Selena Gomez mówi, że kiedyś „wyjdzie za mąż i zostanie mamą” – Hollywood LifeZobacz galerięŹródło zdjęcia: Matt Baron / BEI / Shutterstock

Selena Gomez, lat 30, widziała, jak w przyszłości osiedla się z rodziną. Piosenkarka i aktorka przez lata prowadziła udane życie w branży rozrywkowej, ale podobno nie widzi siebie w kontynuowaniu tej samej kariery i życia, które wiedzie teraz. „Mam nadzieję, że wyjdę za mąż i będę mamą” – powiedziała Selena w nowym odcinku TATATU seria, Oddając pokolenieodpowiednio Ech! Aktualności. „W końcu będę tym wszystkim zmęczony, więc prawdopodobnie poświęcę większość swojego życia na filantropię, zanim się uspokoję”.

Selena podobno dodała również, że lubi „trzymać to w rzeczywistości”, a nawet uważa się za „ekstremistkę”, która patrzy na sprawy „w jedną stronę”, w tym w media społecznościowe. „Jeśli ktoś mnie zna, jestem ekstremistą. Więc to jest albo w jedną, albo w drugą stronę – wyjaśniła. „Więc pozbyłem się swojego Instagrama z telefonu i dałem tę moc mojemu asystentowi. Więc wszystko, co publikuję, po prostu wysyłam jej SMS-a, zamiast martwić się włączaniem i wyłączaniem. Nie znam nawet swojego hasła”.

Selena Gomez
Selena Gomez wygląda wspaniale na poprzednim wydarzeniu. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

„Ale było to celowe, ponieważ jestem podekscytowany, gdy widzę was, ponieważ nie patrzyłam na Instagram” – kontynuowała. „Więc nie wiem, co zrobiłeś ani jak się masz i to jest jak prawdziwy czas, który możemy razem zyskać”.

Selena podobno udzielała też rad innym, jeśli chodzi o odejście na chwilę od mediów społecznościowych dla „zdrowia psychicznego” ze względu na ich znaczenie. „Po prostu weź sobie wolny weekend lub zacznij od dnia, w którym po prostu nie zwracasz na to uwagi i naprawdę będziesz obecny na tym, co cię otacza” – powiedziała. „Myślę, że to bardzo ważne i jest częścią naszego zdrowia psychicznego”.

Selena Gomez
Selena Gomez pozuje na czerwonym dywanie. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Nowy wywiad Seleny pojawia się zaledwie tydzień po niej obchodzone 30. Zabrała się na Instagram, aby uczcić specjalną okazję dwoma czarno-białymi zdjęciami siebie i przemyślana wiadomość. „Moje lata dwudzieste były podróżą przez dobre, ciężkie i piękne chwile, których nigdy nie zapomnę. Każdy z nich ukształtował mnie na osobę, którą jestem dzisiaj”, napisała, zanim przeszła do wyjaśnienia, że ​​„nadal się uczy” i jest „bardziej pewna tego, co ma znaczenie”, gdy codziennie się starzeje.

„Ktoś, kto jest wdzięczny za każdy prezent i każdą lekcję po drodze” – kontynuowała, opisując siebie. „Idę naprzód, zachęcany przez tak wielu silnych, wzmacniających ludzi wokół mnie. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wziąć piękne i bolesne jeden dzień na raz i pozwolić, aby wszystko to uczyniło ze mnie najlepszego mnie, jakim mogę być dla siebie/innych/ciebie.”

Leave a Comment