Utah Jazz: 2 obiecujących graczy z listy, którzy mogą stać się wyjątkowi

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany jako Znawcy jazzu biuletyn Informacyjny. Zapisz się, aby otrzymywać biuletyn na swoją skrzynkę w każdy piątek.

W tym tygodniu otworzyłem skrzynkę pocztową Utah Jazz i odpowiedziałem na kilka pytań od fanów, a jednym z tematów, który ciągle pojawiał się, były młodsze perspektywy w zespole i który gracz zrobiłby duży krok rozwojowy lub kim byłem podekscytowany?.

Jest to temat, który ekscytuję się w każdym sezonie i który może być jeszcze bardziej intrygujący w niedalekiej przyszłości dla Jazzu. Nie tylko lubię obserwować tempo rozwoju i patrzeć, kto odnosi sukcesy, a komu nie, ale lubię kibicować słabszym i patrzeć, jak ciężka praca zamienia się w szczęście.

W moim artykuł w torbie pocztowej Wspomniałem, że nadchodzący sezon będzie ogromny dla Jared Butler i może dać mu wiele okazji do zostania graczem, którego oczekiwali Jazz, kiedy go drafowali.

Ale jest kilku innych graczy, którymi jestem szczególnie zainteresowany. Po pierwsze, dwukierunkowe podpisywanie Jazzu, debiutant Johnny Juzang. Trochę go obserwowałem podczas jego pobytu w UCLA, a potem oglądałem więcej, gdy w zeszłym miesiącu grał letnią piłkę ligową z Jazzem, i czuje się jak ktoś, kto naprawdę mógłby zmienić się w fenomenalnego gracza z długą karierą w NBA.

Rzeczy, które naprawdę wyróżniają mnie w przypadku Juzanga, to to, że jest on naturalnym strzelcem, który może zdobywać punkty na każdym poziomie i nigdy nie czuje się pospieszny ani nie ma nadwątlonej pewności siebie. Nawet gdy piłka nie wpadała do środka, nie zmieniał wyboru uderzeń ani nie unikał puszczania piłki, a to jest trudna rzecz do nauczenia nawet niektórych doświadczonych graczy, więc miło było zobaczyć w debiutancie. Dodatkowo zauważyłem, jak płynna i konsekwentna była jego forma strzelania. Niezależnie od tego, czy był to skoczek za 3, czy 15 stóp, jego forma nigdy się nie zmieniła i zawsze wyglądał na zrównoważony po szybkim wypuszczeniu. Znowu coś, co nie jest tak powszechne, jak mogłoby się wydawać.

Innym graczem, który naprawdę mnie intryguje, jest Leandro Bolmaro, napastnik, który Jazz miał 6 stóp i 6 stóp w handlu Rudym Gobertem.

Jest zawodnikiem drugiego roku z Argentyny i naprawdę wydaje się, że ma narzędzia, aby być graczem typu „zrób to wszystko”. Jest dobrym podającym, ma dobry uchwyt, ma dużą długość, wie, jak wyjść z ciasnych sytuacji bez odwracania piłki, a także jest sprytnym strzelcem.

Więc to są dwaj gracze z listy, na których chcę mieć oko wyszkolone, ale jestem również podekscytowany, widząc, kogo jeszcze Jazz przyprowadzą pod koniec listy, gdy nadejdzie lato i kogo Jazz może podpisać się z innym dwukierunkowym lub kogo mogą dodać do listy Gwiazd. Może być trochę nieoszlifowanych diamentów.

Nowość w Jazzie

W tym tygodniu na „Nie do uratowania”

Wymeldować się “Nie do uratowania” prowadzonym przez Sarah Todd, reporterkę beatu Deseret News Utah Jazz i odwiecznego fana jazzu Grega Fostera (nie, nie tego Grega Fostera).

W tym tygodniu załoga składa hołd legendzie, Billowi Russellowi, zanim poruszy inne wiadomości NBA, a także najnowsze wiadomości o froncie Donovana Mitchella.

Podcast został przeniesiony do nowego kanału, więc pamiętaj, aby śledzić lub subskrybować, wyszukując „Nie do odzyskania” u swojego dostawcy podcastów.

Nowe odcinki ukazują się co tydzień. Możesz słuchać dalej Podcasty Apple, Spotify, Zszywacz i gdziekolwiek indziej przesyłasz strumieniowo podcasty.

Z archiwum

W tym tygodniu w historii jazzu

Chociaż nie jest to konkretnie związane z jazzem, pomyślałem, że jest to interesująca ciekawostka z NBA, którą fajnie byłoby się podzielić.

On Sierpnia 3, 1949, Basketball Association of America (BAA) połączyła się z National Basketball League (NBL), tworząc NBA. BAA obejmowały Boston Celtics, Minneapolis Lakers (później LA Lakers), New York Knicks, Philadelphia Warriors (później Golden State Warriors) i Rochester Royals (później Sacramento Kings). NBL obejmował Syracuse Nationals (później Philadelphia 76ers) i Tri-Cities Blackhawks (później Atlanta Hawks).

Jak spędzić czas poza sezonem

Teraz, gdy sezon jazzowy dobiegł końca, oznacza to, że mam trochę czasu, aby nadrobić zaległości, które kocham, ale nie mam na nie wystarczająco dużo czasu podczas sezonu NBA. Tutaj zasugeruję mój najnowszy sposób na zabicie czasu poza sezonem, a także skorzystam z twoich sugestii.

Spędzanie czasu z dobrymi ludźmi jest tak dobre dla duszy.

Jasne, to prawdopodobnie jedna z najbardziej oczywistych rzeczy, które każdy może powiedzieć, ale czuję, że czasami wpadamy w nasze codzienne cykle i zapominamy o uzupełnieniu się dobrym towarzystwem i pielęgnowaniu ważnych relacji.

W tym tygodniu spędziłam cudowny wieczór z moimi ulubionymi ludźmi. Było dobre jedzenie, rozmowa, serdeczny śmiech z brzucha i pod koniec nocy myślałem, że to jest dokładnie to, czego potrzebuję i że powinienem starać się robić to częściej.

Wiem, że życie może być zajęte i wiem, że znalezienie czasu na pracę dla dużej grupy może być trudne, ale jeśli potrafisz planować z wyprzedzeniem i wygospodarować trochę czasu na spędzenie z ludźmi, którzy cię budują i sprawiają, że czujesz się szczęśliwy, że powinieneś. Jak powiedziałem, to naprawdę karmi duszę.

Dodatkowe punkty

Wokół ligi

Wkraczając w ostatni rok swojej umowy, LeBron James i Lakers dyskutują o przedłużeniu.

miasto Oklahoma Thunder ponownie podpisał Mike Muscala.

Badanie Pogoń Celtics za Kevinem Durantem.

AP22102556671513.jpg

Leandro Bolmaro podczas przerwy w akcji przeciwko Chicago Bulls podczas drugiej połowy meczu koszykówki NBA w niedzielę 10 kwietnia 2022 r. w Minneapolis. Bolmaro został członkiem Utah Jazz w ramach handlu Rudym Gobertem, który wysłał Goberta do Timberwolves.

Craig Lassig, Associated Press

Leave a Comment