Rob Kardashian mówi, że Blac Chyna wykorzystał zaangażowanie jako sztuczkę w programach telewizyjnych

  • Rob Kardashian zajął stanowisko w środę w sprawie swojego byłego narzeczonego przeciwko jego rodzinie.
  • Kardashian powiedział ławie przysięgłych, że Chyna „kilka razy” wycelowała broń w jego głowę.
  • „To nie jest prawdziwa miłość. Nie tak mnie wychowywał mój tata” – powiedział o ich burzliwym związku.

Rob Kardashian zajął stanowisko w sali sądowej w Los Angeles w środę, siedząc naprzeciwko swojej byłej narzeczonej Blac Chyna, kiedy powiedział jurorom, że wielokrotnie trzymała broń przy jego głowie podczas incydentu krajowego w 2016 roku.

Ubrany w czarną koszulę i trzymający butelkę wody mężczyzna Kardashian usiadł na przesłuchaniu, podążając śladami swojego słynne siostry, który zeznawał w głośnej sprawie wcześniej w tym tygodniu.

Chyna, której prawna nazwa to Angela White, domaga się 100 milionów dolarów odszkodowania od Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kylie Jenner. Twierdzi, że niesprawiedliwie porozmawiali z nią na śmieci E! kierownictwo pięć lat temu po jej rozstaniu z Robem Kardashianem, co doprowadziło do anulowania jej spin-offu „Keeping Up With The Kardashians”, „Rob & Chyna”. Kardashian-Jennerowie zaprzeczają tym zarzutom.

Zapytany o swój obecny związek z Chyną, Kardashian powiedział w sądzie wprost: „Mam z nią dziecko”. W swoim zeznaniu wielokrotnie nazywał Chynę „matką mojego dziecka” lub „twoim klientem”.

Lynne Ciani, prawniczka Chyny, wypytywała Kardashiana o początki związku jego i Chyny, który rozpoczął się pod koniec 2015 roku. Para szybko się zaręczyła i wkrótce potem powitała narodziny swojej córki, Dream. Burzliwe relacje między nimi zakończyły się pod koniec 2016 roku, po domniemanym incydencie, który znalazł się w centrum uwagi podczas pierwszego półtora tygodnia procesu.

Rob mówi, że „nie było prawdziwej miłości”

Kardashian powiedział sądowi, że kłopoty jego i Chyny zaczęły się, gdy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Rodzina Kardashiana zaplanowała baby shower, ale Chyna nie została zaproszona, więc zdecydował się też nie uczestniczyć.

„Zdenerwowała się, więc stanąłem po jej stronie z powodu mojej rodziny i mieliśmy oddzielny baby shower z jej przyjaciółmi” – powiedział.

„Wcześniej było setki różnych razy, kiedy okazywała brak szacunku dla mojej rodziny” – dodał Kardashian.

Kardashian powiedział ławie przysięgłych, że spotkał Chynę „prawdopodobnie w najgorszym momencie mojego życia”, po tym, jak opuścił szpital


cukrzyca

leczenie.

„Nie było prawdziwej miłości” – powiedział. „Zaręczyny i zdjęcia były po to, by następnego dnia wystawić show”.

Cianni w końcu przesłuchał Kardashiana w sprawie kłótni między parą 15 grudnia 2016 r., która miała miejsce w domu w Hidden Hills należącym do młodszej przyrodniej siostry Kardashiana, Kylie Jenner, w którym para mieszkała w tym czasie.

Ta noc zaczęła się „zabawna i humorystyczna”, powiedział Kardashian, a para rzucała w siebie pieniędzmi, jak widać na filmach Snapchata pokazanych w sądzie. Kardashian powiedział, że po nocy napędzanej kokainą i alkoholem Chyna zaczęła go fizycznie atakować w ataku, który trwał przez noc i następny dzień.

Twierdził, że Chyna zaatakowała go sześciometrowym metalowym prętem i uszkodziła prawie każdy pokój w domu. Kardashian oskarżył również Chynę o dwukrotne skierowanie rozładowanego pistoletu w głowę i wielokrotne uderzenie go.

„Powiedziałbym, że tej nocy doszło do pięciu incydentów w domu” – powiedział. „Wycelowanie broni w czyjąś głowę nie jest żartem. Próbowała mnie zabić”.

W zeszłym tygodniu Chyna zeznała, że ​​fizyczna konfrontacja była parą „po prostu wygłupiam się” i świętowanie odnowienia „Rob & Chyna”, ale ten nastrój zmienił się, gdy Kardashian ukradł jej telefon, co, jak powiedziała, było objawem jego zazdrości, która była obecna przez cały związek.

partner Krisa Jennera, Corey Gamble powiedział we wtorek w sądzie, że był świadkiem brutalnego pobicia przez Chynę Kardashian podczas walki i zobaczyłem, jak krzyczy na Kardashiana z rózgą w dłoni.

„Kilkakrotnie miałem broń wycelowaną w moją głowę przez tę kobietę” – powiedział Kardashian w środę. „To nie jest prawdziwa miłość. Nie tak mnie wychowywał mój tata”.

Kardashian powiedział sądowi, że między nimi nie było „szczęścia”. Mimo to, powiedział, miał „wielkie serce” nawet po fizycznej kłótni.

„Nigdy jej nie wydałem. Pojechałem z Kalifornii do Teksasu, żeby wyciągnąć ją z więzienia za sprowadzenie ekstaza w samolocienie chciałem, żeby zajmowała się paparazzi.”

Oddzielna, ale powiązana sprawa dotycząca: nagie zdjęcia, które Kardashian opublikował na swoim byłym narzeczonym po ich rozpadzie na początku 2017 roku toczy się obecnie postępowanie sądowe.

Leave a Comment