Wilgi przegrywają z Aniołami, 7-6; Ellis odchodzi z dyskomfortem w ramionach; Możliwy rozkład jazdy Rutschmana

Chris Ellis, który został dodany do początkowej rotacji Orioles, gdy John Means znalazł się na liście kontuzjowanych, opuścił niedzielny mecz po tym, jak zmierzył się z pięcioma pałkami z powodu dyskomfortu w prawym ramieniu.

Ellis pozwolił na jedno uderzenie, przeszedł trzy i uderzył w pałkarza. Cała piątka biegaczy zdobyła punkty. Travis Lakins zwolnił Ellisa i pozwolił na wielkiego szlema z Jo Adell, a Orioles przegrywali 6:0, zanim zanotowali odpad. Walczyli, aby zremisować wynik, 6-6, ale przegrali, 7-6

„Coś wydawało się nie w porządku” z Ellisem, menedżer Brandon Hyde powiedział w programie telewizyjnym Orioles po meczu. Uważał, że w najlepszym interesie Ellisa jest szybkie usunięcie go.

Trey Mancini uderzył w swój pierwszy home run od 3 wrześniar & D2021, strzał z trzech serii, a Austin Hays miał swój pierwszy homer w sezonie, strzał z dwóch serii, aby przywrócić Orioles.

Miotacze wilga chodzili po dziewięciu pałeczkach Angels, w sezonie. Do tej pory nie wystawili więcej niż pięć spacerów. Sześć miotaczy pozwoliło na sześć trafień w Los Angeles, po dwa dla Shohei Ohtani i Mike’a Trouta.

Przegranym był Mike Baumann (1-2).

Orioles (6-10) wygrali dwa z trzech z Aniołami (9-7).

Co dalej z rotacją? Jeśli Ellis nie będzie przez dłuższy czas, najbardziej logicznym wyborem na jego miejsce jest leworęczny Alexander Wells.

Wells otrzymał opcję Triple-A Norfolk 17 kwietniaten po tym, jak rzucił dwa bezbramkowe rundy przeciwko New York Yankees. Był z Orioles w Oakland i Anaheim.

W sobotę kolej na Ellisa. Gdyby Orioles umieścili go na liście kontuzjowanych, mogliby na razie dodać środek doraźny, a następnie odwołać Wellsa na początek.

Rozkład jazdy Rutschmana: Catcher Adley Rutschman ma zagrać w tym tygodniu w High-A Aberdeen, gdy rozpoczyna rehabilitację od napiętego prawego mięśnia trójgłowego. Rutschman, który doznał kontuzji w pomniejszym meczu wewnątrzskładowym 11 marcatenprzegapił wiosenne treningi ligowe.

IronBirds są w domu od wtorku do niedzieli, a Rutschman prawdopodobnie przeniesie się do Double-A Bowie. Baysox będzie w domu od 3 majar & D-8ten.

Rutschman prawdopodobnie zagra w Norfolk w końcowej części odwyku. Przypływy są w domu od 10 majaten-15ten.

Jeśli szukasz możliwego debiutu Rutschmana z Orioles, drużyna rozpocznie siedmiomeczową drużynę przeciwko Yankees i Tampa Bay Rays 16 majaten.

Prospekt na boisku DL Hall, który opuścił większość ostatniego sezonu z powodu kontuzji łokcia, również dołącza do Rutschmana w Aberdeen, ale próba odgadnięcia jego pierwszego występu w lidze jest trudniejsza. Orioles próbują ograniczyć innings Halla.

Uwagi: Po poniedziałkowym dniu wolnym Orioles kończą swoją 10-meczową podróż z trzymeczową serią przeciwko Yankees. Jordan Lyles (1-1, 3,52) zmierzy się we wtorek wieczorem z Luisem Severino (1-0, 2,08). Tyler Wells (0-2, 6,75) i Jordan Montgomery (0-1, 2,60) zaplanowali rozgrywkę w środę. W czwartkowe popołudnie o 13:05 Bruce Zimmermann (1-0, 1.20) zmierzy się z Jamesonem Taillonem (1-1, 3.07).

Pomniejsza aktualizacja ligi: Ofelky Peralta (0-1) pozwolił na cztery przejazdy i wycofał się tylko z jednego pałkarza, a starter Cody Sedlock zrezygnował z czterech przejazdów w trzech rundach, gdy Norfolk przegrał z Durham 14:5. Prawy obrońca Tyler Nevin miał swój trzeci z rzędu mecz trzech trafień. Innocent uderza .382. Shortstop Richie Martin wykonał swój pierwszy home run, a lewy obrońca Robert Neustrom trafił trzy rundy home run, jego trzeci.

Drugi bazowy Jordan Westburg i środkowy obrońca Adam Hall mieli po dwa trafienia w przegranej 3:2 z Akronem Bowiego w 10 inningach.

Prawy obrońca Dontá Williams po raz pierwszy w sezonie u siebie pojechał, gdy Aberdeen przegrał z Greensboro 4:3 w 10 inningach. Williams i shortstop Collin Burns mieli po dwa trafienia.

Starter Moises Chace pozwolił na cztery przejazdy na cztery trafienia, a wycofał się tylko z dwóch pałkarzy, gdy Low-A Delmarva przegrała z Myrtle Beach 7:4.

Leave a Comment