Strzelaniny w Chicago: 32 strzały, 8 śmiertelnie, w weekendowej przemocy w całym mieście, mówi policja

CHICAGO – Co najmniej 32 osoby zostały zastrzelone, osiem śmiertelnie, w weekendowej przemocy w Chicago, podała policja.

Policja powiedziała, że ​​dwóch mężczyzn było w alejce w pobliżu Wabash Avenue i Benton Place w niedzielę, kiedy ktoś zaczął strzelać tuż przed 17:00

Jeden człowiek został postrzelony w ucho, drugi został postrzelony w rękę

„Właśnie usłyszeliśmy jeden wystrzał i nie byliśmy pewni, czy to był strzał na początku, a sekundę później słyszeliście jeszcze cztery” – powiedział świadek Mike.

„Widzieliśmy z okna, że ​​ktoś wybiegł” – powiedziała świadek Sarah Rooney. „Trzymał się za rękę. Wszędzie była krew. Rozmawiała przez telefon dziewczyna”.

Niedzielny występ Moulin Rouge został nagle odwołany. Firma produkcyjna powiedziała, że ​​to z powodu zakłóceń w pętli.

Ta strzelanina ma miejsce po tym, jak w sobotę rano w River North zastrzelono kobietę Tashawna Anderson została zastrzelona, ​​gdy próbowała pomóc przyjacielowi.

Departament Policji Chicago wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „Wydział Policji Chicago nie będzie tolerował przemocy nigdzie w tym mieście, w tym w naszym centrum miasta. W świetle strzelaniny, która miała miejsce w Dzielnicy Teatralnej, zostaną wykorzystane dodatkowe środki w celu Będziemy nadal monitorować obszar i ściśle współpracować z policją szeryfa hrabstwa Cook, aby zwiększyć bezpieczeństwo w naszej dzielnicy teatralnej.:

Dzieje się tak również po ogłoszeniu biura szeryfa hrabstwa Cook w zeszłym tygodniu nowe stanowisko dowodzenia w River North aby pomóc w ograniczeniu przemocy.

A znaleziono osobę zastrzeloną Według policji w Chicago wczesnym rankiem w niedzielę w firmie Streeterville. Ofiara płci męskiej, której wiek nie był od razu znany, została znaleziona bez odpowiedzi z ranami postrzałowymi na całym ciele w 200-bloku East Walton Place około 5:00, podała policja. Został zabrany do Northwestern Memorial Hospital, gdzie uznano go za zmarłego, podała policja. Okoliczności zdarzenia były badane. Nikt nie był w areszcie.

Jedna osoba została aresztowana po tym, jak mężczyzna został zastrzelony podczas próby dokonania napadu w sobotnie popołudnie w Calumet Heights po stronie południowej.

Dwóch mężczyzn wracało do swojego samochodu ze sklepu około 15:45 w 1500-bloku przy East 95th Street, kiedy zaczęli rozmawiać z 32-latkiem, podała policja w Chicago.

Następnie para wsiadła do SUV-a Volkswagena, a mężczyzna usiadł na tylnym siedzeniu, uderzył jednego z nich pistoletem i zażądał ich rzeczy, podała policja.

Jeden z mężczyzn następnie wyciągnął własną broń i postrzelił niedoszłego złodzieja, uderzając go w czoło, lewą nogę i klatkę piersiową, podała policja.

Został przewieziony do Centrum Medycznego Uniwersytetu Chicago, gdzie później uznano go za zmarłego. Został zidentyfikowany jako Xavier Johnson przez biuro lekarza sądowego Cook County.

Około 30 minut później Kier Carmichael-Smith był na parkingu w 1300-bloku przy East 47th Street, kiedy podjechał jasny pojazd i ktoś w środku otworzył ogień, poinformowała chicagowska policja i gabinet lekarski.

27-latek doznał wielu ran postrzałowych i uciekł do restauracji, podała policja. Następnie został przetransportowany na Uniwersytet w Chicago, gdzie później uznano go za zmarłego, podała policja.

Dwie kobiety zostały zastrzelone – jedna śmiertelnie – po kłótni w sobotę wczesnym rankiem na Near North.

Jak poinformowała policja, kobiety w wieku 31 i 26 lat kłóciły się z napastnikiem około pierwszej w nocy na chodniku w 300-blokowej ulicy North State Street.

Policja poinformowała, że ​​młodsza kobieta została postrzelona w klatkę piersiową i przewieziona do szpitala Northwestern Memorial Hospital, gdzie uznano ją za zmarłą. Jej nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione.

Starsza kobieta została postrzelona w lewe udo i zabrana do tego samego szpitala w dobrym stanie, powiedzieli urzędnicy.

Kilka godzin później dwóch mężczyzn zostało zastrzelonych, jeden śmiertelnie, w Albany Park na północno-zachodniej stronie.

Około 6:05 funkcjonariusze znaleźli dwóch mężczyzn, około 30-latka i drugiego 56-latka, z ranami postrzałowymi w bloku 3400 West Sunnyside Avenue, podała policja.

Policja poinformowała, że ​​młodszy mężczyzna został postrzelony w głowę i uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Jego nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione. Starszy mężczyzna został postrzelony w nogę i zabrany do Illinois Masonic Medical Center, w ciężkim stanie.

Później tego samego dnia w Rosemoor na Far South Side została śmiertelnie postrzelona kobieta.

28-letnia kobieta kłóciła się z mężczyzną na 500-blokowej ulicy East 106th Street około 22:45, kiedy została postrzelona w lewą stronę kasztana, podała policja.

Została zabrana na Uniwersytet w Chicago, gdzie uznano ją za zmarłą, podała policja. Jej nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione.

Według policji w niedzielę wczesnym rankiem w firmie Gold Coast na Near North Side znaleziono osobę zastrzeloną.

Mężczyzna, którego wiek nie był od razu znany, został znaleziony bez odpowiedzi z ranami postrzałowymi na całym ciele w bloku 200 w East Walton Place około 5 rano, podała policja.

Został zabrany do Northwestern, gdzie uznano go za zmarłego, podała policja.

69-letni mężczyzna został zastrzelony w piątek wieczorem w Austin na West Side.

Mężczyzna był w domu około 17:45 w 300-blokowej South Kilpatrick Avenue, kiedy podejrzany wyciągnął broń i oddał strzały, podała policja.

Został uderzony w klatkę piersiową i przewieziony do szpitala Mount Sinai, gdzie uznano go za zmarłego. Jego nazwisko nie zostało ujawnione.

Kilka godzin później znaleziono śmiertelnie zastrzelonego mężczyznę w Douglas w South Side.

Około 22:15 funkcjonariusze odpowiadali na wezwanie Shot Spotter w 3400-bloku South Indiana Avenue, kiedy znaleźli mężczyznę z wieloma ranami postrzałowymi, podała policja w Chicago.

Jak poinformowała policja, 40-letni mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową, z boku iw rękę. Został uznany za zmarłego na miejscu zbrodni. Jego nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione.

16-letni chłopiec został postrzelony i ciężko ranny w niedzielę rano na parkingu Albany Park w Northwest Side.

Nastolatek był pasażerem samochodu około 2:20 w 4400-bloku North Central Park Avenue, kiedy podjechał ciemny SUV i ktoś w środku otworzył ogień, uderzając go w lewą stronę twarzy, podała policja.

Został zabrany do St. Szpital Franciszka, w którym znajdował się w stanie krytycznym, powiedzieli urzędnicy.

Po strzelaninie ciemny SUV jechał dalej na południe, powiedzieli urzędnicy.

Ostatni weekend, osiem osób zginęło, a 42 osoby zostały zastrzelone z użyciem broni palnej incydenty w całym mieście.
Źródło: Słoneczne czasy Media Wire – Copyright Chicago Sun-Times 2022.)

ABC7 Chicago przyczyniło się do powstania tego raportu.

.

Leave a Comment