W wyniku strzelaniny w Winston-Salem jedna osoba nie żyje, a jedna osoba jest ranna

Mężczyzna i nastolatek zostali aresztowani w wyniku zastrzelenia mężczyzny z Winston-Salem, po doniesieniach o strzelaninie.Przed przybyciem oficera, Miguel Angel Fuentes-Nava, lat 27, został zabrany z miejsca zdarzenia prywatnym samochodem. Wkrótce po przybyciu do szpitala, Fuentes-Nava został uznany za zmarłego. Ponadto 14-letnia ofiara została również przewieziona do szpitala prywatnym samochodem do szpitala, gdzie była leczona i wypuszczona z powodu stanu nie zagrażającego życiu. zranienie. Funkcjonariusze na miejscu strzelaniny wypatrywali podejrzanego i podejrzanego samochodu biorącego udział w strzelaninie, opisanego jako ciemny w kolorze Nissan Rogue. Chwilę później podejrzany samochód został zlokalizowany w bloku 800 Tara Court, w pobliżu Cole Village Apartments i przeprowadzono zatrzymanie ruchu. Pasażerowie samochodu uciekli z miejsca zdarzenia. Niedługo potem aresztowano dwóch podejrzanych.Policja twierdzi, że nie było to przypadkowe działanie, ponieważ podejrzani specjalnie zaatakowali Fuentes-Nava poza jego domem. Nieletni wydaje się być niezamierzonym celem, który został trafiony podczas spaceru ulicą, gdy doszło do strzelaniny, twierdzi policja. W środę policja oskarżyła Luisa Enrique Arellano Salinasa o morderstwo i utrudnianie pracy funkcjonariuszowi organów ścigania. Salinas został umieszczony w więzieniu hrabstwa Forsyth bez kaucji. Dodatkowo 17-latek został również oskarżony o morderstwo. „Śmierć Fuentes-Nava oznacza 15. zabójstwo w 2022 r., w porównaniu z dziewięcioma zabójstwami w tym samym okresie w 2021 r.” – napisano w komunikacie prasowym.

Mężczyzna i nastolatek zostali aresztowani w strzelaninie do mężczyzny z Winston-Salem.

Według policji we wtorek około 18:20 funkcjonariusze zareagowali na blok 1000 Leona Street, w pobliżu autostrady międzystanowej 40 i okolicy Thomasville Road, po doniesieniach o strzelaninie.

Przed przybyciem oficera 27-letni Miguel Angel Fuentes-Nava został zabrany z miejsca zdarzenia prywatnym samochodem. Wkrótce po przybyciu do szpitala Fuentes-Nava został uznany za zmarłego.

Dodatkowo 14-letnia ofiara została również przewieziona do szpitala prywatnym samochodem do szpitala, gdzie była leczona i wypuszczona z powodu urazu nie zagrażającego życiu.

Funkcjonariusze na miejscu strzelaniny wypatrywali podejrzanego i podejrzanego samochodu biorącego udział w strzelaninie, opisanego jako ciemny w kolorze Nissan Rogue. Chwilę później podejrzany samochód został zlokalizowany w bloku 800 Tara Court, w pobliżu Cole Village Apartments i przeprowadzono zatrzymanie ruchu. Pasażerowie samochodu uciekli z miejsca zdarzenia. Niedługo potem aresztowano dwóch podejrzanych.

Policja twierdzi, że nie był to przypadek, ponieważ podejrzani celowali w Fuentes-Nava poza jego domem. Nieletni wydaje się być niezamierzonym celem, który został trafiony podczas spaceru ulicą, gdy doszło do strzelaniny, mówi policja.

W środę policja oskarżyła Luisa Enrique Arellano Salinasa o zabójstwo i utrudnianie pracy funkcjonariuszowi organów ścigania. Salinas został umieszczony w więzieniu hrabstwa Forsyth bez kaucji.

Dodatkowo 17-latek został również oskarżony o morderstwo.

„Śmierć Fuentes-Nava oznacza 15. zabójstwo w 2022 r., w porównaniu z dziewięcioma zabójstwami w tym samym okresie w 2021 r.” – napisano w komunikacie prasowym.

.

Leave a Comment