Trump na żywo: Były prezydent mówi Piersowi Morganowi, że „groził” Putinowi, gdy sąd orzeka przeciwko niemu

„Jestem bardziej uczciwym człowiekiem niż ty”: Trump wypada z wywiadu z Piersem Morganem

Donald Trump został uznany za lekceważący postępowanie wszczęte przeciwko niemu przez nowojorską prokurator generalną Letitię James, która prowadzi śledztwo w sprawie zarzutów oszustwa w transakcjach dotyczących nieruchomości Trump Organization.

Były prezydent i jego współpracownicy do tej pory odmawiali spełnienia żądań pani James dotyczących dokumentów, co doprowadziło do nałożenia przez sędziego grzywny w wysokości 10 000 dolarów dziennie, dopóki akta nie zostaną oddane.

Tymczasem długo śledzony wywiad Trumpa z Piersem Morganem wyemitował swój pierwszy odcinek, w którym były prezydent twierdzi, że zdecydował o inwazji na Ukrainę podczas swojej administracji, grożąc Władimirowi Putinowi „jakby nigdy wcześniej nie grożono mu”.

Przed badaniem ich rozmowy pan Morgan opisał Trumpa jako „patologa” w swojej fiksacji na temat rzekomej kradzieży wyborów w 2020 roku, teorii spiskowej, na którą dziennikarz upierał się, że nie ma dowodów.

W wywiadzie pan Trump celuje w Meghan Markle i twierdzi, że prowadzi Harry’ego „za nos”, jednocześnie twierdząc, że królowa powinna pozbawić parę królewskich tytułów.

1650960006

Republikanie proszą Muska o uwolnienie konta Trumpa na Twitterze

Po tym, jak Elon Musk przejął Twittera za 44 miliardy dolarów, republikanie naciskali na miliardera, aby odblokował konto byłego prezydenta Donalda Trumpa.

„Hej, Elon Musk, to świetny tydzień na uwolnienie Donalda Trumpa (sic)” – napisali House Republicans na platformie mediów społecznościowych.

„Przyprowadźcie z powrotem prezydenta Trumpa. Przywróć moje konto osobiste. Sprowadź z powrotem doktora Roberta Malone. Sprowadź z powrotem Alexa Jonesa. Sprowadź z powrotem Milo Yiannopoulosa. Przywróć skasowany naród. Przywróć wolność słowa. Przywróć Amerykę ”- napisała kongresmenka Marjorie Taylor Greene.

„Nie wchodzę na Twittera, nie zamierzam pozostać na PRAWDZIE. Mam nadzieję, że Elon kupi Twittera, ponieważ ulepszy go i jest dobrym człowiekiem, ale pozostanę przy PRAWDZIE – powiedział dla Fox News pan Trump.

Andrzej Niegrzeczny26 kwietnia 2022 09:00

1650955354

Syn słynnego amerykańskiego artysty oskarżonego w zamieszkach w Kapitolu

Vincent Gillespie, syn znanego powojennego amerykańskiego artysty Gregory’ego Gillespiego, został oskarżony o udział w powstaniu 6 stycznia.

Był wśród tłumu, który próbował przebić się przez tunel na Dolnym Zachodnim Tarasie Kapitolu – atak, który prawie zakończył się jego własnym opisem, powiedzieli śledczy. „Prawie ich obezwładniliśmy” – pan Gillespie z widoczną krwią jego skóry głowy, powiedział Associated Press na miejscu zdarzenia tego dnia.

„Gdybyś miał za nami kolejnych 15, 20 facetów, którzy popychali nas, myślę, że moglibyśmy to wygrać”. Pan Gillespie dodał, że on i inni próbowali przebić się przez lukę.

„Byłem z kilkoma innymi facetami. A potem zaczęliśmy się na nich napierać, a oni nas bili i wlewali ci gaz pieprzowy w oczy. Ale za nami pchała się grupa ludzi ”- dodał.

Alisha Rahaman Sarkar26 kwietnia 2022 07:42

1650951042

Czy Trump może ponownie startować w wyborach w 2024 roku?

Były prezydent Donald Trump nie przestał zbierać funduszy od czasu przeprowadzki z Waszyngtonu do swojej posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie, gromadząc skrzynię wojenną o wartości znacznie ponad 100 milionów dolarów.

W tym roku wrócił na drogę przed wyborami śródokresowymi, organizując wiece MAGA w stanie po stanie z popieranymi przez siebie kandydatami, nalegając tłumom, że nie przegrał z Bidenem zgodnie z prawem i wielokrotnie dając do zrozumienia, że ​​planuje pomścić swoją porażkę biegnąc ponownie.

Dziś wpływ Trumpa na Partię Republikańską jest przytłaczający i żaden z głównych tegorocznych kandydatów nie oderwał się od byłego prezentera telewizyjnego.

Graeme Massie wyjaśnia problemy prawne, które mogą przeszkodzić Donaldowi Trumpowi w ubieganiu się o drugą kadencję.

Alisha Rahaman Sarkar26 kwietnia 2022 06:30

1650950768

Sojusznicy Trumpa błagali o powstrzymanie zamieszek w Kapitolu i zebrali się później, jak pokazują wiadomości

Szereg wiadomości tekstowych od byłego szefa sztabu Białego Domu Marka Meadowsa między dniem wyborów a inauguracją prezydenta Joe Bidena pokazuje, jak sojusznicy byłego prezydenta Donalda Trumpa przeszli od błagania o zaprzestanie przemocy 6 stycznia do potwierdzenia swojego poparcia.

Skarbnica ponad 2300 tekstów daje wgląd w to, jak zakulisowe osoby z kręgu Trumpa, republikańscy prawodawcy i gospodarze Fox News pracowali nad obaleniem wyników wyborów. Zgłoszono CNN.

6 stycznia kongresmenka Marjorie Taylor Greene napisała do pana Meadowsa: „Mark I właśnie powiedziano mi, że na pierwszym piętrze stolicy jest aktywny strzelec, proszę powiedz prezydentowi, żeby uspokoił ludzi To nie jest sposób na rozwiązanie czegokolwiek”. członkowie wysyłali również SMS-a do pana Meadowsa, aby wezwać do zaprzestania zamieszek na Kapitolu.

Były szef sztabu Białego Domu, Reince Priebus, powiedział: „POWIEDZ IM, ABY WRÓCILI DO DOMU !!!”

Syn byłego prezydenta, Donald Trump Jr, wysłał: „Ten, na którym idziesz na materace. Będą próbowali spieprzyć całe jego dziedzictwo na tym, jeśli będzie gorzej ”.

Alisha Rahaman Sarkar26 kwietnia 2022 06:26

1650945600

Podkręcające zakłopotanie z powodu wywiadu Morgana z Trumpem

Niezależni Holly Baxter obejrzała to, więc nie musisz.

„I mogę potwierdzić, że wywiad Piers / Donald to najbardziej zawstydzający telewizor, jaki kiedykolwiek widziałeś w swoim życiu. Jeśli jesteś osobą, która musi odwrócić się w najgorszych momentach Borat, nie przejdziesz nawet przez sekwencję otwierającą ”.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 05:00

1650942044

ICYMI: Trump twierdzi, że „groził” Putinowi Ukrainą

Były prezydent Donald Trump trzymał się swojego twierdzenia, że ​​mógł zapobiec rosyjskiej inwazji na Ukraina w wywiadzie wyemitowanym w poniedziałek w ramach inauguracyjnego odcinka Molo Morgannowy program.

Pan Trump, jak zawsze wojowniczy, upierał się podczas wywiadu, że Morgan mu „zastraszył” Władimir Putin podczas jego urzędowania, ostrzegając, że Moskwa poniesie poważne konsekwencje za inwazję na Ukrainę.

Niezależni John Bowden ma historię.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 04:00

1650938444

Obejrzyj: Piers Morgan otwiera show z tyradą u królewskich rodzin, „trojanami trans” i „wegańskimi sygnalizatorami cnoty”

Piers Morgan otwiera program od tyrady u królewskich rodzin, „trans trojanów” i „wegańskich sygnalizatorów cnót”

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 03:00

1650934844

Trump twierdzi, że Boris Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Były NAS Prezydent dokonał rewelacji na temat debiutanckiego odcinka nowego programu prezentera Good Morning Britain „Uncensored” w poniedziałek wieczorem.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 02:00

1650931244

Obejrzyj:: Trump twierdzi, że Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Trump twierdzi, że Johnson interweniował, aby odwołać wywiad z Piersem Morganem

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 01:00

1650927644

Trump mówi, że nie wróci na Twittera, ale nazywa Elona Muska „dobrym człowiekiem”

Donald Trump powiedział, że nie wróci do Świergot śledząc wiadomości, które Elona Muska kupił platformę, z której zabroniono byłemu prezydentowi.

Trump ogłosił, że nie dołączy do Twittera pomimo zakupu przez szefa Tesli o wartości 44 miliardów dolarów, a zamiast tego powiedział, że użyje własnej platformy TRUTH Social.

Graeme Massie zna historię.

Justin Vallejo26 kwietnia 2022 00:00

Leave a Comment