Wiadomości Trumpa dzisiaj: Wielka ława przysięgłych w sprawie w Nowym Jorku przeciwko byłemu prezydentowi zostanie rozwiązana, mówi raport

„Jestem bardziej uczciwym człowiekiem niż ty”: Trump kończy wywiad z Piersem Morganem

Raporty mówią, że wielki sąd zwołany przez Prokuraturę Okręgową na Manhattanie w celu wysłuchania dowodów przeciwko Trump Organization wygaśnie, ponieważ śledczy skonfrontują się z wątpliwościami co do siły sprawy przeciwko byłemu prezydentowi.

Próba, która trwa od czasu, gdy Trump był jeszcze na stanowisku, koncentruje się na rzekomych nieprawidłowościach w raportach finansowych Trump Organization. Prokurator okręgowy Alvin Bragg przekonywał, że wygaśnięcie ławy przysięgłych nie oznacza końca sprawy, twierdząc na początku tego miesiąca, że ​​„To śledztwo będzie podyktowane odkrytymi przez nas faktami”.

Tymczasem komisja selekcyjna 6 stycznia podobno rozważa, jak spróbować uzyskać zeznania od przywódcy mniejszości, Kevina McCarthy’ego, po tym, jak dalsze wycieki audio pokazały, że omawia on odpowiedzialność pana Trumpa za zamieszki z 6 stycznia.

Wydaje się, że McCarthy przetrwał wydanie nagrania, a tylko kilku przedstawicieli skrajnej prawicy zwróciło się przeciwko niemu. Kongresmen z Florydy, Matt Gaetz, wystąpił przeciwko przywódcy GOP, skarżąc się, że on i jego zastępca Steve Scalise „mają poglądy na temat prezydenta Trumpa i mnie, którymi podzielali się podczas rozmów telefonicznych z Liz Cheney, a nie z nami”.

1651144790

Ekspert Fox News zrywa z Trumpem po aprobacie Vance

Poparcie Donalda Trumpa dla JD Vance’a w Senacie Ohio sprawiło, że wielu Republikanów drapało się po głowach, biorąc pod uwagę Wieśniak Elegy długa historia apostazji anty-Trumpa, jak również jego korporacyjne powiązania.

Prawicowy prezenter telewizyjny i radiowy Mark Levin, który w ostatnich latach wyrobił sobie reputację oddanego sojusznika Trumpa, teraz dołączył do opozycji, zamiast tego trzymał się innego prawicowca walczącego z MAGA, dotychczasowego lidera Josha Mandela.

Ale jak zauważył w odpowiedzi Jonathan Swan z Axios, Levin nie zawsze przyjmował czystą linię Trumpa.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 12:19

1651141908

Fox News dosłownie cytuje Marjorie Taylor Greene

Marjorie Taylor Greene zeszłej nocy miała okazję porozmawiać z Laurą Ingraham z Fox News o swoich wiadomościach do Marka Meadowsa w czasie zamieszek 6 stycznia, wiadomościach, w których hardkorowa kongresmenka wydawała się przekazywać prośby innych członków, aby administracja Trumpa narzuciła to, co ona tłumaczone jako „prawo marszałkowskie”.

I z jakiegoś powodu producenci programu pani Ingraham wydawali się skłonni pozwolić, by słowa pani Greene mówiły same za siebie.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 11:31

1651140017

Książka: Manchin został zaproszony do ucieczki do GOP

Jonathan Martin i Alex Burns To nie przejdzie nadal przynosi wiadomości, i to nie tylko na froncie 6 stycznia. We fragmencie udostępnionym przez Manu Raju z CNN, obaj autorzy opowiadają, jak niektórzy z mniej skrajnych senatorów republikanów podjęli wysiłek, aby Joe Manchin przeszedł na ich stronę. A powodem, dla którego tego nie zrobił, piszą autorzy, był Mitch McConnell.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 11:00

1651138347

Tucker Carlson lobbował Trumpa za poparciem JD Vance’a – raport

Ponieważ JD Vance najwyraźniej wspina się na szczyt głównego pola Senatu Ohio po otrzymaniu poparcia Donalda Trumpa, Toczący Kamień ma przyprawiającą o zawrót głowy historię o tym, jak prezydent lobbował, by przekonać kogoś, kto wcześniej krytykował go jako „Amerykańskiego Hitlera”.

Według magazynu, Tucker Carlson z Fox News mocno lobbował w imieniu pana Vance’a i włożył wiele wysiłku, by zaimponować Trumpowi, że główny republikański działacz wspierający innego kandydata z Ohio, Josha Mandela, był zasadniczo zboczeńcem:Po obiecaniu Trumpowi, że Vance jest z nim w tej sprawie, pomimo wcześniejszych komentarzy kandydata na Trumpa, Carlson – według trzech źródeł zaznajomionych z tą sprawą – zwrócił się do ponurej argumentacji końcowej. „Nie można ufać” Davidowi McIntosh, prezesowi Conservative Club for Growth i głównym zwolennikiem rywala Vance’a, Josha Mandela, twierdzi Carlson. McIntosh właśnie zakończył rozmowę telefoniczną z Trumpem podczas tego samego południowego spotkania. Powodem, jak twierdzi Carlson, jest to, że McIntosh ma wstydliwy i „przewlekły” osobisty nawyk seksualny…

Trump wykazał już długie, stałe zainteresowanie własnym życiem seksualnym Mandela, po spędzeniu miesięcy potajemnie wyrzucanie i rozpowszechnianie lubieżnych, niezweryfikowanych plotek że słyszał o rzekomych rozpustnych kontynuacjach Mandela. Komentarze Carlsona na temat skłonności patrona Mandela wywołały u Trumpa i jego syna śmiech.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 10:32

1651135951

Raport: Wielka ława przysięgłych w śledztwie Trumpa ma zostać rozwiązana

Wśród wielu dochodzeń prawnych w sprawie Donalda Trumpa i jego spraw, śledztwo prokuratora okręgowego Manhattanu w sprawie zarzutów oszustwa jest jednym z bardziej niespokojnych, a obecny urzędnik Alvin Bragg najwyraźniej nie jest przekonany o sile sprawy pomimo lat pracy.

Teraz doniesienia mówią, że wielka ława przysięgłych, która ma wysłuchać dowodów w sprawie, ma zostać rozwiązana. Według ABC News od stycznia nie słyszało nawet żadnych dowodów.

Przeczytaj więcej poniżej od John Bowden.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 09:52

1651133992

Elon Musk ma sugestię dotyczącą Truth Social

Pomimo próśb prawa do Elona Muska, by pozwolił Donaldowi Trumpowi wrócić na Twittera, były prezydent do tej pory nalegał, że pozostanie na swojej własnej platformie społecznościowej, Truth Social, pomimo katastrofalnego spadku zaangażowania i faktu, że zamieszczone na nim tylko raz.

Teraz Musk ma sugestię zmiany marki Truth Social: „Truth Social (straszna nazwa) istnieje, ponieważ Twitter cenzurował wolność słowa”, napisał na Twitterze. – Zamiast tego powinien nazywać się Trąbka!

Ta sama nazwa została również zasugerowana przez kongresmana z Georgii Andrew Clyde’a w 2021 roku, po tym, jak Trump został po raz pierwszy wyrzucony z Twittera.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 09:19

1651131909

Trump mówi, że bał się ataku „niebezpiecznymi owocami”

Były prezydent Donald Trump powiedział, że obawia się, że zirytowani protestujący uderzą go „bardzo niebezpiecznymi” owocami na jego wiecach wyborczych.

„Chciałem, aby ludzie byli gotowi, ponieważ byliśmy zaalarmowani, że będą owocować” – powiedział Trump w zeznaniu w październiku 2021 r., zgodnie z transkrypcją postępowania złożonego w sądzie we wtorek.

45. prezydent USA powiedział, że “pomidory są złe” i że “niektóre owoce są dużo gorsze”, Washington Post zgłoszone.

„Ale to bardzo niebezpieczne. … Pamiętam to konkretne wydarzenie, bo wszyscy byli w pogotowiu. Zamierzali uderzyć mocno – mieli zamiar mocno uderzyć ”- powiedział.

Pan Trump testował w cywilnym procesie złożonym przez grupę protestujących, którzy twierdzą, że zostali zamordowani przez jego ochroniarzy w 2015 roku.

Andrzej Niegrzeczny28 kwietnia 2022 08:45

1651124816

Oto, co republikańscy kandydaci wydali na łaskę w posiadłości Trumpa

Niezależny zebrał dane z dokumentów Federalnej Komisji Wyborczej od początku 2021 r. do końca marca 2022 r., z których wynika, że ​​kandydaci republikańscy wydali 1,28 mln USD w nieruchomościach Trumpa na Florydzie, Nowym Jorku, Kalifornii, Waszyngtonie i Las Vegas.

Jednym z największych źródeł dochodów był klub Mar-a-Lago pana Trumpa, w którym dawny prezydent opuścił obóz.

Od 2021 r. kandydaci wydali w klubie Palm Beach ponad 700 tys. dolarów – niektórzy z nich po otrzymaniu jego poparcia, jak w przypadku reprezentanta Teda Budda, kandydującego do Senatu w Północnej Karolinie.

Alisha Rahaman Sarkar28 kwietnia 2022 06:46

1651122659

Piers Morgan Uncensored z Trumpem traci 100 000 widzów

Drugi odcinek serialu telewizyjnego Piers Morgan Uncensored z byłym prezydentem Donaldem Trumpem obejrzało około 100 000 osób mniej niż debiut.

W specjalnym wydaniu, które wyemitowano 26 kwietnia na nowo uruchomionym kanale talkTV, znalazła się końcowa część wywiadu Morgana z panem Trumpem.

Według Deadline odcinek obejrzało przez godzinę średnio 200 000 osób. To wciąż więcej niż oglądalność BBC News i Sky News, ale znacznie mniej niż poniedziałkowa premiera, która miała średnio 317 000 widzów.

W jednogwiazdkowej recenzji pierwszego odcinka Uncensored, Niezależni Nick Hilton opisał to jako „prawdziwie torturowany kawałek transmisji”.

Alisha Rahaman Sarkar28 kwietnia 2022 06:10

1651120774

McCarthy zapewnia kolegów, że nigdy nie prosił Trumpa o rezygnację

Przywódca Izby Reprezentantów Kevin McCarthy, broniąc swoich prywatnych rozmów, zapewnił swoich kolegów, że nigdy nie prosił byłego prezydenta Donalda Trumpa o ustąpienie z powodu zamieszek na Kapitolu 6 stycznia.

Było to pierwsze spotkanie pana McCarthy’ego twarzą w twarz z Republikanami Izby Reprezentantów w związku z konsekwencjami jego krytyki pod adresem byłego prezydenta i najbardziej skrajnie prawicowych członków partii.

Jeden z republikanów na sali powiedział, że spotkanie było „oczyszczające” dla prawodawców, podczas gdy inny wyraził przekonanie, że McCarthy będzie „następnym mówcą”, według Associated Press.

„Ma poparcie konferencji, a nawet trochę” – powiedział Rep Dan Meuser, opuszczając prywatną sesję w siedzibie GOP. „Macie obsesję na punkcie 6 stycznia. Nikogo to nie obchodzi ”- powiedział dziennikarzom przedstawiciel Glenn Grothman, dodając, że„ to historia ”.

Alisha Rahaman Sarkar28 kwietnia 2022 05:39

Leave a Comment