Wózki inwalidzkie i udary mózgu? Niektórzy zaszczepieni przeciw COVID w Kanadzie mieli brutalne reakcje

Odkrycie prawdy o skutkach ubocznych szczepionki COVID zajmie dekady. Niektóre, o których już wiesz. Skrzepy krwi spowodowane przez szczepionkę Johnsona i Johnsona są dobrze znane. Jednak nadal nie ma się czym martwić. Mam ten strzał. Jeszcze nie zamieniłem się w jaszczurkę. Kobiety, które stosują antykoncepcję, częściej tworzą zakrzep niż w przypadku tej szczepionki. Zarażenie COVID stwarza większą szansę na uzyskanie zakrzepu niż przyjęcie tej szczepionki. Mimo to cała debata na temat szczepionek zamieniła się w cyrk. Eksperci medyczni prawdopodobnie nigdy nie powinni traktować tej szczepionki jak srebrnej kuli dla COVID. Przypomina to szczepionkę przeciw grypie w tym sensie, że jeśli ją dostaniesz, nadal będziesz podatny na infekcję, chociaż twój przypadek nie będzie tak ciężki. Ale eksperci nie mogli tego powiedzieć z obawy, że mogą brzmieć jak Trump, który porównał COVID do grypy. W końcu przy tej szczepionce tak spadły chipsy. Teraz ostatnie zielone światło otrzymali nasi najmłodsi obywatele, którzy tak naprawdę nie są zagrożeni, z wyjątkiem tych z wcześniej istniejącymi schorzeniami. A teraz rozmawiamy o tym, żeby co sześć miesięcy dostawać booster. Tak, mogę ci powiedzieć, że nawet najbardziej bojący się COVID rodzic nie będzie dźgał swojego dziecka 456 razy w roku. Niektórzy to zrobią — i zobaczymy, co stanie się pod koniec tego eksperymentu laboratoryjnego, ale ta awersja przez miesiące do mówienia o skutkach ubocznych musi pochłonąć społeczność ekspertów medycznych w kolejne fiasko w zakresie public relations.

W Kanadzie stan monitorował pierwszą falę zaszczepionych przeciwko COVID, z których niektórzy mieli poważne skutki uboczne. Jeden z nich miał udar, który był powiązany ze szczepionką COVID, co spowodowało, że lekarze w Kolumbii Brytyjskiej zainwestowali, aby temu zapobiec komuś innemu. Odbyła się również dyskusja na temat możliwego związku między osobami otrzymującymi szczepionkę a zespołem Guillain-Barre i porażeniem Bella. Słuchaj, to nie jest jakiś dymiący pistolet, ale może być. Health Canada powiedział, że jest to powiązanie, chociaż jest to bardzo rzadkie. Powinna być przynajmniej recenzja, ale każdy, kto mówił o skutkach ubocznych, został wrzucony do gułagu (poprzez Vancouver niedz.):

Ponieważ Kolumbijczycy brytyjscy zaczęli otrzymywać szczepienia przeciwko COVID-19 w grudniu 2020 r. i pierwszej połowie 2021 r., urzędnicy ds. Zdrowia za kulisami uważnie śledzili poważne skutki uboczne strzałów, zgodnie z dokumentami wydanymi niedawno na mocy ustawy o wolności informacji .

Chociaż opublikowana 42-stronicowa publikacja zawiera niewiele przykładów poważnych reakcji, te, które zostały oznaczone, wywołały natychmiastowe reakcje ze strony liderów zdrowia, którzy monitorowali miliony Kanadyjczyków otrzymujących nowe szczepienia.

E-mail z 7 czerwca 2021 r. do dr. Bonnie Henry, prowincjonalny urzędnik ds. zdrowia w Kolumbii Brytyjskiej, ujawniła, że ​​osoba w regionie Interior Health doznała „poważnego udaru” po otrzymaniu szczepionki Pfizera, co zostało uznane za „niepożądaną reakcję” na zastrzyk.

„Lekarze w Kolumbii Brytyjskiej… zgadzają się, że szczepionka była katalizatorem jego udaru. Nie możemy tego zmienić (zredagowano nazwę), ale zbadanie tego może uniemożliwić komuś inny taki sam wynik ”- powiedział e-mail. Nazwa nadawcy została usunięta.

[…]

Na początku czerwca 2021 r. Norm Letnick MLA w Kelowna-Lake Country otrzymał e-mail od wyborcy, w którym wyraził obawy dotyczące mężczyzny, u którego rozwinął się zespół Guillain-Barré i porażenie Bella wkrótce po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca. Pacjent został wypisany ze szpitala na wózku inwalidzkim, a jego powrót do zdrowia oszacowano na nawet rok, czytamy w e-mailu.

„To naprawdę bolesne widzieć tego (mężczyznę) tak szybko ubezwłasnowolnionego przez tę szczepionkę” – napisała kobieta do Letnicka.

Wiadomość e-mail została przesłana do Henry’ego, który powiedział, że Guillain-Barré jest najczęściej związany z infekcją, „ale był powiązany ze szczepieniem”. Powiedziała, że ​​​​Centrum Kontroli Chorób BC zostało zaalarmowane, a sprawa jest przedmiotem dochodzenia.

Health Canada twierdzi, że „istnieje niewielka liczba doniesień o ludziach, u których rozwinęło się to rzadkie zaburzenie (Guillain-Barré)” po przyjęciu szczepionek AZ i Johnson & Johnson.

Wojny szczepionkowe się skończyły. Ci, którzy mieli się zaszczepić, otrzymali już zastrzyk i dopalacze. Ci, którzy chcą się powstrzymywać, zrobią to mimo wszystko. Spiskami na temat szczepionki pielęgnują tylko ci sami ludzie, którzy ją sprzedają. Pamiętaj, kiedy chciały firmy farmaceutyczne okres oczekiwania ponad 50 lat zanim odpowiedzą na prośby FOIA dotyczące szczepionki? Mają też całkowity immunitet prawny. Musi być miło.

.

Leave a Comment