Vogt uderza w home run, poświęcenie lata, gdy A pokonuje Blue Jays 5-1

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

OAKLAND, Kalifornia. — Stephen Vogt uderzył w home run i wykonał lot ofiarny, racząc swojej rodzinie wspaniały występ zaraz po przybyciu na lato, a Oakland Athletics pokonało Toronto Blue Jays 5-1 w poniedziałek wieczorem.

Ramón Laureano również sięgnął głęboko, a Elvis Andrus miał na początku dublet w dwóch seriach, aby poprowadzić grę Cole’a Irvina dla „A”, który podczas pokazu fajerwerków 4 lipca zremisował z najlepszymi w sezonie 24 403 kibicami.

Niektórzy z nich skandowali „Wierzymy w Stephena Vogta!” w chórze przypominającym wiwaty, które stały się popularne podczas pierwszego występu weterana łapacza w klubie, który obejmował kilka nieoczekiwanych heroicznych występów.

Irvin wycofał swoich pierwszych 11 pałkarzy przed Vladimirem Guerrero Jr. podwoił się w czwartym, a później Alejandro Kirk zagrał singla z run-scoringiem. Trzeci bazowy A, Vimael Machin, rzucił się następnie w jego prawo i złapał ostrym ziemią Teoscara Hernándeza, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom.

Irvin (3-6) uderzył cztery i nie przeszedł pałkarza w najlepszym w sezonie ośmiu inningach, aby zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo w dziewięciu startach od powrotu z listy kontuzjowanych 22 maja. W tym odcinku był 0-5. , z czterema stratami z rzędu.

Vogt wykonał swoją część — znowu. W październiku 2013 r. wyprodukował zwycięski hit w play-offach, wygrywając 1:0 z Justinem Verlanderem i Tygrysami, które wysłały najlepszą z pięciu AL Division Series z powrotem do Detroit z remisem 1.

Praworęczny Alek Manoah (9-3) z Toronto został oznaczony w pięciu rundach i sześciu trafieniach w 5 2/3 inningów. Stracił szansę na remis Verlandera, teraz z Houstonem, i Tony’ego Gonsolina z Dodgers, aby uzyskać prowadzenie w głównej lidze w wygranych.

Gwiazda byłego A, Matt Chapman, otrzymał ciepłą owację, kiedy po raz pierwszy pojawił się na płycie w Toronto.

Przed meczem Chapman wrócił do Oakland ze swoją nową drużyną i trafił do klubu gości, gdzie w jego szafce witało go zdjęcie.

Poczuł pewne emocje w Koloseum po tym, jak A’s wymienili jego i Matta Olsona w marcu. W ostatnim sezonie poza sezonem A stracili także Seana Manaeę, Chrisa Bassitta i Marka Canhę. Menedżer Bob Melvin odszedł, aby poprowadzić Padres.

„To trudne, ponieważ wszyscy byliśmy razem, wszyscy biegaliśmy wiele lat z rzędu, a potem wszystko dzieje się naprawdę szybko” – powiedział Chapman. „To duża zmiana biegów dla wszystkich tam”.

Cieszy się, że jest teraz w Toronto, a Blue Jays są zachwycone, że go mają.

„Kochamy Matta Chapmana” – powiedział menedżer Blue Jays, Charlie Montoyo. „Dzięki niemu stanęliśmy się znacznie lepsi”.

Blue Jays: RHP Kevin Gausman, który stracił prawą nogę w przegranym 6:2 meczu z Tampa Bay w pierwszym meczu sobotniego doubleheada, przypisuje wyściółce jego korków ochronę kostki przed poważnymi obrażeniami. „Czuję, że muszę go przetestować, zanim tam wyjdę i spróbuję rzucić na niego 100 rzutów” – powiedział Gausman. „Chcesz móc to przetestować, ale też nie chcesz czegoś robić podczas testowania, aby to odsunąć dalej”. Zagrał w catch i zrobi to ponownie we wtorek, zanim Blue Jays określą jego status na pitching w piątek w Seattle. …. C Danny Jansen (złamanie Pinkie) był z Triple-A Buffalo na odwyku. … RHP Yimi García (naprężenie pleców) zdobył dwie bramki w jednym czystym inningu w Buffalo.

Lekkoatletyka: RHP Frankie Montas przejdzie we wtorek badanie MRI na swoim ramieniu po tym, jak opuścił niedzielny finał serii w Seattle z zapaleniem. Menedżer Mark Kotsay brzmiał optymistycznie, że Montas — przedmiot spekulacji handlowych — jest gotowy do następnego zwrotu w rotacji. “Robi świetne. Nie czuje, że to duży problem, więc to jest pozytywne” – powiedział Kotsay. … RHP Dany Jiménez, który 21 czerwca znalazł się na liście kontuzjowanych 15 dni z nadwyrężonym rzucającym się ramieniem, grał w łapanie i ma rozpocząć progresję rzutów.

LHP Yusei Kikuchi (3-4, 3,74 ERA) zdobywa kopca w Toronto we wtorek, pokonując 1:0 z 4,20 ERA w trzech startach przeciwko. Oakland w zeszłym roku. Ma 3,19 ERA w dziewięciu meczach w karierze przeciwko A. RHP Adrián Martínez (1-1, 6.30) rozgrywa środkowy mecz serii dla lekkoatletyki.

Więcej AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB i https://twitter.com/AP_Sports

Leave a Comment