Wiadomości Lily Peters na żywo: Policja informuje o zwłokach zaginionej dziewczyny znalezionej w Chippewa Falls w stanie Wisconsin

Policja kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa 10-letniej dziewczynki

W Wisconsin toczy się śledztwo po odkryciu ciała dziesięciolatka w Chippewa Falls, mieście około 90 mil na wschód od Minneapolis w Minnesocie.

Władze poinformowały, że szczątki Liliany „Lily Peters zostały znalezione w poniedziałek około 9:15 w zalesionym obszarze w pobliżu szlaku spacerowego przy Leinenkugel Brewing Company w Chippewa Falls.

Żaden podejrzany nie został aresztowany, a Departament Policji Chippewa Falls prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci jako możliwego zabójstwa. Podobnie jak wiele agencji w Wisconsin.

Według policji Lily była ostatnio widziana, gdy wychodziła z domu swojej ciotki w niedzielę wieczorem. Uważają, że wracała do domu, ale nigdy nie przybyła. Jej ojciec zadzwonił na policję około godziny 21:00, aby zgłosić jej zaginięcie.

Podczas pierwszych poszukiwań w niedzielę wieczorem nie udało się zlokalizować Lily, co doprowadziło do rozmieszczenia dodatkowych jednostek policji, w tym zespołów K9 i dronów, które zostały poproszone o pomoc.

1650982034

Rodzice wysłali list przez policję

Rodzice w Chippewa Falls zostali poinformowani przez policję w poniedziałek, że to oni „powinni dzielić się i angażować w dyskusję ze swoimi dziećmi na temat tego tragicznego wydarzenia w największym możliwym stopniu”, zgodnie z listem udostępnionym w mediach społecznościowych.

W liście, który został otrzymany przez WCCO, stwierdzono, że dodatkowe wsparcie będzie oferowane tym studentom, którzy go potrzebują, a policja będzie pracować nad uspokojeniem studentów i pracowników w następstwie śmierci Lily Peters.

Lily była uczennicą czwartej klasy w Parkview Elementary School i według mediów spotkają się we wtorek, aby zdecydować, jak poradzić sobie ze śmiercią i trwającym śledztwem w sprawie zabójstwa.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 15:07

1650980234

Przypomnijmy: Oświadczenie o problemach okręgu szkolnego

Okręg szkolny Chippewa Falls poinformował w poniedziałkowym oświadczeniu, że ściśle współpracuje z policyjnym śledztwem w sprawie śmierci Lily Peters.

„Jeśli masz jakiekolwiek informacje, skontaktuj się bezpośrednio z Wydziałem Policji Chippewa Falls. Nasze myśli są z rodziną w tym trudnym czasie ”- powiedział okręg szkolny.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 14:37

1650978434

Podsumowanie: Wszystko, co do tej pory wiemy

Lily podobno odwiedzała dom swojej ciotki w niedzielę i wyjechała na rowerze, aby wrócić do domu w niedzielę wieczorem. Kiedy nie wróciła do domu, jej ojciec zaczął się martwić i wezwał policję.

Jej ciało znaleziono w zalesionym obszarze w pobliżu Duncan Creek Trail, Chippewa Falls, poinformowała w poniedziałek policja. Sprawa jest obecnie traktowana jako śledztwo w sprawie zabójstwa.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 14:07

1650976634

Pomnik na miejscu zdarzenia

Niedaleko miejsca, w którym ostatnio widziano ją w Chippewa Falls w stanie Wisconsin w niedzielny wieczór, powstał pomnik dziesięciolatki, Lily Peters.

Na miejscu zostały pozostawione kwiaty i pluszowe zabawki, a także rysunek kredą z napisem: „Fly high Lily”, jak widać na poniższych zdjęciach.

Policja wciąż szuka podejrzanego w zabójstwie, po tym, jak w poniedziałek rano potwierdzono, że zwłoki należały do ​​Lily.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 13:37

1650974834

Społeczność „przezwycięży ten strach”, mówi policja

Szef wydziału policji w Chippewa Falls powiedział, że wierzy, iż społeczność może „przezwyciężyć ten strach” po śmierci Lily Peters.

„Wydarzenie takie jak to zagraża naszemu poczuciu bezpieczeństwa” – powiedział w poniedziałek szef policji Chippewa Falls, Matthew Kelm. „Wierzę jednak, że spotkamy się jako społeczność, aby przezwyciężyć ten strach”.

Wydawał się odpowiadać na obawy mieszkańców dotyczące szlaku turystycznego, z którego rzekomo zniknęła Lily w niedzielę wieczorem i został znaleziony w poniedziałek.

Pan Kelm dd nie podaje szczegółów dotyczących śmierci Lily, chociaż śmierć jest traktowana jako zabójstwo, a policja szuka podejrzanego. Nie było też jasne, jakie dowody znaleziono na miejscu zdarzenia.

Szlak w pobliżu miejsca, w którym zaginęła Lily Peters

(WCCO)

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 13:07

1650973034

Rodzice reagują na śmierć: „To dopiero teraz”

Rodzice Chippewa Falls opowiadali o swoim zaskoczeniu i szoku po śmierci Lily Peters.

Shelby Machnik, która powiedziała, że ​​jej trójka dzieci często bawiła się z Lily, powiedziała WCCO w poniedziałek, że „zawsze wydawała się naprawdę szczęśliwa”.

„Wiem, że moje dzieci ją kochały” – powiedziała pani Machnik. „Za każdym razem, gdy do niej przychodziła, spędzali z nią czas na zewnątrz, zawsze wydawała się naprawdę szczęśliwa. To dopiero teraz.”

Matka powiedziała, że ​​jej dzieci również korzystały z tej samej ścieżki spacerowej w pobliżu miejsca, w którym policja znalazła ciało Lily.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 12:37

1650971234

W sprawę zaangażowanych jest wiele agencji

W śledztwo w sprawie śmierci Lily Peters i poszukiwania podejrzanego zaangażowanych jest wiele organów ścigania.

Departament Policji Chippewa Falls powiedział, że jest wspomagany przez Wydział Dochodzenia Kryminalnego Departamentu Sprawiedliwości Wisconsin, Laboratorium Przestępczości Stanowej Wisconsin i kilka innych organów ścigania z całego miasta.

Wodospad Chippewa znajduje się około 90 mil na wschód od Minneapolis w stanie Minnesota.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 12:07

1650969434

Podsumowanie: Jak znaleziono jej ciało

Policja poinformowała, że ​​odkrycia ciała Lily Peters dokonano około godziny 9:15 w poniedziałek po tym, jak wiele organów ścigania zostało rozmieszczonych w Chippewa Falls w stanie Wisconsin.

Policja poinformowała, że ​​po wcześniejszym odkryciu jej roweru na parkingu, w zalesionym obszarze w pobliżu szlaku spacerowego w firmie piwowarskiej Leinenkugel w Chippewa Falls znaleziono ciało.

Później w poniedziałek biuro koronera hrabstwa Chippewa potwierdziło, że ciało należało do Lily Peters, a policja nazwała śmierć zabójstwem.

Zgłoszono jej zaginięcie około godziny 21:00 w niedzielę po tym, jak nie wróciła do domu ciotki.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 11:37

1650967634

Podsumowanie: Podejrzany na wolności

Przemawiając na briefingu prasowym w poniedziałek wieczorem, szef policji Chippewa Falls, Matthew Kelm, nie podał szczegółów dotyczących tego, jak mogła zginąć 10-letnia Lily Peters.

Powiedział, że żaden podejrzany nie był w areszcie i powiedział: „Prostym faktem jest to, że nie dokonaliśmy aresztowania w tej sprawie, więc podejrzany jest nadal na wolności”.

Policja przygotowała linię napiwków dla członków społeczności, aby mogli zadzwonić.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 11:07

1650965526

Podsumowanie: Mieszkańcy powiedzieli „być czujnym”

Szef policji Chippewa Falls Matthew Kelm powiedział, że ludzie powinni zachować czujność po odkryciu ciała Lily Peters.

„W tym momencie nie mamy nikogo w areszcie i chcę powtórzyć, że ludzie zachowują czujność, ponieważ może istnieć zagrożenie dla społeczeństwa” – powiedział Kelm podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Gino Spocchia26 kwietnia 2022 10:32

Leave a Comment