Zakładnik przetrzymywany w południowej części Sacramento, mówi policja

Zakładnik przetrzymywany w południowej części Sacramento, mówi policja

Pobliskie szkoły są zamknięte z powodu dużej ostrożności.>> NOWOŚCI W SOUTH SACRAMENTO DZIŚ DZIŚ, GDZIE PASAŻ TRWA, GDY MÓWIMY. Powiedziano nam, że podejrzany jest zabarykadowany w domu za taśmą policyjnego zespołu kryminalnego. OBECNA JEST PRZYNAJMNIEJ JEDNA OSOBA I POLICJA WŁAŚNIE POWIEDZIŁA, ŻE JEST PRZECHOWYWANA Wbrew jej woli. >> WŁAŚNIE PONOWNIE DOWIEDZIEMY SIĘ, ŻE TSHI JEST NIEZALEŻNĄ SYTUACJĄ ZAKŁADNIKA. DZIEJE SIĘ TO NA FRUITRIDGE ROAD I 58. ULICE. PRZEJDŹMY NA ŻYWO COPT 3ER, KTÓRY JEST TERAZ ZA SĄSIEDZTEM I NA DOLE TWOJEGO EKRANU, CZYLI JEST TO ZACHODNI KAMPUS, KTÓRY SZKOŁY ZNAJDUJĄ SIĘ NA BLOKOWANIU PRZEZ CAŁY DZIEŃ, PONIEWAŻ ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU TEJ REZYDENCJI, GDZIE HORN. NA GÓRĘ EKRANU, TO JEST 58., I MOŻESZ OBECNIE WIDZIEĆ WSZYSTKIE POJAZDY POLICJI NA ULICY, GDZIE WCIĄŻ MAJĄ ZABLOKOWANE DROGI, PONIEWAŻ TA SYTUACJA Z ZAKŁADNIKAMI KONTYNUUJE. >> OGROMNIE, Z MNIEJSZEJ OSTROŻNOŚCI TU UPEWNIJ SIĘ, ŻE WSZYSTKO ZOSTAJE ZAWARTE. TO STAŁO SIĘ OD GODZIN, OGÓLNIE Z TRZECH POBLIŻNYCH SZKOŁ, JAK LISA WSPOMNIAŁA O BLOKOWANIU. LUDZIE MUSZĄ UNIKAĆ TEGO OBSZARU, JEŚLI MOGĄ. LI: MARICELA DE LA CRUZ Z SA KCRA 3 NEWS BYŁA TAM PRZEZ CAŁY DZIEŃ. CO JEST NAJNOWSZE I JAK W TYM MIEJSCU ODDZIAŁA SIĘ SĄSIEDZTWO? REPORTER: TA, LUDZIE W SWOICH DOMACH, NIE MAJĄ – POLICJA POSIADA AED, ABY POSIADAĆ W SWOICH DOMACH. MIESZKAŃCY W OKOLICY PROSZĘ O SYTA AWAY. WŁAŚNIE ZOBACZYLIŚMY NIEKTÓRYCH STUDENTÓW, PRÓBUJĄCYCH DOSTAĆ SIĘ DO SWOICH DOMÓW, ALE ZOSTAŁY ZAWIERANE PRZEZ POLICJA W OKOLICY. TERAZ, JAK WSPOMINAŁA, JEST „SYTUACJA ZAKŁADNIKÓW. W DOMU JEST PRZYNAJMNIEJ JEDEN UZBROJONY RSPEON. SŁYSZELIŚMY NAZWISKO FRANCISCO, TT PHAOLICE MÓWIŁ W TYM MÓWCE. REZYDENTA, CE NAZYWAM SIĘ FRANCISCO. ZOSTAWILI KILKA PAPIEROSÓW I TELEFONU, ABY SPRÓBOWAĆ I POZOSTAĆ W KONTAKCIE Z TĄ OSOBĄ TERAZ, TRZY SZKOŁY BYŁY BLOKOWANE WCZEŚNIEJ ZAJĘCIA TOD.AY ZOSTAŁY WYPUSZCZONE KILKA CHWILÓW TEMU, JAK MÓWIĄ W STUDIO, MIESZKAŃCY ODWRÓCONY, ABY SPRÓBOWAĆ UNIKNĄĆ CAŁEGO AA.RE TERAZ, PONOWNIE, LUDZIE W SWOICH DOMACH, POLICJA PROSI WSZYSTKICH, ABY W TYM POZOSTALI, A TYCH LUDZI, KTÓRZY SĄ – MUSZĄ PRZEJECHAĆ, MUSISZ TYLKO CZEKAĆ. TYLKO KILKA CHWIL ROZMAWIAŁEM Z NIEKTÓRYMI MIESZKAŃCAMI W OKOLICY. SĄ TUTAJ OD 10:30 I CÓŻ, TO BĘDZIE TRWAĆ TAK DŁUGO. NA razie MIESZKAJ W POŁUDNIOWYM SAAMCRENTO, MARICELA DE LA CRUZ, KCRA 3 NEWS. LISA: DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ZAKTUALIZOWANE INFORMACJE I JAK SŁYSZAŁE JĄ MÓWIĄ, STANOWIĄ ZWRÓCENIE LUDZI KURWA

Zakładnik przetrzymywany w południowej części Sacramento, mówi policja

Pobliskie szkoły są zamknięte z powodu dużej ostrożności.

Policja w Sacramento powiedziała, że ​​osoba jest zakładnikiem kogoś, kto mógł strzelać z broni w południowym Sacramento. W tej chwili nie zgłoszono żadnych obrażeń, a pobliskie szkoły są zamknięte.Wydział policji w Sacramento powiedział, że przynajmniej jedna osoba jest uzbrojona w domu w pobliżu 58th Street i Fruitridge Road. Negocjatorzy kryzysowi nawiązali kontakt z osobą w środku. Funkcjonariusze używali głośnika, aby nakazać mieszkańcom otwieranie drzwi wejściowych „bez niczego w rękach”. Policja używała głośnika, aby nakazać mieszkańcom otwieranie drzwi wejściowych „bez niczego w rękach”. Na miejscu są co najmniej dwa pojazdy SWAT, poinformowała Maricela De La Cruz z KCRA 3. Część ulicy została zablokowana między 27th Avenue a Fruitridge. Policja podrzuciła papierosy i telefon komórkowy, aby pozostać w kontakcie z osobą, którą zgłosił De La Cruz. Aktywność policji ma miejsce w pobliżu West Campus High School i innych szkół w południowa dzielnica Sacramento. Zachodni kampus, podobnie jak szkoły podstawowe Marka Twaina i Petera Burnetta, zostały zamknięte z powodu dużej ostrożności, powiedział zjednoczony okręg szkolny Sacramento City. Policja wezwała ludzi do wybrania alternatywnych tras w okolicy. Ta historia się rozwija, a szczegóły mogą się zmienić, gdy dostępnych będzie więcej informacji. Zostań z KCRA 3, aby otrzymywać aktualizacje.

Policja w Sacramento powiedziała, że ​​osoba jest zakładnikiem kogoś, kto mógł strzelać z broni w południowym Sacramento. W tej chwili nie zgłoszono żadnych obrażeń, a pobliskie szkoły są zamknięte.

Według policji w Sacramento przynajmniej jedna osoba jest uzbrojona w domu w pobliżu 58th Street i Fruitridge Road. Negocjatorzy kryzysowi nawiązali kontakt z osobą w środku. Funkcjonariusze używali głośnika, aby nakazać mieszkańcom otwieranie drzwi wejściowych „bez niczego w rękach”.

Policja używała głośnika, aby nakazać mieszkańcom otwarcie drzwi wejściowych „bez niczego w rękach”.

Na miejscu są co najmniej dwa pojazdy SWAT, poinformowała Maricela De La Cruz z KCRA 3. Część ulicy została zablokowana między 27 Aleją a Fruitridge.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Policja podrzuciła papierosy i telefon komórkowy, aby pozostać w kontakcie z osobą, poinformował De La Cruz.

Aktywność policji ma miejsce w pobliżu West Campus High School i innych szkół w południowej dzielnicy Sacramento. Zachodni kampus, podobnie jak szkoły podstawowe Marka Twaina i Petera Burnetta, zostały zamknięte z powodu dużej ostrożności, powiedział zjednoczony okręg szkolny Sacramento City.

Policja wezwała ludzi do wybrania alternatywnych tras w okolicy.

Ta historia się rozwija, a szczegóły mogą się zmienić, gdy dostępnych będzie więcej informacji. Zostań z KCRA 3, aby otrzymywać aktualizacje.

.

Leave a Comment