważ kiedy zapytałem Bose, czy sprzedaje pojedyncze zamienniki, stwierdzili, że urządzenia były „sparowane ze sobą podczas procesu produkcyjnego”. Jednak Bose powiedział mi również, że jeśli klient straci pączek, może skontaktować się z zespołem serwisowym i otrzyma zniżkę na wymianę / wymianę. Mamy więc nadzieję, że nie będziesz musiał płacić pełnych 249 USD za wymianę całego produktu.

Amazfit ZenBuds, nasze drugie miejsce w kategorii najlepszych słuchawek do spania, są wyposażone w mniejsze wkładki douszne, które znajdowały się zbyt daleko w moich uszach i były wyraźnie mniej wygodne, ale oferują pewne zalety w porównaniu z Sleepbuds. Nie tylko mają funkcję śledzenia snu, na której musiałem polegać Zegarek Apple w przypadku Bose, ale większa biblioteka dźwięków snu automatycznie wyłącza się, gdy ZenBuds wyczuwa, że ​​śpisz, zamiast pracować nad zegarem. Jednak zauważyłem, że aplikacja towarzysząca była niepewna podczas moich testów, zamrażania, a następnie wyłączania na dwóch różnych iPhone’ach.

Dolna linia

W końcu Słuchawki Bose Sleepbuds 2 zmieniły sposób, w jaki śpię i są z pewnością najlepszymi słuchawkami do spania, jakie testowaliśmy. Nie dłużej, dopóki nie będę mieć morderczych myśli związanych z chrapaniem i będę mogła ponownie zasypiać częściej i na dłuższy czas, włączając w to weekendowe poranki, kiedy dziecko lub wygłodniały kot może mnie obudzić wcześniej, niż bym chciała . A dla mnie taki spokój jest wart swojej ceny.

Jak wypada w porównaniu z innymi testowanymi przez nas słuchawkami do spania

.

Leave a Comment