„Spadająca” frekwencja Yankees to nic innego

Frekwencja na meczach Major League Baseball spadła na wszystkie strony, co nie jest niespodzianką. Świat jest wciąż mam do czynienia z globalną pandemią a różne ograniczenia, które obowiązywały w ciągu ostatnich dwóch lat, zostały dopiero w pełni zniesione.

W szczególności dla Jankesi w Nowym Jorku obowiązek szczepień przed uczestnictwem w meczach został zniesiony pod koniec czerwca ubiegłego roku, czyli pierwszy raz od 2019 roku stadion powrócił do pełnej frekwencji.

Więc nie jesteśmy pewni, dlaczego ktoś mówi o „złej” frekwencji Yankees w 2022 roku po zaledwie kilku meczach u siebie. Może to tylko dlatego, że Yankees i wyniki nie są powyżej i poza to, czego ktokolwiek się spodziewał.

Te „podejścia” zostały sformułowane po zaledwie 16 meczach u siebie (do końca pozostało 65!), z których dwa zostały przełożone w piątek i sobotę (oba zostały zmuszone do gry dwugłowej w niedzielę, a trzecia gra została przesunięta na poniedziałek po południu) z powodu na niepogodę. W jakiś sposób uważa się za „złe”, że Yankees przyjęli prawie 536 000 gości i ma średnio 33 474 fanów na mecz?

Pojemność stadionu Yankee wynosi 54 251, więc na pewno nie Dokładnie czego chcesz, ale podczas 103 zwycięstw sezonu 2019 Bombers mieli średnio 40 795 fanów na mecz. Mamy tylko kilka tysięcy strat po historycznie zimnym kwietniu i pośpiesznym powrocie do sportu po 99-dniowej lokaucie.

Powolny start? Możesz to tak nazwać. Powód do zmartwień o ogólną frekwencję w 81 meczach? Wcale nie… zwłaszcza z seriami przeciwko White Sox, Angels, Rays, Astros i Red Sox na liście przed przerwą All-Star.

Dlaczego martwimy się frekwencją Yankees po 16 meczach?

Jak dotąd, Yankees prześcignęli tylko Atlanta Braves, Los Angeles Dodgers, San Diego Padres i Los Angeles Angels w ogólnej frekwencji przez pierwszy miesiąc. Braves przeprowadzili 16 meczów u siebie; Dodgers posiadali 12; Padres odbyło 15; a Anioły odbyły 17. Jedynym „prawdziwym” problemem jest tutaj to, że Dodgersi absolutnie pokrywają wszystkich, mimo że mają co najmniej trzy mniej meczów u siebie.

Frekwencja nie tylko odzyska formę sprzed pandemii. Jest wiele osób, które wciąż są zaniepokojone dużymi zgromadzeniami. Inni po prostu przystosowali się do bardziej samotnego stylu życia w wyniku utknięcia w domu przez większą część dwóch lat. Niektórzy po prostu mogą nie mieć pieniędzy na udział w drogim dniu na boisku. To nie jest tanie, ludzie!

Zadzwoń do nas w lipcu, jeśli nastąpi kolejny spadek frekwencji lub, powiedzmy, Yankees wypadną z pierwszej piątki. Jeszcze lepiej, zadzwoń do nas w październiku i daj nam znać, jak się czujesz, gdy żadne miejsce nie jest wolne na mecz bejsbolowy play-off.

Fani Yankees zawsze pojawiają się tłumnie. Będzie lepiej tylko wtedy, gdy pogoda zmieni się na dobre, a baseball będzie w pełnym rozkwicie.

Leave a Comment