Wilki to najgłębsza drużyna w lidze

Tim Connelly i Minnesota Timberwolves mieli gorączkowy sezon poza sezonem, próbując przygotować się do nastawienia na „mistrzostwo lub popiersie” w sezonie 2022-23.

Śledząc Rudy Gobert handel, wielu fanów Wilków, włącznie ze mną, mieli wątpliwości co do składu dyżurów. Ale Wilki wyglądają jak najmocniejszy zespół w NBA zaledwie dwa miesiące przed rozpoczęciem obozu treningowego we wrześniu.

Minnesota nigdy nie była znana jako miejsce docelowe dla wolnych agentów, więc budowanie zespołu poprzez transakcje i draft było jedynym sposobem na ulepszenie składu. Jednak z jakiegoś powodu ten okres poza sezonem był zupełnie inny. Może dlatego, że Wilki mają teraz czterech zawodników kalibru All-Star, ofensywnego geniusza na czele lub nowego właściciela. Bez względu na powód, gracze teraz zobacz Wilki jako drużyna, która wygra mecze.

Z wyjątkiem handlu, Timberwolves uzupełnili swój harmonogram w obozie treningowym z niedawnym nabyciem Eric Paschall. 25-letni napastnik pojawi się tutaj z dwustronną transakcją, co jest niesamowitą wartością dla gościa, który zaledwie trzy lata temu trafił do pierwszej drużyny All-Rookie.

Podpisanie Paschall potwierdziło mój pozasezonowy pogląd na Wilki. Są głębokie, ale jak głębokie są? Zanim przyjrzymy się powodom dlaczego, poniżej znajduje się krótkie spojrzenie na to, jak moim zdaniem powinien wyglądać wykres głębokości dla Timberwolves:

Niesamowite strzelanie na ławce

Podczas gdy Malik Beasley być może nie był zbyt konsekwentny zza łuku w zeszłym sezonie, łącząc prawie 40% swoich trójek, nadal brakowało strzelania z ławki po jego odejściu. Jasne, chłopaki lubią Jaylen Nowell oraz Taureński Książę mają solidne trzypunktowe uderzenia, ale Wilki wciąż potrzebowały pomocy na tym froncie.

Wilki uzyskały to poprzez podpisanie Bryn Forbes oraz Austin Rivers, który strzelił ponad 34% z trzech z poprzedniego sezonu. To daje czterech facetów, którzy mogą wkroczyć do gry i zapewnić konsekwentne zagrożenie z głębi ławki.

Głębokość na 4 i 5

Nie tylko strzela w górę iw dół skład Minnesoty, ale mieszanie różnych talentów w 4 i 5 wydaje się być świetnym elementem tego zespołu Wilków. Zaczynając od Miasta Karl-Anthony i Gobert, wszyscy wiemy, że Gobert przoduje w tym, czego brakuje Townsowi i na odwrót. Dlatego nie jest trudno zobaczyć, jak ta para działa dla Wilków.

Wilki też będą miały Kyle Anderson oraz Naz Reid jako duet schodzący z ławki. Podobnie jak Towns i Gobert, Anderson jest zaciekły konkurent on obrony. Świetna praca posta Naza Reida w ofensywie czyni go jednym z lepszych obrońców w dzisiejszym meczu.

Josh Minott oraz Nathan Knight z pewnością prace są w toku, ale ich talent może sprawić, że będą podstawą w Minnesocie przez wiele lat. Chociaż widzieliśmy Minotta grającego tylko w rozgrywkach Summer League, błyski, które pokazał, przyniosły mu 4-letni kontrakt z Wilkami o wartości 6,8 miliona dolarów.

Knight był aktywny przez 37 meczów z Minnesotą w zeszłym sezonie, pokazując swoje duże odbicia i umiejętności latania. W odpowiedzi na ten solidny sezon ponownie podpisał kontrakt z Wilkami w standardowym kontakcie po tym, jak w zeszłym sezonie był w obozie.

Ogólni zwycięzcy

Last but not least, Timberwolves po prostu mają zwycięzców w swoim składzie. Począwszy od Goberta, Prince’a i Andersona, aż do Riversa i Forbesa, ta lista jest pełna facetów, którzy wygrali na wysokim poziomie. Wiedzą, czego potrzeba, aby konsekwentnie być zagrożeniem w lidze. To coś, czego Wilki nie miały od dłuższego czasu.

Patricka Beverleya był kochany w Minnesocie, ponieważ przyniósł zwycięską kulturę do zespołu, który był tego pozbawiony przez tak długi czas. Tom Thibodeau przyniósł Jimmy Butler zrobić to samo, ale wszyscy wiemy, jak potoczyło się to dla obu stron. Podczas gdy Beverley pozostawi pustkę przywódczą, Minnesota wykonała świetną robotę, starając się, aby wszyscy gracze wypełnili podobną rolę. Może nie w tak burzliwy sposób, ale tworząc zwycięską kulturę.

Wilki doświadczyły więcej szumu poza sezonem niż od lat. Wilki w końcu przykuły uwagę przeciwników. Niektórzy mogą powiedzieć, że nadgorliwość jest nazywać tę drużynę najgłębszą w lidze. Ale moim zdaniem są to Rów Mariański NBA.

Leave a Comment