Wyszłam za nianię, która jest ode mnie 20 lat młodsza

Zatrudnił „najgorszą” nianię – i dostał żonę.

W 2014 roku rozwiedziony właściciel firmy z Long Island, Ben Romano, zatrudnił 23-letnią Krystle do opieki nad jego trójką dzieci. Matka jednego nie była właściwie boginią domową.

„W tym czasie desperacko szukaliśmy niani. Pracowałem i miałem pełną opiekę, więc potrzebowałem kogoś, kto zaopiekuje się dziećmi ”- powiedział Ben, 49 lat, News Dog Media.

„Zatrudniliśmy Krystle i naprawdę była najgorszą nianią, jaką kiedykolwiek mieliśmy! Jej gotowanie było okropne, sprzątanie domu było okropne, a ona była okropna w praniu ”.

Rozmawiał ze swoją córką Francescą o słabym występie Krystle i zdecydował, że musi iść.

„Ale Francesca płakała i błagała, żebym jej nie zwalniał. Powiedziała, że ​​Krystle była naprawdę miła i sprawiła, że ​​znów poczuła się jak mała dziewczynka. To zdecydowanie przykuło moją uwagę. Krystle nie była dobrym opiekunem domowym, ale podobało mi się, że uszczęśliwia moje dzieci ”- powiedział o swoim potomstwie Frankie, 22 lata, Juliannie, 19 lat i Sal, 17 lat.

Ben i Krystle Romano pobrali się w 2017 roku
Instagram / @krystlekayture

Zamiast dać jej but, w końcu dał jej pierścionek. Para zakochała się i wyszła za mąż w 2017 roku, mimo że Kryształy jest o 20 lat młodszy, a najstarszy ma tylko siedem lat.

Ich związek stał się wirusowy na TikTok z powodu ich wyjątkowego spotkania.

Para początkowo była wobec siebie apatyczna, ale Ben przyznał, że pociąga go jego podopieczny po tym, jak pewnego wieczoru zobaczył ją ubraną. 29-letnia Krystle rozgrzewała się dłużej.

Ben Romano nazywa byłą nianię Krystle amuletem szczęścia
Ben nazywa Krystle amuletem przynoszącym szczęście.
Instagram / @krystlekayture

„Nie lubiliśmy się, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy – nienawidziłam Bena, jeśli mam być szczera” – powiedziała. „Ale z czasem zaczęliśmy rozmawiać, a potem zaprosił mnie i mojego syna na Boże Narodzenie. Nie miałem zamiaru się pojawić, ale dzieci błagały, żebym przyszedł. Kiedy przyjechałam w Wigilię, poruszyły mnie wszystkie prezenty, które Ben kupił dla mojego syna. To był punkt zwrotny – zdałem sobie sprawę, że był miłym facetem ”.

Niedługo potem jego dzieci pojechały na Florydę odwiedzić rodzinę, więc wysłała mu SMS-a, aby sprawdził, co u nich, i nawiązali relację SMS-ową. Para poszła na randkę, ale trzymała ją przed dziećmi, które w końcu zobaczyły, jak trzymają się za ręce i krzyczą z podniecenia.

Ben i Krystle Romano ze wspólnym potomstwem
Ben i Krystle Romano ze wspólnym potomstwem.
Instagram / @krystlekayture

Teraz para ma szczęśliwą mieszaną rodzinę, w tym 10-letniego syna Krystle, Kashtona. Mimo to często mylona jest z córką Bena.

„Kiedy spędzamy wakacje razem jako rodzina lub pozujemy do rodzinnego portretu, ludzie mylą Krystle z jedną z moich trzech córek. Nie przeszkadza mi to – jestem już do tego przyzwyczajony – powiedział.

Ich związek wywołał negatywne komentarze w Internecie.

„Mówią mi, że nawiąże związek z następną nianią, która się pojawi i że„ Nie możesz zmienić dziwki w gospodynię domową ”. Ale Ben i ja byliśmy razem od dawna. Myślę, że ludzie w sieci są nami zainteresowani, ponieważ niania, która zostaje macochą, jest jak historia z komedii romantycznej”.

Ben i Krystle Romano pobrali się w 2017 roku.
Para wyszła za mąż w 2017 roku.
Instagram / @krystlekayture

Według Bena komentatorzy mediów społecznościowych oskarżają jego młodszą małżonkę o bycie poszukiwaczem złota, ale uważa ją za integralną część swojego sukcesu.

„Nie miałem dużo pieniędzy, kiedy ją spotkałem. Nazywam Krystle moim talizmanem, ponieważ mój biznes naprawdę nabrał rozpędu, gdy zaczęliśmy się spotykać ”- powiedział Ben, dodając, że lubi imprezować, a Krystle jest bardziej domatorem.

W gospodarstwie domowym nastąpił jeden duży dynamiczny zwrot: była niania jest teraz szefem.

„Zdecydowanie nie szukam już niani ani sekretarki – Krystle zatrudnia teraz wszystkich, których potrzebuję” – powiedział Ben.

.

Leave a Comment