Uczestnik Food Network Ariel Robinson skazany na dożywocie za zabicie przybranego dziecka

Według lokalnych raportów jury z Greenville w Południowej Karolinie uznało Ariel Robinson, uczestnika Food Network oskarżonego o zabicie jej przybranej córki w ich domu, winnego zabójstwa z powodu wykorzystywania dzieci w czwartek po południu.

30-letnia Robinson i jej 35-letni mąż Jerry „Austin” Robinson, zostali aresztowani i oskarżeni z zabójstwem przez wykorzystywanie dzieci w styczniu 2021 r., po śmierci ich 3-letniej przybranej córki, Victorii „Tori” Rose Smith, jak wynika z dokumentacji hrabstwa Greenville. Austin przyznał się do winy w zeszłym miesiącu do pomocy i podżegania do zabójstwa przez wykorzystywanie dzieci.

Ława przysięgłych obradowała przez około półtorej godziny przed wydaniem werdyktu po czterodniowym procesie. Robinson został skazany na dożywocie, poinformowała FOX Carolina.

Biuro koronera hrabstwa Greenville poinformowało, że w zeszłym roku Smith zmarł w wyniku urazów tępych, zgodnie z badaniami lekarskimi.

Ariel Robinson zajęła stanowisko świadka w czwartek i rozpłakała się, gdy zapytano ją, jak to jest mieszkać ze Smithem. Zwycięzca 20. sezonu „Worst Cooks in America” opisał 3-latka jako „idealne dziecko”, z którym łatwo było się dogadać.

Prokuratorzy twierdzili, że Robinsonowie śmiertelnie pobili Smitha w styczniu. 14, 2021, kiedy policja znalazła dziewczynę nieodpowiadającą w ich domu. Naczelny lekarz sądowy hrabstwa Greenville Michael Ward, patolog sądowy, testował w środę, że maluch został pobity z taką siłą, że pękły jej naczynia krwionośne, umożliwiając gromadzenie się krwi w jej mięśniach i tłuszczu, co mogło doprowadzić do jej śmierci, poinformowała FOX Carolina.

Robinson opisał Victorię Rose Smith jako „idealne dziecko”, z którym łatwo było się dogadać.
Instagram

„Jeśli stracimy wystarczającą ilość krwi, serce nie ma wystarczającej objętości do pompowania” – powiedział.

Austin Robinson powiedział wcześniej władzom, że śmiertelne pobicie pochodziło od Jana. 13, 2021, kiedy powiedział, że Smith zwymiotował w drodze na nabożeństwo, a Ariel rozgniewała się na dziecko.

Świadkowie Jean Smith i Avery Santiago zeznali w środę, że widzieli Ariel i rozebranego Smitha w kościelnej łazience, gdy Ariel próbowała umyć sukienkę dziewczynki w zlewie. Smith powiedziała, że ​​zapytała Ariel, czy Smith jest chory, a Ariel najwyraźniej powiedziała jej, że dziecko „je za dużo i sprawia, że ​​wymiotuje”, nazywając to „grą”.

Santiago zeznała, że ​​słyszała, jak Ariel mówiła do Smitha: „Och, zimno ci. Jesteś zimny. Dziewczyny, które sprawiają, że wymiotują, zasługują na chłód ”według FOX Carolina.

„Byłem sfrustrowany”, powiedziała Ariel w czwartek, zapytana o incydent w kościele.

Austin, który we wtorek zajął stanowisko świadka, zeznał, że Ariel wpadnie w złość na nawyki żywieniowe Smitha i bije ją pasami lub drewnianym wiosłem.

„Czasami brałem kawałek (jej) jedzenia tylko po to, żeby jej pomóc”, zeznała 35-latka, poinformowała FOX Carolina.

Victoria Rose Smith uśmiecha się
Victoria Rose Smith została pobita z taką siłą, że pękły jej naczynia krwionośne, umożliwiając gromadzenie się krwi w jej mięśniach i tłuszczu, zeznał patolog sądowy.
Instagram

Airel, były nauczyciel, wygrał 25 000 dolarów po wygraniu konkursu Food Network, w którym kucharze amatorzy mierzą się ze sobą w serii wyzwań kulinarnych nadzorowanych przez znanych szefów kuchni. Ostateczny termin zgłoszone.

Odcinki z jej sezonu nie są już dostępne do streamowania na platformach internetowych Food Network, w tym Discovery +, Hulu i YouTube.

Petycja na Change.org z prawie 46 000 podpisów wzywa prawodawców Południowej Karoliny do uchwalenia ustawy o nazwie Prawo Wiktorii, która zreformuje „obecny proces przesiewowy, aby stać się nie tylko rodzicem adopcyjnym, ale także rodzicem zastępczym”.

„Chcemy, aby były częste niezaplanowane wizyty domowe u rodziców zastępczych i adopcyjnych, a nawet po sfinalizowaniu adopcji” – czytamy w opisie petycji. [sic] rozmawiać prywatnie z dziećmi w tych domach, aby miały szansę poprosić o pomoc, jeśli jej potrzebują.”

W wątku na Twitterze opublikowanym 6 stycznia Robinson powiedziała, że ​​chociaż jej czarno-białe dzieci były traktowane tak samo w jej domu, „nie będzie tak”, gdy wyjdą do prawdziwego świata.

„Szkoda, że ​​jako dumna mama 4 pięknych chłopców, nie mogę ich uchronić przed rzeczywistością i złem tego świata, gdy wyjdą z domu. Jednak będę walczyć i używać swojego głosu, aby coś zmienić. Aby przynieść świadomość i zmienić, aby pewnego dnia ta zmiana nadeszła ”- kontynuowała. „Jestem Mamą Niedźwiedzicą i zrobię wszystko, aby chronić moje dzieci i upewnić się, że ich przyszłość jest równie jasna [because] mają takie same możliwości i są traktowani na równi tak, jak stworzył ich Bóg. Nie powinno być #whiteprivilege, tylko amerykański przywilej. #RównośćdlaWszystkich#CzarneŻycieMatowe[r]”.

.

Leave a Comment