Soul Hackers 2 ‘Poradnik przywoływaczy cz. 2 ‘wideo – Przymierza i Wielki, Milady i Przewodnik Eksploracji

wydany drugi tom z serii filmów informacyjnych „Przewodnik przywoływaczy” dla

Oficjalna japońska strona internetowa została również zaktualizowana o „System: Eksploracja Podziemi”Strona i strona znaków dla RSktóry zawiera wszystkie nowe informacje ujawnione w dzisiejszym filmie z Przewodnika przywoływaczy.

Pobierz wideo i pełną transkrypcję w języku angielskim poniżej.

■ Wprowadzenie

No hej. Jestem Ringo z Aion. Ten program nauczy Cię, jak zostać Diabelskim Przywoływaczem. To Poradnik Przywoływacza, tom 2. Mam dziś dla Ciebie jeszcze więcej przydatnych informacji! Najpierw przejrzyjmy problemy, z którymi się teraz borykamy.
0:33

■ Otoczenie: Przymierza i Wielkie

Aion przewidział, że świat ludzkości dobiega końca. Kluczem do tego wszystkiego jest pięć źródeł energii duchowej, znanych jako Przymierza. Jak sama nazwa wskazuje, stanowią „kontrakt”.

Przymierza mają głęboką historię i mówi się, że są tęczą, która łączy kontrakt między ludźmi a Bogiem. Kiedy wszystkie pięć przymierzy zostanie zebrane, uważa się, że Wielki zstąpi na świat.

— Milady: „TY…! Tajna organizacja znana jako Towarzystwo Widm pociąga za sznurki za kulisami i pragnie wezwać Wielkiego.”

Przewodzi im ktoś znany jako Żelazna Maska.

— Żelazne Piżmo: „Czy teraz rozumiesz? Nie możesz mnie powstrzymać. Nie możesz zmienić losu ”.

Wraz ze swoimi towarzyszami w swoich KOMP, agenci Aiona i Devil Summoners konfrontują się z Żelazną Maską, aby powstrzymać nadchodzącą apokalipsę. Ta Żelazna Maska to jeden trudny przeciwnik… I pod nim pracuje wielu ludzi. Potrzebuję twojej pomocy. Tak, ty, diabelski przywoływacz przed ekranem.

■ Milady

Jak ci się podobało wideo Milady, które ukazało się niedawno? Przedstawię ją dzisiaj bardziej szczegółowo.

Milady Diabelska Przywoływacz… Jest członkiem Towarzystwa Widm. Milady była drugą wskrzeszoną osobą, która do mnie dołączyła. Myślę, że można powiedzieć, że jest zrównoważoną realistką. Ma tendencję do trzymania swoich prawdziwych myśli blisko piersi… Podobno ma to coś wspólnego z jej przeszłością.

Przeszłe doświadczenia, wspomnienia… Fakt, że ludzkie osobowości są nagromadzeniem takich danych, jest częścią tego, co czyni ich tak fascynującymi… Ale to intrygujące, jak czasami ich własna przeszłość może być również tym, co ich łączy.

W każdym razie, czasami wciąż wdaje się w kłótnie ze Arrowem i jego sprawiedliwymi drogami, ale teraz dogaduje się ze wszystkimi całkiem dobrze.

Mówiąc o tych, którzy mają historię z Milady… Najpierw porozmawiajmy o Żelaznej Masce. Jest Diabelskim Przywoływaczem Widmowego Towarzystwa. Jest liderem tajemniczego Projektu „C” i tym, który nakazał swojemu podwładnemu zabić Milady. Podobno jest z nią romantycznie… Ale dlaczego ktoś miałby zabić własnego kochanka? Tyle pytań bez odpowiedzi…

Jest jeszcze jeden gość z Phantom Society: RS (głos Eiji Takeuchi). To diabelski przywoływacz, który zabił Milady na rozkaz Żelaznej Maski. Może wydawać się śmieszny, ale w rzeczywistości jest bardzo potężny. Komunikuje się poprzez freestyle rapowanie. Byłoby mało powiedziane, gdybym powiedział, że trochę tam jest.

W każdym razie ożywiłem Milady i kazałem jej dołączyć do mnie… Muszę powiedzieć, że jest fantastyczną wojowniczką. Walczy za pomocą KOMP typu sai, ma powinowactwo do umiejętności ognia, a jej ataki zadają poważny cios. Ona też jest bardzo inteligentna. Może nawet nauczy się odzyskiwać MP podczas pokonywania wrogów.

To wszystko ode mnie. Mam nadzieję, że sami odkryjecie uroki Milady. Myślę, że będziesz ją coraz bardziej interesować, gdy ją poznasz. Jako lider po prostu chcę, żeby wszyscy się dogadywali, wiesz?

■ Przewodnik eksploracji

Ostatnim razem poznałeś podstawy walki. Dzisiaj zajmiemy się eksploracją lochów. To ważna sprawa, więc uważaj, dobrze?

Czerwone symbole wrogów można znaleźć w lochach. Wytropią cię, gdy zauważą twoją obecność, a jeśli zostaną złapani, zostaniesz wrzucony do bitwy, a wróg będzie miał priorytet w ataku. Spróbuj przeciąć symbole wroga mieczem Ringo. Rozpoczęcie bitwy poprzez wycinanie wrogów zapewni ci korzystny stan.

Możesz także chodzić po symbolach powalonych wrogów, aby całkowicie uniknąć bitew. Dodatkowy atak może się uruchomić, gdy wejdziesz w walkę z wrogiem, który został powalony cięciem. Twoi sojusznicy zaatakują wszystkich wrogów, gdy rozpocznie się bitwa, od razu przechylając bitwę na twoją korzyść.

Po wejściu do lochu Ringo wyśle ​​swoje demony na Demon Recon. Podczas eksploracji lochów możesz ponownie połączyć się z demonami wysłanymi na zwiad. Podczas eksploracji lochów możesz ponownie połączyć się z demonami wysłanymi na zwiad.

—Hell Biker: „Frickin ‘Arrow… Udało mi się pokonać mnie w teście siły. Jest twardy”.

Mogą znaleźć przedmioty…

— Otrzymane lekarstwo.

… Lub pomóc ci w inny sposób, na przykład uzdrowienie.

—Kurama Tengu: „Spieszy ci się, proszę pani? Kiedy tak się śpieszysz, łatwiej się poślizgnąć. Dlaczego nie odpoczniesz?”

Spróbuj znaleźć i porozmawiać ze swoimi demonicznymi sojusznikami w lochach.

—Scatach: „Podziwiam, jak bardzo jesteś zdolny. Tutaj nagroda dla ciebie ”.

— Scathach: „Uznaj to za inwestycję w naszą przyszłość”.

Podczas Demon Recon sojusznicze demony mogą zapoznać cię z innymi demonami, które pojawiają się w lochach.

—Mothman: „Dzięki moim sprytnym umiejętnościom konwersacyjnym demony wszelkich kształtów i rozmiarów zamieniają się w kit w moich rękach”.

—Orthus: „CHCESZ BYĆ MOIM MISTRZEM? CÓŻ GŁODĘ. A CO Z MIĘSEM?”

—Orthus: „JEŚLI NIE MA MIĘSA, DAJ MI CZĘŚĆ WYTRZYMAŁOŚCI SWOJEGO DRUŻYNY!”

Możesz negocjować z demonami, aby zawrzeć kontrakt i je zrekrutować.

“Tak.”

— Ortos: „JA JESTEM ORTOS! MIŁO MI CIĘ POZNAĆ! “

Demony można ustawić w COMP, aby uzyskać dostęp do ich umiejętności.

— Milady: „Spalę je na popiół!” -> Agidyne

Wpływa to również na statystyki użytkownika COMP, więc pamiętaj, aby dostosować je w zależności od sytuacji. Miej oko na symbole wroga i uderz, zanim to zrobi!

—Zhu Tun She: „Jeśli tak się czujesz, to nie ma innego wyjścia! Dołączę do ciebie, panienko!

Współpracuj z sojuszniczymi demonami i podbijaj niebezpieczne lochy! Musisz w pełni wykorzystać nie tylko własne umiejętności, ale także moce swoich demonów… Twoje umiejętności jako Diabelskiego Przywoływacza naprawdę zostaną wystawione na próbę.

■ Wniosek

Czy to nie brzmi ekscytująco? Mamy teraz ekscytującą wiadomość do podzielenia się!

  • Hakerzy Dusz 2 Premierowe wydarzenie praktyczne Data: sobota, 4 czerwca i niedziela, 5 czerwca. Lokalizacja: w Tokio, tylko zaproszeni Sprawdź nasze oficjalna strona internetowa aplikować!

Cóż, to tyle, jeśli chodzi o dzisiejszy Przewodnik Przywoływacza. Nie możesz się doczekać następnego, dobrze? Do zobaczenia następnym razem!

Leave a Comment