Surowe wyniki WWE: zwycięzcy, oceny, reakcje i najważniejsze wydarzenia z 4 lipca | Raport trybuna

0 z 8

  Witamy w reportażu Bleacher Report i podsumowaniu WWE Raw 4 lipca.

  Pieniądze w sobotnim banku pay-per-view miały kilka różnych wyników, które zmieniły nieco krajobraz WWE.

  Nie tylko Theory i Liv Morgan wygrały swoje mecze MITB, ale Morgan faktycznie zdobyły kasę tego samego wieczoru, pokonując Rondę Rousey i zdobywając tytuł kobiet na SmackDown.

  Zanim Teoria zdobyła swoją teczkę, Bobby Lashley pokonał go w walce o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Mondays Raw zajęło się wszystkimi opadami z PPV podczas rozpoczynania przygotowań do SummerSlam.

  Spójrzmy, co wydarzyło się podczas poniedziałkowego show.

1 z 8

  Raw rozpoczął się, gdy Lashley wyszedł w swoim nowym United States Championship. Tłum zaczął skandować jego imię, gdy próbował mówić i wyglądało na to, że trochę się wzruszył, zanim zaczął mówić o Dniu Niepodległości.

  Nie minęło dużo czasu, zanim Teoria wyszła i chwaliła się, że zostałam panem. Pieniądze w banku i jak pokonał szanse na wygraną. Miał nawet czelność porównywać się do Toma Brady’ego i Michaela Jordana.

  Teoria mówi, że chce odzyskać swój tytuł w USA, zanim wygra Niekwestionowane Mistrzostwa Świata na SummerSlam, więc w zasadzie ogłasza swoją gotówkę z wyprzedzeniem, a przynajmniej drażni się z tym. Teoria zaatakowała Lashleya teczką, ale Lashley wyzdrowiał i wysłał go z ringu, aby zakończyć segment.

  To było przyzwoite i pomogło obu mężczyznom zbudować rodzaj ciepła pięty i twarzy dziecka, których teraz potrzebują.

  Budować: C


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Lashley mówiąc, że nie ma nikogo w żadnej dywizji ani żadnej promocji, było zabawnym małym odniesieniem do Zakazanych drzwi, ale ostatecznie nic to nie znaczy, ponieważ WWE nigdy nie otworzy tych drzwi.
 • Gdyby Theory próbował porównać się do MJ w Chicago, nie wyszedłby z Illinois.
 • Wydaje się, że Kevin Patrick dołączył do stołu z komentarzami, przynajmniej w tym tygodniu. Jimmy’ego Smitha nie było przy stole, ale Corey Graves i Byron Saxton byli.

2 z 8

  Przed Rey i Dominik Mysterio kontra Finn Balor i Damian Priest mogli zacząć, Dzień Sądu zaatakował Mysteriosów, aby uzyskać wczesną przewagę.

  Mimo że Rey i Dom byli w stanie powrócić pod koniec meczu, akcja została zdominowana przez Priesta i Balora.

  Wygląda to na losowy mecz tagów i tak było, ale akcja w tę i z powrotem była trochę bardziej zabawna niż wiele pojedynków, zwłaszcza że zakończyła się słynną sztuczką z krzesłem Eddiego Guerrero.

  Gdy Balor przygotowywał się do uderzenia Reya krzesłem, podczas gdy Priest odwrócił uwagę sędziego, Rey upadł na matę i zachowywał się, jakby już został uderzony. Sędzia odwrócił się, aby to zobaczyć i wezwał do dyskwalifikacji.

  Zazwyczaj zakończenia DQ wywołują buczenie z tłumu, ale Rey, biorąc stronę z playbooka Latino Heat, wywołał duży pop od tłumu.

  Zwycięzcy: Tajemnice

  Budować: B


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Nowy sprzęt Balora zdecydowanie pasuje do estetyki grupy, ale znajdą się fani, którym skórzane spodnie nie będą się podobać.
 • Miejsce na krześle nie było jedynym odniesieniem do Guerrero w tej walce. Miło widzieć Reya tak gotowego oddać hołd prawdziwemu ojcu Doma.
 • Czy musimy doprecyzować, że ostatnie zdanie było żartem?

3 z 8

  Feud pomiędzy The Miz i AJ Styles kontynuował w tym tygodniu pojedynek singlowy. W tej fabule nie ma tytułu ani potencjalnego tytułu. Po prostu się nie lubią i chcą walczyć. To prosty, ale skuteczny sposób na zbudowanie feudu.

  A-Lister przejął kontrolę po ich początkowej wymianie, ale nie trzeba było The Phenomenal One, by strzelić kopnięciem Pele znikąd.

  Chociaż Styles prawdopodobnie bardziej kontrolował tempo, był to bardzo konkurencyjny mecz. Obaj mężczyźni byli bliscy wygranej kilka razy i wykorzystali prawie każdy popisowy ruch w swoim repertuarze.

  Styles był w stanie zapewnić sobie czyste zwycięstwo z Phenomenal Forearm, ale jest to mało prawdopodobne, aby był to koniec ich historii. Gdy świętował swoje zwycięstwo, Styles został zaatakowany od tyłu przez Ciampę. Miz oddał ostatni strzał, kiedy uderzył The Phenomenal One w Finale Miażdżącej Czaszki.

  Zwycięzca: AJ Style

  Budować: B


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Pamiętaj, kiedy Styles wybił jeden z zębów Miza w jednym z jego pierwszych meczów WWE po debiucie w Royal Rumble 2016.
 • Przed meczem widzieliśmy, jak The Street Profit urządza imprezę Czwartego Lipca. Chad Gable i Otis pojawili się i kpili z nich za przegraną w Money in the Bank.
 • Widzieliśmy także atak za kulisami Judgement Day na Mysterios. Kapłan wyglądał, jakby chciał zabrać maskę Reya, ale został wypędzony przez urzędników.
 • Ciampa, którą znaliśmy w NXT, nigdy nie współpracowałby z The Miz, nawet jako pięta.

4 z 8

  Liv Morgan pojawiła się na ringu, aby świętować nie tylko wygraną w kobiecym meczu MITB i tytuł mistrza kobiet SmackDown, ale też nie była sama na długo. Natalia wyszła i wydawało się, że chce pierwszego strzału. Carmella pojawiła się i powiedziała, że ​​powinni udać się na SmackDown i wyjść z poniedziałku do szatni Raw.

  Po wybuchu bójki Bianca Belair wyszła, aby uratować. To doprowadziło do tego, że Adam Pearce wyciągnął Teddy Longa i zarezerwował mecz tag teamowy, który rozpoczął się w przerwie.

  Po przyzwoicie długim meczu z dużą ilością akcji, Morgan była w stanie zdobyć przypinkę dla swojego zespołu. O tym meczu nie będzie się dużo mówiło, ale było fajnie i dało kobietom dużo czasu na pracę.

  Zwycięzcy: Liv Morgan i Bianca Belair

  Budować: C+


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Musisz się zastanowić, czy Mella i Nattie celowo koordynowały swój sprzęt, ponieważ wiedziały, że będą razem w tym meczu.
 • Natalya wydaje się wahać, kiedy uderza w sznur do bielizny podczas wirowania, więc nie zawsze wygląda gładko. Naprawdę musi włożyć w to swój ciężar, żeby wyglądało to na ruch jej ojca.
 • Morgan jest coraz lepszy. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy widać wyraźną poprawę w sposobie poruszania się po ringu. Wyraźnie spędza dużo czasu na treningach i pracy nad poprawą i to się opłaciło.

5 z 8

  Podczas imprezy 4 lipca, Ezekiel przypadkowo spryskał keczupem wszystkie serwetki, które Rollins nosił jako koszulę, co doprowadziło do meczu.

  Powód tego meczu był dość głupi, ale sam mecz był całkiem dobry. Rollins jest jednym z najlepszych w grze, więc nikogo nie zdziwi, że wykonał świetną robotę.

  To, co może niektórych zaszokować, to sposób, w jaki Zeke dotrzymał kroku Rollinsowi i mógł w rezultacie stworzyć jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. To nie był kandydat na mecz roku, ale może zostać zapamiętany jako najlepszy występ w tym odcinku.

  Po tym, jak Ezekiel zbliżył się kilka razy, Rollins przybił go The Stomp, aby zdobyć pinezkę.

  Zwycięzca: Seth Rollins

  Budować: A-


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Koszula, którą Rollins miał na sobie na imprezie, wyglądała, jakby miała naprawdę dobrze oddychać, ale mogła też być trochę niewygodna.
 • Zeke podnosząc Rollinsa nad głową, by uderzyć w trzask prasowy, był imponującym pokazem siły. Wyglądało na to, że było to dla niego takie łatwe.
 • Obracająca się bomba, którą uderzył Ezekiela, wyglądała na czystą.
 • RKO Riddle’a po prostu nie wygląda dobrze. Zawsze uderza w to, kiedy powinien, ale jest tak wielu innych ludzi, którzy potrafią ciąć znacznie lepiej niż on. Wydział zabójstw to jeden facet, który może być tak dobry jak Randy Orton, kiedy go uderzy.

6 z 8

  Theory połączyło siły z Alpha Academy, aby zmierzyć się z Lashleyem i The Street Profit w sześcioosobowym meczu tagów. Chociaż widzieliśmy już, jak wszyscy ci ludzie rywalizują wcześniej, ta konkretna kombinacja Superstars nie jest taka, jaką widzieliśmy, więc była to miła zmiana tempa.

  Ten mecz miał zwykłą konfigurację dla rozgrywek sześcioosobowych. Obcasy kontrolowały większość akcji, podczas gdy buźki dziecka od czasu do czasu wracały, zanim obcasy ponownie przejęły kontrolę.

  Wydaje się, że ostatnio nie widzieliśmy Otisa na ringu, więc wspaniale było przypomnieć sobie, jakim jest sportowcem. Jak na mężczyznę swojego wzrostu ma dużą wszechstronność.

  Lashley nie brał udziału w meczu, dopóki nie dostał gorącej etykiety od Forda i nie zaczął sprzątać domu. Lashley był w stanie zdjąć Gable z włócznią, aby zdobyć przypinkę dla swojej drużyny.

  To był solidny występ sześciu facetów, o których już wiadomo, że są niezawodni. Zespół Lashley i Profitów wydawał się współpracować szczególnie dobrze.

  Zwycięzcy: Bobby Lashley i The Street Proits

  Budować: B


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Dawkins wykonujący przewrót przez górną linę i lądowanie na nogach wyglądał imponująco w swoich ostatnich dwóch meczach, więc prawdopodobnie zrobi to w zwykłym miejscu, w które trafi.
 • Był trochę zabawny moment, kiedy Ford wyrzucił Gable’a z ringu, a potem zdał sobie sprawę, że był zbyt blisko swojego rogu i wrócił na środek ringu. Doprowadziło to do tego, że w końcu zrobił gorący tag do The All Mighty.
 • Sposób, w jaki Dawkins wysadził Teorię, by wysłać go do stołu ogłoszeniowego, wyglądał niesamowicie.
 • Lashley rzucający się po swojej Włóczni to miły akcent. Nie zawsze wygląda to tak, jakby uderzał ich mocniej, ale jest to dla niego miły sposób, by stanąć na nogi i uczynić ten ruch wyjątkowym dla niego.

7 z 8

  R-Truth przyszedł na ring ubrany jak Wujek Sam i rozmawiał przez chwilę, zanim został skonfrontowany z Guntherem i Ludwigiem.

  Prawda walczyła z mistrzem Intercontinental, wciąż mając na sobie kostium. Mecz zakończył się po około dwóch minutach i zakończył się uderzeniem bomby mocy przez Gunthera. Nie było w tym wiele, więc nie ma wiele do powiedzenia na ten temat.

  Zwycięzca: Gunther

  Budować: D


  Wybitne chwile i obserwacje

 • R-Truth powinien zarabiać dużo pieniędzy, ponieważ robi dosłownie wszystko, o co prosi go WWE. Jest definicją oddanego pracownika.
 • Ludwig musi więcej siłować się. Jest bardzo dobry, a samo bycie pomocnikiem Gunthera nie jest dla niego wystarczająco dobre.

8 z 8

  W głównym wydarzeniu tego tygodnia Asuka i Becky Lynch chciały zakończyć swój feud meczem No Holds Barred. Gdy tylko Lynch dotarła na ring, złapała stolik i rozstawiła go, gdy koncert się skończył.

  Ten feud trwa od tygodni, ale za każdym razem, gdy się spotykają, tworzą świetny mecz. Trudno w tym przypadku narzekać na powtarzalność, ponieważ każde spotkanie było inne.

  Używali stołów, krzeseł, pojemników na śmieci i wszystkiego, co mogli znaleźć, aby wymierzać sobie nawzajem karę. Po długiej walce Lynch rzucił Asukę przez stół super Manhandle Slam.

  To był świetny sposób na zakończenie występu. Tłum był w to wkręcony, a Superstars robili wszystko, co w ich mocy, aby odesłać fanów do domu szczęśliwymi. W tym tygodniu Raw był łatwiejszy do oglądania niż zwykle, a główne wydarzenie było dużą częścią tego.

  Zwycięzca: Becky Lynch

  Budować: B+


  Wybitne chwile i obserwacje

 • Big Time Becks chwytając stół i kilka krzeseł, zanim Asuka nawet weszła, natychmiast nadała ton dalszej części meczu.
 • Asuka ma po prostu dodatkowy trzask, kiedy uderza ludzi. Niektórzy zapaśnicy wyglądają, jakby uderzali pięściami. Asuka przez większość czasu nie ma tego problemu.
 • Asuka uderzająca rakietą w Lyncha, kiedy miała na głowie kosz na śmieci, była świetnym miejscem. Sprawili, że wyglądało to tak dobrze.

Leave a Comment