Wirusowe zdjęcie Petera Doocy, Jen Psaki wzbudza zainteresowanie ponad wysokością

Obraz dwojga ludzi, którzy często kłócili się w Białym Domu, pojawia się w mediach społecznościowych, a różnica wzrostu między nimi jest zaskakująca.

Fox News Korespondent Białego Domu Peter Doocy w piątek po południu opublikował swoje zdjęcie z ustępującym sekretarzem prasowym Białego Domu Jen Psaki i szybko stał się popularnym tematem na Świergot.

Zdjęcie przedstawia Doocy górującego nad Psaki, gdy obaj stoją razem i uśmiechają się do kamery. Zdjęciu z Doocy towarzyszy również podpis: „Koniec ery w sali odpraw Brady’ego! Powodzenia @jrpsaki”.

List Doocy życzący sekretarzowi prasowemu Białego Domu powodzenia zbiega się w piątek z zakończeniem kadencji Psakiego w administracji Bidena. Jej wyjście przychodzi po wskazanych raportach że planuje ustąpić, aby zająć stanowisko z MSNBC.

Zdjęcie sekretarza prasowego Białego Domu Jen Psaki i korespondenta Fox News Petera Doocy’ego było popularnym tematem na Twitterze. Powyżej Psaki macha na pożegnanie po ostatniej odprawie prasowej Białego Domu w Waszyngtonie, DC, 13 maja 2022 r.
Drew Angerer / Getty Images

Wielu użytkowników Twittera skomentowało różnicę wysokości między nimi.

Jeden osoba stwierdziła, że ona „nie zdawała sobie sprawy, że ona [Psaki] była tak malutka „i że jej” postura za podium była tak imponująca, że ​​nie zauważyłem ”.

Jeszcze jeden osoba to nazwała „świetne zdjęcie” i że „nie miał pojęcia o tobie [Doocy] były takie wysokie !!”

Trzeci Oskarżony użytkownik Twittera Doocy użycia „promienia zmniejszającego się na niej”.

Ktoś inny skomentował to “Dang, czy ona jest malutka czy co ???”

Clayton Tramel zadał pytanie o różnica wzrostu między nimi, pytając: „Czy ona jest tak niska, czy ty tak wysoki? A może jedno i drugie?”.

W filmie opublikowanym na Twitterze Psaki stwierdziła, że ​​„podpisuje się jako sekretarz prasowy Białego Domu”, nazywając swój czas na stanowisku „zaszczytem życia”. Zakończyła klip mówiąc, że nie może się doczekać, aby zobaczyć swojego następcę i innych członków zespołu prasowego Białego Domu „w nadchodzących miesiącach”.

Psaki rezygnuje po 15 miesiącach pracy. Była pierwszą i jedyną sekretarz prasową administracji Bidena.

Podczas odpraw prasowych Psaki i korespondent Fox News White House często brali udział w sparingach. Obaj się starli nad początkami COVIDten Decyzja Białego Domu o wycofaniu się Afganistanu i Florydy kontrowersyjne prawa rodzicielskie w prawie oświatowymktóre przeciwnicy powszechnie nazywają prawem „Don’t Say Gay”.

W zeszłym miesiącu w jednym z odcinków Pod Save America podcast, Psaki stwierdził, że DoocyPytania sprawiały, że czasami brzmiał jak „głupi syn ab ** ch”.

„Pracuje dla sieci, która dostarcza ludziom pytań, które nie dotyczą żadnej osoby, w tym Petera Doocy, ale mogą sprawić, że ktoś zabrzmi jak głupi syn ab ** ch” – powiedział Psaki.

W zeszłym tygodniu Biały Dom ogłosił umieszczenie Psakiego. Obecny zastępca sekretarza prasowego Białego Domu Karine Jean-Pierre przejmie teraz tę rolę, stając się główną osobą, której zadaniem jest przekazanie przesłania administracji Bidena opinii publicznej i członkom prasy opisującej Biały Dom.

Zostając sekretarzem prasowym Białego Domu, Jean-Pierre przeszedł do historii jako pierwsza czarnoskóra kobieta i pierwsza osoba otwarcie LGBTQ na tym stanowisku.

Newsweek skontaktował się z Fox News i Białym Domem w celu uzyskania komentarza.

Leave a Comment