Trump na żywo: Były prezydent mówi Piersowi Morganowi, że „groził” Putinowi, gdy sąd orzeka przeciwko niemu

„Jestem bardziej uczciwym człowiekiem niż ty”: Trump wypada z wywiadu z Piersem Morganem

Donald Trump został uznany za lekceważący postępowanie wszczęte przeciwko niemu przez nowojorską prokurator generalną Letitię James, która prowadzi śledztwo w sprawie zarzutów oszustwa w transakcjach dotyczących nieruchomości Trump Organization.

Były prezydent i jego współpracownicy do tej pory odmawiali spełnienia żądań pani James dotyczących dokumentów, co doprowadziło do nałożenia przez sędziego grzywny w wysokości 10 000 dolarów dziennie, dopóki akta nie zostaną oddane.

Tymczasem długo śledzony wywiad Trumpa z Piersem Morganem uciekł z byłym prezydentem, twierdząc, że zdecydował o inwazji na Ukrainę za jego administracji, grożąc Władimirowi Putinowi „jakby nigdy wcześniej nie grożono mu”.

Przed badaniem ich rozmowy pan Morgan opisał Trumpa jako „patologa” w swojej fiksacji na temat rzekomej kradzieży wyborów w 2020 roku, teorii spiskowej, na którą dziennikarz upierał się, że nie ma dowodów.

W wywiadzie pan Trump celuje w Meghan Markle i twierdzi, że prowadzi Harry’ego „za nos”, jednocześnie twierdząc, że królowa powinna pozbawić parę królewskich tytułów.

Czytaj więcej:

1650934844

Trump twierdzi, że Boris Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Były NAS Prezydent dokonał rewelacji na temat debiutanckiego odcinka nowego programu prezentera Good Morning Britain „Uncensored” w poniedziałek wieczorem.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 02:00

1650931244

Obejrzyj:: Trump twierdzi, że Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Trump twierdzi, że Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 01:00

1650927644

Trump mówi, że nie wróci na Twittera, ale nazywa Elona Muska „dobrym człowiekiem”

Donald Trump powiedział, że nie wróci do Świergot śledząc wiadomości, które Elona Muska kupił platformę, z której zabroniono byłemu prezydentowi.

Trump ogłosił, że nie dołączy do Twittera pomimo zakupu przez szefa Tesli o wartości 44 miliardów dolarów, a zamiast tego powiedział, że użyje własnej platformy TRUTH Social.

Graeme Massie zna historię.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 00:00

1650924044

Czy Donald Trump będzie mógł wrócić na Twittera po przejęciu Elona Muska?

Świergotzapowiedź, że zawarł z miliarderem umowę sprzedaży o wartości 44 miliardów dolarów Elona Muska przesłała zastrzyk pozytywnej energii przez wielu Republikanie. Członkowie Kongresu, w tym Marjorie Taylor Greene oraz Jim Jordan świętowali tę wiadomość jako potencjalny przełom dla „wolność słowa”I miał nadzieję, że niektórzy z nich, którzy zostali„ ocenzurowani ”, mogą odzyskać swoje konta.

Ale najważniejsza ze wszystkich, jak zawsze, jest Donald Trumppisze Niezależni Andrzeja Niegrzecznego.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 23:00

1650923827

Trump mówi Piersowi Morganowi, że historia laptopa Huntera Bidena powinna dać mu dodatkowe 17 punktów

Były prezydent Donald Trump nalegał w rozmowie z Molo Morgan że opowieść o laptopie należącym do Łowca Biden wpadnięcie w ręce mediów nie powinno było być tłumione przez media społecznościowe i kosztować go wybory w 2020 roku.

W części ich obszernego wywiadu, który został wyemitowany w poniedziałek w pierwszym odcinku Piers Morgan bez cenzuryMorgan mówi Trumpowi, że cenzurowanie wysiłków na rzecz dzielenia się Poczta w Nowym Jorku historia szczegółowo opisująca zawartość laptopa rzekomo należącego do Huntera Bidena przed wyborami była niesprawiedliwa.

John Bowden ma historię.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 22:57

1650922923

McConnell nazwał Trumpa „podłym”

Przywódca mniejszości w Senacie Mitch McConnell powiedział były prezydent Donald Trump „Całkowicie, całkowicie zdyskredytował się” i „przyłożył mu pistolet do głowy i pociągnął za spust” swoimi działaniami w dniu, w którym tłum jego zwolenników zaatakował Kapitol Stanów Zjednoczonych w nadziei, że Kongres nie poświadczy zwycięstwa wyborczego prezydenta Joe Bidena w 2020 roku.

Andrew Feinberg ma swoją historię.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 22:42

1650922244

Czego dowiedzieliśmy się z wywiadu Piersa Morgana z Trumpem

Ukraina, broń jądrowa i wyborcze „urojenia”, pisze Niezależni Andrzeja Feinberga.

Przez prawie godzinę obaj mężczyźni – którzy spotkali się po raz pierwszy, gdy Morgan był uczestnikiem programu telewizyjnego pana Trumpa Uczeń sławy – odbywały się na różne tematy, m.in Ukrainarelacje pana Trumpa z byłą kanclerz Niemiec Angelą Merkel i dlaczego premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson interweniował, aby zablokować wcześniej zaplanowaną rozmowę między nimi.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 22:30

1650921000

Marjorie Taylor Greene chciała, aby Trump ogłosił „prawo marszałkowskie” 6 stycznia

Wiadomości pokazują pełny zakres spisku mającego na celu obalenie wyborów w 2020 roku i sposób działania po nim, pisze Eric Garcia.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 22:10

1650918264

Obejrzyj: Trump twierdzi, że wojna ukraińsko-rosyjska nie miałaby miejsca, gdyby wybory w 2020 r. nie były „sfałszowane”

Trump twierdzi, że wojna ukraińsko-rosyjska nie miałaby miejsca, gdyby wybory w 2020 roku nie były „sfałszowane”

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 21:24

1650917591

Trump komentuje przejęcie Muska na Twitterze:

Donald Trump twierdzi, że nie wróci na Twittera, nawet jeśli jego konto zostanie przywrócone po przejęciu Elona Muska.

„Nie wchodzę na Twittera, zamierzam pozostać na PRAWDZIE” – powiedział Trump Fox News. „Mam nadzieję, że Elon kupi Twittera, ponieważ ulepszy go i jest dobrym człowiekiem, ale zamierzam pozostać na PRAWDZIE”.

Trump powiedział, że zacznie „Prawdę” w przyszłym tygodniu i pozostanie tam niezależnie od liczby obserwujących go na Twitterze.

„Najważniejsze jest to, że nie, nie wracam do Twittera”, powiedział, dodając: „Przyjmujemy miliony ludzi i odkrywamy, że odpowiedź na PRAWDĘ jest znacznie lepsza niż bycie na Twitterze ”.

Justin Vallejo25 kwietnia 2022 21:13

Leave a Comment