Tyler Nevin, Grayson Rodriguez pozostają gorącymi w Triple-A Norfolk; Gunnar Henderson pokazuje swoją moc – Baltimore Sun.

Podczas gdy Orioles wygrali serię przeciwko Los Angeles Angels w ramach podróży do trzech miast, kilku pomniejszych ligowców Baltimore zebrało pokazy, które mogą uzasadnić wygląd głównej składu ligowego w najbliższej przyszłości.

W systemie farm pojawiają się gorące perspektywy, a najważniejsza perspektywa w Major League Baseball nadal błyszczała. Wszyscy zdobyli miejsca w raporcie z drugoligowej ligi Baltimore Sun w tym tygodniu, podobnie jak międzynarodowy transfer, który zaznacza swoją obecność w piłce Low-A.

Każdego tygodnia The Baltimore Sun przeanalizuje pięciu najlepszych wykonawców w rankingach potencjalnych Orioles, zanim przedstawi kilka superlatyw dla tych, którzy zasługują na wyróżnienie.

Nevin robi po trochu wszystkiego, aby rozpocząć sezon z Triple-A Norfolk. W zeszłym tygodniu grał na prawym polu, pierwszej i trzeciej bazie. A na talerzu jest jeszcze lepszy, opierając się na grze z ośmioma RBI 15 kwietnia z kolejnym wyjątkowym tygodniem.

Nevin zaliczył home run i cztery deble w ramach swojego tygodnia 10 na 23, notując 1219 OPS. 24-latek zanotował trzy trzy trafienia z rzędu, stając się pierwszym graczem Tides od czasu Jace’a Petersona w maju 2019 roku. Nevin jest także jedynym graczem ligi międzynarodowej, który zrobił to do tej pory, a jego średnia liczba mrugnięć wynosi 0,382 trzecie w lidze.

Spodziewaj się, że Rodriguez będzie stałym elementem tego cotygodniowego wydarzenia – to znaczy, dopóki Rodriguez nie zostanie awansowany do Orioles. 22-latek wykonał kolejny prawie bezbłędny występ dla Norfolk w zeszłym tygodniu, rzucając 76 boisk na szczycie sezonu w 5 1/3 inningów.

Rodriguez uderzył osiem pałkarzy i pozwolił na tylko jeden spacer i jedno trafienie w bezbramkowym wyjeździe. W ciągu trzech startów Rodriguez wykonał 14 rund 1/3, co pozwoliło na dwa przejazdy, w których przeciwnik uderzał go o średnią 0,109. Uważany jest za najlepszego kandydata na rzuty w baseballu i gra do tego standardu.

Odkąd Toby Welk wylądował na 60-dniowej liście kontuzjowanych ze skręceniem lewego kolana, Harris znalazł się na zakręcie na polu na Double-A Bowie i nie przegapił ani kroku. W ciągu pięciu meczów w zeszłym tygodniu Harris trafił dwóch gości i odbił .500. Do swojej księgi dodał cztery duble i cztery RBI i posiada 1546 OPS.

25-latek nie został wybrany w skróconym drafcie MLB 2020 z Karoliny Północnej, ale dobrze przeskoczył do Double-A po tym, jak w zeszłym roku uzyskał średnią 0,224 w Low-A Delmarva i High-A Aberdeen.

Kiedy obrońca Double-A Bowie Jordan Westburg wyliczał najlepsze cechy każdego bardzo reklamowanego kandydata z Baysoxem na początku tego sezonu, powiedział, że Henderson ma najlepszą surową moc. 20-latek pokazał to w zeszłym tygodniu, dowodząc słuszności osądu Westburga.

Henderson rozprawił się ze swoimi dwoma pierwszymi osobami korzystającymi z domów w tym sezonie i dodał w zeszłym tygodniu podwójne, trzy RBI i osiem spacerów. Podczas gdy osiągnął zaledwie 0,222, jego 1073 OPS opowiada całą historię. Pracuje, liczy, dociera do bazy i pokazuje tę surową siłę, o której mówił Westburg.

Jest częścią zatłoczone pole bramkowe Bowie pełne perspektyw, ale ustawia się głównie na trzeciej bazie i shortstopie. Westburg, Adam Hall i Joey Ortiz są dobrze zapowiadającymi się graczami, popychającymi się nawzajem na wyższy poziom.

W pierwszych pięciu meczach Cumberland w tym sezonie obrońca strzelił siedem razy w 17 nietoperzach, zaledwie dwoma trafieniami. Ale Cumberland wyszedł z tego kryzysu na wielką skalę w zeszłym tygodniu, pokonując trzy home runy i zliczając dziewięć RBI, rejestrując 1533 OPS.

Czas spędzony przez 26-latka w baseballu miał wiele zwrotów w drodze do Triple-A Norfolk, w tym zatrzymał się w Australian Baseball League w latach 2017-2018. Ale Cumberland ma lepszy start w Triple-A niż ten. 187 średnio udało mu się w Norfolk w zeszłym sezonie.

Większość weekendowych aktualizacji kręciła się wokół łapacza Adleya Rutschmana, czołowego kandydata w planach Baltimore, rozpoczynającego odwyk z High-A Aberdeen. Ale aktualizacja przewidziana dla leworęcznego DL Hall była równie ważna.

Hall przyjeżdża do Aberdeen w tym tygodniu, aby kontynuować swój rozwój, powracając do gry po reakcji na obciążenie lewego łokcia, która skróciła jego sezon 2021. Hall, nr Wilga Prospekt 3 według Baseball America, jest szybkim starterem, który podczas wiosennego treningu osiąga 100 mil na godzinę na swojej szybkiej piłce.

Pozostał na Florydzie po wiosennym treningu, aby kontynuować powrót do zdrowia po kontuzji, a zadanie z IronBirds może przekształcić się w szybki wzrost, jeśli pozostanie zdrowy. Hall wraz z praworęcznym Kyle’em Bradishem i Rodriguezem jest częścią grupy, która może znaleźć się w rotacji wielkiej ligi przed końcem sezonu. Z leworęcznym Johnem Meansem, który wymaga operacji rekonstrukcji łokcia Tommy’ego Johna, jest miejsce w rotacji bez doświadczenia.

Od czasu przybycia wiceprezesa wykonawczego i dyrektora generalnego Mike’a Eliasa, wzmożona koncentracja Orioles na międzynarodowym skautingu doprowadziła do niezliczonych transferów. Jeden z tych transferów miał miejsce w 2019 roku, porywając 16-letniego praworęcznego Juana de los Santos z Dominikany.

Teraz ma 19 lat i gra dla Low-A Delmarva Shorebirds, de los Santos ma mocny start. W trzech startach ma ERA 1,38 z batem 1,00. A w swoim ostatnim występie w zeszłym tygodniu, de los Santos pozwolił na jeden przejazd na trzy trafienia, jednocześnie wybijając pięć pałkarzy w 4 1/3 inningów.

Baltimore Orioles Insider

Baltimore Orioles Insider

Co tydzień

Chcesz być Insiderem Orioles? Słońce cię okryło. Nie przegap żadnych nowości, notatek i informacji Orioles przez cały sezon baseballowy i poza nim.

To pierwszy rok de los Santos w filii. Spędził 2021 w debiutanckiej piłce z Florida Complex League, gdzie wystąpił w 13 meczach z ERA 4,84.

Zaledwie dwa lata temu praworęczny Blaine Knight zajął pierwsze miejsce. 22 perspektywa w rankingu Baseball America systemu farm Baltimore. Ale od tego czasu rozwój 25-latka nieco się zatrzymał i w rezultacie spadł w rankingu perspektyw.

Nawet przed rozpoczęciem tego sezonu Knight miał problemy w kolejnych występach dla Triple-A Norfolk, pozwalając na łączne sześć przejazdów w 3 1/3 inningów, ale odrodził się w zeszłym tygodniu i rzucił cztery bezbramkowe inningi przeciwko Durham Bulls w dłuższym występie z ulgą . Uderzył w ten sposób pięć pałek, pracując z czterema trafieniami.

Knight pojawiał się głównie jako starter ostatniego sezonu w grupie juniorów z różnym powodzeniem. Na trzech poziomach zamieścił ERA 5,40 i zezwolił na bicz 1,362. Na początku 2022 roku pojawił się wyłącznie w Bullpen, a dzięki dłuższym występom z ulgą, takim jak jego cztery rundy w czwartek, może to być jego najlepsze miejsce w ruchu do przodu.

Praworęczni Garrett Stallings i Ryan Watson połączyli siły, by w środę rzucić jedno uderzenie przeciwko Akron RubberDucks dla Double-A Bowie. I choć start ze Stallings był kontynuacją mocnego początku sezonu dla startera, to występ Watsona zrobił największe wrażenie.

Watson rzucił cztery perfekcyjne inningi, aby obronić sytuację, eliminując wyjątkową wydajność Stallingsa. W ciągu dwóch występów Watson rzucił osiem doskonałych rund, aby rozpocząć swoją karierę Double-A. W swoim pierwszym występie 13 kwietnia Watson skreślił siedem pałkarzy w czterech rundach, a następnie wybił trzy w swoim następnym występie.

Watson opuścił Auburn w skróconym projekcie na 2020 r., ale on – podobnie jak Stallings, który ma ERA 2,00 – buduje imponujące CV i może zagwarantować skok na poziomy w tym sezonie.

Leave a Comment