Zwycięzca amerykańskiego Idola, Scotty McCreery i żona Gabi, zdradzają, że spodziewają się pierwszego dziecka

Zwycięzca 10 sezonu amerykańskiego Idola, Scotty McCreery i jego żona Gabi, spodziewają się pierwszego dziecka.

W rozmowie z Ludzie Magazyn, który ukazał się we wtorek, para, oboje 28 lat, ujawniła, że ​​w listopadzie powitają chłopca.

– Mamy po drodze małego człowieka – rzucił Scotty do wyjścia.

Gratulacje: zwycięzca 10. sezonu American Idol Scotty McCreery i jego żona Gabi spodziewają się pierwszego dziecka. Widziany w 2021 r.

Piosenkarka Cholernej Cieśniny i pielęgniarka pediatryczna spotykali się przez sześć lat, zanim zawiązali węzeł w czerwcu 2018 roku.

Scotty powiedział Ludzie, że para „zawsze rozmawiała” o posiadaniu dzieci, ale postanowiła poczekać kilka lat po ślubie.

„Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci, ale zawsze wiedzieliśmy, że chcemy przez pierwsze kilka lat podróżować i mieć czas w drodze, widzieć różne rzeczy i doświadczać życia” – powiedział.

Przyszli rodzice: W wywiadzie dla magazynu People, który został opublikowany we wtorek, para, oboje, w wieku 28 lat, ujawniła, że ​​w listopadzie powitają chłopca

Przyszli rodzice: W wywiadzie dla magazynu People, który został opublikowany we wtorek, para, oboje, w wieku 28 lat, ujawniła, że ​​w listopadzie powitają chłopca

Gwiazda country kontynuowała: „Musimy żyć dużo życia i robić fajne rzeczy, więc wydaje się, że teraz jest dobry czas, aby trochę się ustatkować i powiększyć rodzinę”.

Po tym, jak na początku tego roku dowiedziała się, że jest w ciąży, Gabi zamierzała przekazać mężowi dobre wieści po tym, jak odebrała go z lotniska i przed pójściem na mecz hokeja.

– Cóż, jego lot się opóźnił, więc to nie wyszło – powiedziała.

„Mamy po drodze małego człowieka” – rzucił Scotty do wyjścia

„Mamy po drodze małego człowieka” – rzucił Scotty do wyjścia

Podczas gdy para była na meczu, Scott powiedział, że nie zauważył subtelnego znaku, że Gabi powstrzymuje się od picia alkoholu.

„Jestem tam, piję piwo, dobrze się bawię, a ona na to: „Myślę, że dziś wieczorem po prostu się położę”, więc powiedziałam: „Dobra”.

„Nic o tym nie myślałem” – dodał mieszkaniec Północnej Karoliny. Gabi w końcu powiedziała mu o tym następnego ranka.

Para wyjaśniła, że ​​byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że mają chłopca, ponieważ historia ich rodziny wskazywała, że ​​prawdopodobnie będą mieli córkę.

Scotty powiedział: „Byłem jedynym chłopcem po obu stronach mojej rodziny, ostatnim chłopakiem McCreery”.

Kontynuował: „Gabi pochodzi z dwóch sióstr w swojej rodzinie, więc pomyślałem, że to będzie dziewczynka. Ale mamy niespodziankę chłopca.

Oboje byli tak pewni, że mają dziewczynę, że już wybrali imię. Powiedzieli Ludzie, że jeszcze nie zdecydowali się na imię dla swojego syna.

Właściwy moment: Scotty powiedział Ludzie, że para „zawsze rozmawiała” o posiadaniu dzieci, ale postanowiła poczekać kilka lat po ślubie

Właściwy moment: Scotty powiedział Ludzie, że para „zawsze rozmawiała” o posiadaniu dzieci, ale postanowiła poczekać kilka lat po ślubie

Chociaż para dodała, że ​​byliby „podekscytowani” tak czy inaczej, śpiewak Five More Minutes powiedział Ludzie, że jest teraz podekscytowany, aby zaangażować syna w niektóre ze swoich ulubionych hobby.

„Dorastałem, uprawiając sport, więc zapoznanie go z baseballem, który był moją pierwszą miłością do muzyki, i golfa to tylko kilka rzeczy, które [will be great]’

Gabi powiedziała, że ​​czuła, iż jej doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie pediatrycznym „przygotowało mnie na wiele sposobów” do macierzyństwa.

„Nawet zmiana pieluch kilka razy w ciągu dnia i wymyślanie, jak uspokoić dziecko, gdy jest zdenerwowane, z pewnością pomogło” – dodała.

Tymczasem Scotty powiedział, że wiedza medyczna jego żony była „świetna dla mnie, bo będę bardzo zdenerwowany”.

Piosenkarz wyjaśnił: „Jeśli dziecko zakaszle, będę jak” Hej, Gabi, czy to w porządku? Co tu się dzieje? Tak więc, wiedząc, że ma to doświadczenie, myślę, że będzie ogromna.

Para powiedziała People, że planują zabrać syna w trasę, kiedy Scotyt wyrusza w trasę.

Zaskoczenie: para wyjaśniła, że ​​byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że mają chłopca, ponieważ historia ich rodziny wskazywała, że ​​prawdopodobnie będą mieli córkę.  Na zdjęciu w 2019 r.

Zaskoczenie: para wyjaśniła, że ​​byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że mają chłopca, ponieważ historia ich rodziny wskazywała, że ​​prawdopodobnie będą mieli córkę. Na zdjęciu w 2019 r.

– Myślę, że przywieziemy kolejny autobus i spróbujemy zrobić dla niego mały pokój dziecięcy – powiedział Scotty. „Może nie co tydzień i zobaczymy, jak dziecko odniesie się do życia na drodze, ale byłoby miło, po prostu samolubnie, mieć ze sobą Gabi i dziecko. Nie chcę niczego przegapić, gdy dorasta.

Gabi powiedziała: „Podróże są tak ważną częścią naszego życia, że ​​czuję, że jeśli zaczniemy w młodym wieku, to go trochę przygotuje”.

Scotty przyznał:[This is] niezbadane wody dla nas, ale nie możemy się doczekać, kiedy zanurkujemy i poznamy małego człowieka.

Wykonawca podzielił się również ekscytującymi wiadomościami na Instagramie, pisząc: „Mały chłopiec McCreery już wkrótce!”

Inne gwiazdy muzyki country szybko zainteresowały się komentarzami, aby podzielić się gratulacjami.

Chris Lane napisał: „Witamy w klubie tatusia”, podczas gdy James McNair żartował: „Będziemy potrzebować opieki dziennej dla nas wszystkich”, „dodając płacz podczas śmiechu emotikonów.

James Durbin powiedział: „To najwspanialsza rzecz, jaka kiedykolwiek ci się przydarzy. ❤️ Gratulacje i miłość z The Durbin 5. ‘

Gotowa na macierzyństwo: Gabi powiedziała, że ​​czuła, iż jej doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie pediatrycznym „przygotowało mnie na wiele sposobów” do macierzyństwa

Gotowa na macierzyństwo: Gabi powiedziała, że ​​czuła, iż jej doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie pediatrycznym „przygotowało mnie na wiele sposobów” do macierzyństwa

.

Leave a Comment